Pro zvýšení komfortu a možnosti optimálního využití všech funkcí si prosím zapněte ve svém prohlížeči Javascript. Návod

Ligy

Fotbal

Fotbal | Liga Mistrů

Více
Zápas Favorit PLUS: zápas Postup Počet branek Zápas/počet branek Zápas/1.tým počet branek Zápas/2.tým počet branek Dvojitá šance 1.poločas Zápas/oba týmy dají gól Oba týmy dají gól a počet b... Oba týmy dají gól a počet b... Oba týmy dají gól Oba týmy dají 2 a více bran... 1.tým dá gól 2.tým dá gól Gól v obou poločasech Zápas bez remízy Poločas/zápas 1.poločas /zápas/počet bran... Handicap 0:1 Handicap 1:0 Handicap 0:2 Handicap 2:0 Handicap 0:3 1.tým dosáhne branek 2.tým dosáhne branek Rozmezí branek 1.tým rozmezí branek 2.tým rozmezí branek Zápas/1.poločas počet brane... 1.poločas počet branek 1.tým 1.poločas počet brane... 2.tým 1.poločas počet brane... 1.tým 1.poločas přesně bran... 2.tým 1.poločas přesně bran... 1.poločas přesně branek 1.branka 1.branka-minuta Čas 1.branky 1.tým 1.branka-minuta 2.tým 1.branka-minuta 1.branka/zápas 2.poločas 2.poločas počet branek 1.tým 2.poločas počet brane... 2.tým 2.poločas počet brane... 1.tým 2.poločas přesně bran... 2.tým 2.poločas přesně bran... 2.poločas přesně branek 1.poločas/2.poločas Poločas s více brankami 1.poločas počet branek/2.po... Padne přesně branek 1.tým přesně branek 2.tým přesně branek Přesný výsledek 1.poločas přesný výsledek 2.poločas přesný výsledek Nastane skóre Nenastane skóre Padne branka-minuta Nepadne branka-minuta 0-15 minuta zápasu 0-30 minuta zápasu 0-60 minuta zápasu 0-75 minuta zápasu Oba dají gól v obou poločas... 1.tým dá gól v obou poločas... 2.tým dá gól v obou poločas... Oba dají gól v 1.poločase Oba dají gól v 2.poločase 1.tým dá gól v 1.poločase 2.tým dá gól v 1.poločase 1.tým dá gól v 2.poločase 2.tým dá gól v 2.poločase 1.tým vyhraje s čistým kont... 2.tým vyhraje s čistým kont... 1.tým vyhraje oba poločasy 2.tým vyhraje oba poločasy 1.tým vyhraje alespoň jeden... 2.tým vyhraje alespoň jeden... 1.poločas 1.branka 2.poločas 1.branka

21:00
Juventus - Ajax 429 čtvrtfinále / 2. zápas (:)

21:00
Barcelona - Man.Utd. 437 čtvrtfinále / 2. zápas (:)

21:00
FC Porto - Liverpool 432 čtvrtfinále / 2. zápas (:)

21:00
Man.City - Tottenham 433 čtvrtfinále / 2. zápas (:)

Více
Zápas Favorit PLUS: zápas Postup Počet branek Zápas/počet branek Zápas/1.tým počet branek Zápas/2.tým počet branek Dvojitá šance 1.poločas Zápas/oba týmy dají gól Oba týmy dají gól a počet b... Oba týmy dají gól a počet b... Oba týmy dají gól Oba týmy dají 2 a více bran... 1.tým dá gól 2.tým dá gól Gól v obou poločasech Zápas bez remízy Poločas/zápas 1.poločas /zápas/počet bran... Handicap 0:1 Handicap 1:0 Handicap 0:2 Handicap 2:0 1.tým dosáhne branek 2.tým dosáhne branek Rozmezí branek 1.tým rozmezí branek 2.tým rozmezí branek Zápas/1.poločas počet brane... 1.poločas počet branek 1.tým 1.poločas počet brane... 2.tým 1.poločas počet brane... 1.tým 1.poločas přesně bran... 2.tým 1.poločas přesně bran... 1.poločas přesně branek 1.branka 1.branka-minuta Čas 1.branky 1.tým 1.branka-minuta 2.tým 1.branka-minuta 1.branka/zápas 2.poločas 2.poločas počet branek 1.tým 2.poločas počet brane... 2.tým 2.poločas počet brane... 1.tým 2.poločas přesně bran... 2.tým 2.poločas přesně bran... 2.poločas přesně branek 1.poločas/2.poločas Poločas s více brankami 1.poločas počet branek/2.po... Padne přesně branek 1.tým přesně branek 2.tým přesně branek Přesný výsledek 1.poločas přesný výsledek 2.poločas přesný výsledek Nastane skóre Nenastane skóre Padne branka-minuta Nepadne branka-minuta 0-15 minuta zápasu 0-30 minuta zápasu 0-60 minuta zápasu 0-75 minuta zápasu 1.poločas padne branka 2.poločas padne branka Oba dají gól v obou poločas... 1.tým dá gól v obou poločas... 2.tým dá gól v obou poločas... Oba týmy dají gól ve stejné... Oba dají gól v 1.poločase Oba dají gól v 2.poločase 1.tým dá gól v 1.poločase 2.tým dá gól v 1.poločase 1.tým dá gól v 2.poločase 2.tým dá gól v 2.poločase 1.tým vyhraje s čistým kont... 2.tým vyhraje s čistým kont... 1.tým vyhraje oba poločasy 2.tým vyhraje oba poločasy 1.tým vyhraje alespoň jeden... 2.tým vyhraje alespoň jeden... 1.poločas 1.branka 2.poločas 1.branka

