Irtysh Pavlodar - Kyran Shymkent 327 2. zápas , baráž o 1. Ligu , /3-0/

20.11.
10:00

Fotbal | Přátelská utkání

Více
zápas Favorit PLUS: zápas počet branek zápas/počet branek dvojitá šance 1.poločas zápas/oba týmy dají gól oba týmy dají gól a počet b... oba týmy dají gól 1.tým dá gól 2.tým dá gól zápas bez remízy poločas/zápas Handicap 0:1 Handicap 1:0 Handicap 0:2 Handicap 0:3 1.tým dosáhne branek 2.tým dosáhne branek rozmezí branek 1.tým rozmezí branek 2.tým rozmezí branek zápas/1.pol. počet branek 1.pol. počet branek 1.tým 1.pol. přesně branek 2.tým 1.pol. přesně branek 1.pol. přesně branek 1.branka čas 1.branky 1.tým 1.branka-minuta 2.tým 1.branka-minuta 1.branka/zápas 2.poločas 2.pol. počet branek 1.tým 2.pol. přesně branek 2.tým 2.pol. přesně branek 2.pol. přesně branek 1.poločas/2.poločas poločas s více brankami padne přesně branek 1.tým přesně branek 2.tým přesně branek přesný výsledek 1.pol. přesný výsledek 2.pol. přesný výsledek padne branka-minuta nepadne branka-minuta 0-15 minuta zápasu 0-30 minuta zápasu 0-60 minuta zápasu 0-75 minuta zápasu 1.pol. padne branka 2.pol. padne branka oba dají gól v obou pol. 1.tým dá gól v obou pol. 2.tým dá gól v obou pol. 1.tým dá gól v 1.pol. 2.tým dá gól v 1.pol. 1.tým dá gól v 2.pol. 2.tým dá gól v 2.pol. 1.tým vyhraje s čistým kont... 2.tým vyhraje s čistým kont... 1.tým vyhraje oba poločasy 2.tým vyhraje oba poločasy 1.tým vyhraje alespoň jeden... 2.tým vyhraje alespoň jeden... Penalta Červená karta Žlutá karta 1.tým počet ŽK 2.tým počet ŽK 1.pol. počet ŽK 1.tým 1.pol. počet ŽK 2.tým 1.pol. počet ŽK 2.pol. počet ŽK 1.tým 2.pol. počet ŽK 2.tým 2.pol. počet ŽK počet rohů 1.tým počet rohů 2.tým počet rohů 1.pol. počet rohů 1.tým 1.pol. počet rohů 2.tým 1.pol. počet rohů 2.pol. počet rohů 1.tým 2.pol. počet rohů 2.tým 2.pol. počet rohů Dá gól (hráč musí nastoupit...