26.3.
15:00

Fotbal | Přátelská utkání

Více
Zápas Favorit PLUS: zápas Počet branek Zápas/počet branek Dvojitá šance 1.poločas Zápas/oba týmy dají gól Oba týmy dají gól a počet b... Oba týmy dají gól 1.tým dá gól 2.tým dá gól Zápas bez remízy Poločas/zápas Handicap 0:1 Handicap 1:0 Handicap 0:2 Handicap 2:0 1.tým dosáhne branek 2.tým dosáhne branek Rozmezí branek 1.tým rozmezí branek 2.tým rozmezí branek Zápas/1.poločas počet brane... 1.poločas počet branek 1.tým 1.poločas přesně bran... 2.tým 1.poločas přesně bran... 1.poločas přesně branek 1.branka Čas 1.branky 1.tým 1.branka-minuta 2.tým 1.branka-minuta 1.branka/zápas 2.poločas 2.poločas počet branek 1.tým 2.poločas přesně bran... 2.tým 2.poločas přesně bran... 2.poločas přesně branek 1.poločas/2.poločas Poločas s více brankami Padne přesně branek 1.tým přesně branek 2.tým přesně branek Přesný výsledek 1.poločas přesný výsledek 2.poločas přesný výsledek Padne branka-minuta Nepadne branka-minuta 0-15 minuta zápasu 0-30 minuta zápasu 0-60 minuta zápasu 0-75 minuta zápasu 1.poločas padne branka 2.poločas padne branka Oba dají gól v obou poločas... 1.tým dá gól v obou poločas... 2.tým dá gól v obou poločas... Oba dají gól v 1.poločase Oba dají gól v 2.poločase 1.tým dá gól v 1.poločase 2.tým dá gól v 1.poločase 1.tým dá gól v 2.poločase 2.tým dá gól v 2.poločase 1.tým vyhraje s čistým kont... 2.tým vyhraje s čistým kont... 1.tým vyhraje oba poločasy 2.tým vyhraje oba poločasy 1.tým vyhraje alespoň jeden... 2.tým vyhraje alespoň jeden... 1.poločas 1.branka 2.poločas 1.branka Dá gól (hráč musí nastoupit...