21:00
Chelsea - Slavia 449 čtvrtfinále / 2. zápas (:)

19:00
Napoli - Arsenal 354 čtvrtfinále / 2. zápas (:)

21:00
Valencia - Villarreal 453 čtvrtfinále / 2. zápas (:)

21:00
Eint.Frankfurt - Benfica 455 čtvrtfinále / 2. zápas (:)

Více
Zápas Favorit PLUS: zápas Počet branek Zápas/počet branek Dvojitá šance 1.poločas Zápas/oba týmy dají gól Oba týmy dají gól a počet b... Oba týmy dají gól 1.tým dá gól 2.tým dá gól Zápas bez remízy Poločas/zápas Handicap 0:1 Handicap 1:0 Handicap 0:2 Handicap 2:0 1.tým dosáhne branek 2.tým dosáhne branek Rozmezí branek 1.tým rozmezí branek 2.tým rozmezí branek Zápas/1.poločas počet brane... 1.poločas počet branek 1.tým 1.poločas přesně bran... 2.tým 1.poločas přesně bran... 1.poločas přesně branek 1.branka 1.branka-minuta Čas 1.branky 1.tým 1.branka-minuta 2.tým 1.branka-minuta 1.branka/zápas 2.poločas 2.poločas počet branek 1.tým 2.poločas přesně bran... 2.tým 2.poločas přesně bran... 2.poločas přesně branek 1.poločas/2.poločas Poločas s více brankami Padne přesně branek 1.tým přesně branek 2.tým přesně branek Přesný výsledek 1.poločas přesný výsledek 2.poločas přesný výsledek Padne branka-minuta Nepadne branka-minuta 0-15 minuta zápasu 0-30 minuta zápasu 0-60 minuta zápasu 0-75 minuta zápasu 1.poločas padne branka 2.poločas padne branka Oba dají gól v obou poločas... 1.tým dá gól v obou poločas... 2.tým dá gól v obou poločas... Oba dají gól v 1.poločase Oba dají gól v 2.poločase 1.tým dá gól v 1.poločase 2.tým dá gól v 1.poločase 1.tým dá gól v 2.poločase 2.tým dá gól v 2.poločase 1.tým vyhraje s čistým kont... 2.tým vyhraje s čistým kont... 1.tým vyhraje oba poločasy 2.tým vyhraje oba poločasy 1.tým vyhraje alespoň jeden... 2.tým vyhraje alespoň jeden...

Více
Zápas Favorit PLUS: zápas Počet branek Zápas/počet branek Dvojitá šance 1.poločas Zápas/oba týmy dají gól Oba týmy dají gól a počet b... Oba týmy dají gól 1.tým dá gól 2.tým dá gól Zápas bez remízy Poločas/zápas Handicap 0:1 Handicap 1:0 Handicap 0:2 Handicap 2:0 Handicap 0:3 Handicap 3:0 1.tým dosáhne branek 2.tým dosáhne branek Rozmezí branek 1.tým rozmezí branek 2.tým rozmezí branek Zápas/1.poločas počet brane... 1.poločas počet branek 1.tým 1.poločas přesně bran... 2.tým 1.poločas přesně bran... 1.poločas přesně branek 1.branka 1.branka-minuta Čas 1.branky 1.tým 1.branka-minuta 2.tým 1.branka-minuta 1.branka/zápas 2.poločas 2.poločas počet branek 1.tým 2.poločas přesně bran... 2.tým 2.poločas přesně bran... 2.poločas přesně branek 1.poločas/2.poločas Poločas s více brankami 1.tým přesně branek 2.tým přesně branek Přesný výsledek 1.poločas přesný výsledek 2.poločas přesný výsledek Padne branka-minuta Nepadne branka-minuta 0-15 minuta zápasu 0-30 minuta zápasu 0-60 minuta zápasu 0-75 minuta zápasu 1.poločas padne branka 2.poločas padne branka Oba dají gól v obou poločas... 1.tým dá gól v obou poločas... 2.tým dá gól v obou poločas... Oba dají gól v 1.poločase Oba dají gól v 2.poločase 1.tým dá gól v 1.poločase 2.tým dá gól v 1.poločase 1.tým dá gól v 2.poločase 2.tým dá gól v 2.poločase 1.tým vyhraje s čistým kont... 2.tým vyhraje s čistým kont... 1.tým vyhraje oba poločasy 2.tým vyhraje oba poločasy 1.tým vyhraje alespoň jeden... 2.tým vyhraje alespoň jeden... 1.poločas 1.branka 2.poločas 1.branka Penalta Červená karta Počet žlutých karet 1.tým počet žlutých karet 2.tým počet žlutých karet 1.poločas počet žlutých kar... 1.tým 1.poločas počet žlutý... 2.tým 1.poločas počet žlutý... 2.poločas počet žlutých kar... 1.tým 2.poločas počet žlutý... 2.tým 2.poločas počet žlutý... Počet rohů 1.tým počet rohů 2.tým počet rohů 1.poločas počet rohů 1.tým 1.poločas počet rohů 2.tým 1.poločas počet rohů 2.poločas počet rohů 1.tým 2.poločas počet rohů 2.tým 2.poločas počet rohů Dá gól (hráč musí nastoupit... Střídající hráč dá gól (hrá...
Belgie - Rusko 312   Právě probíhá - vsaď si LIVE!