Naše stránka používá cookies. Jejím používáním souhlasíte s podmínkami použití cookies. Rozumím

Pro zvýšení komfortu a možnosti optimálního využití všech funkcí si prosím zapněte ve svém prohlížeči Javascript. Návod

Sázkové příležitosti
Ligy

Hokej | KHL-kanadské body

Po zahájení výplat po zápase, nebude brán zřetel na dodatečné změny.

počet kan.bodů (do rozhodnutí) -0,5 +0,5 +1,5 +2,5 datum
Čerepovec - Ashton C. 95178 Čerepovec - Jekatěrinburg
1.53
2.25
5.8
 
19.10.
18:00
Čerepovec - Boychuk Z. 95179 Čerepovec - Jekatěrinburg
1.47
2.4
6.8
 
19.10.
18:00
Čerepovec - Rybin M. 95181 Čerepovec - Jekatěrinburg
1.33
2.9
8.2
 
19.10.
18:00
Čerepovec - Kulda A. 95182 Čerepovec - Jekatěrinburg
1.22
3.6
11
 
19.10.
18:00
Čerepovec - Jašin O. 95183 Čerepovec - Jekatěrinburg
1.43
2.5
6.8
 
19.10.
18:00
Jekatěrinburg - Sexton D. 95185 Čerepovec - Jekatěrinburg
2.6
1.4
2.5
6.5
19.10.
18:00
Jekatěrinburg - Dawes N. 95186 Čerepovec - Jekatěrinburg
2.6
1.4
2.5
6.5
19.10.
18:00
Jekatěrinburg - Da Costa S. 95188 Čerepovec - Jekatěrinburg
2.5
1.43
2.6
6.8
19.10.
18:00
Jekatěrinburg - Krikunov I. 95189 Čerepovec - Jekatěrinburg
1.5
1.8
4.25
10.5
19.10.
18:00
Jekatěrinburg - Paré F. 95190 Čerepovec - Jekatěrinburg
2.31
1.5
2.9
7.5
19.10.
18:00
Jekatěrinburg - Milovzorov Y. 95191 Čerepovec - Jekatěrinburg
1.8
1.85
4.25
10.5
19.10.
18:00
Jekatěrinburg - Trjamkin N. 95192 Čerepovec - Jekatěrinburg
1.45
2.45
6.8
 
19.10.
18:00
Jekatěrinburg - Belousov G. 95194 Čerepovec - Jekatěrinburg
1.58
2.15
5.4
 
19.10.
18:00
Soči - O`Dell E. 95195 Soči - CSKA Moskva
1.67
2
5.1
13
19.10.
18:30
Soči - Rosén R. 95196 Soči - CSKA Moskva
1.67
2
5.1
13
19.10.
18:30
Soči - Collins S. 95197 Soči - CSKA Moskva
1.58
2.15
5.4
 
19.10.
18:30
Soči - Šmeljov S. 95198 Soči - CSKA Moskva
1.47
2.4
6.8
 
19.10.
18:30
Soči - Archipov D. 95199 Soči - CSKA Moskva
1.51
2.3
6.3
 
19.10.
18:30
Soči - Polunin A. 95200 Soči - CSKA Moskva
1.4
2.6
7.4
 
19.10.
18:30
Soči - Jokipakka J. 95201 Soči - CSKA Moskva
1.43
2.5
6.8
 
19.10.
18:30
Soči - Auvitu Y. 95202 Soči - CSKA Moskva
1.4
2.6
7.4
 
19.10.
18:30
Soči - Bočarov S. 95203 Soči - CSKA Moskva
1.51
2.3
6.3
 
19.10.
18:30
CSKA Moskva - Kaprizov K. 95325 Soči - CSKA Moskva
2.55
1.42
2.6
6.7
19.10.
18:30
CSKA Moskva - Grigorenko M. 95326 Soči - CSKA Moskva
2.45
1.45
2.7
7
19.10.
18:30
CSKA Moskva - Vey L. 95327 Soči - CSKA Moskva
2.11
1.6
3.4
8.5
19.10.
18:30
CSKA Moskva - Šalunov M. 95328 Soči - CSKA Moskva
1.85
1.8
4.25
10.5
19.10.
18:30
CSKA Moskva - Kalinin S. 95329 Soči - CSKA Moskva
1.55
2.2
5.8
 
19.10.
18:30
CSKA Moskva - Slepyšev A. 95330 Soči - CSKA Moskva
1.51
2.3
6.3
 
19.10.
18:30
CSKA Moskva - Telegin I. 95331 Soči - CSKA Moskva
1.42
2.55
7.4
 
19.10.
18:30
CSKA Moskva - Nesterov N.D. 95332 Soči - CSKA Moskva
1.67
2
5.1
13
19.10.
18:30
CSKA Moskva - Robinson Mat 95333 Soči - CSKA Moskva
1.42
2.55
7.4
 
19.10.
18:30
Kunlun - Palola O. 95367 Kunlun - Nižněkamsk
1.71
1.95
4.85
12
20.10.
09:00
Kunlun - Beck T. 95368 Kunlun - Nižněkamsk
2.15
1.58
3.3
8.3
20.10.
09:00
Kunlun - Fontaine J. 95369 Kunlun - Nižněkamsk
1.6
2.11
5.4
 
20.10.
09:00
Kunlun - Mertl T. 95370 Kunlun - Nižněkamsk
1.37
2.71
8.2
 
20.10.
09:00
Kunlun - Lundh P. 95385 Kunlun - Nižněkamsk
1.4
2.6
7.4
 
20.10.
09:00
Kunlun - Lajunen V. 95387 Kunlun - Nižněkamsk
1.85
1.8
4.25
10.5
20.10.
09:00
Nižněkamsk - Puustinen J. 95389 Kunlun - Nižněkamsk
2.11
1.6
3.4
8.5
20.10.
09:00
Nižněkamsk - Nättinen Joonas 95390 Kunlun - Nižněkamsk
1.87
1.77
4.25
10.5
20.10.
09:00
Nižněkamsk - Nestrašil A. 95391 Kunlun - Nižněkamsk
1.87
1.77
4.25
10.5
20.10.
09:00
Nižněkamsk - Kulikov P. 95393 Kunlun - Nižněkamsk
1.58
2.15
5.4
 
20.10.
09:00
Nižněkamsk - Polášek A. 95394 Kunlun - Nižněkamsk
1.53
2.25
5.8
 
20.10.
09:00
Nižněkamsk - Šaripzjanov D. 95395 Kunlun - Nižněkamsk
1.51
2.3
6.3
 
20.10.
09:00
Nižněkamsk - Padakin P. 95396 Kunlun - Nižněkamsk
1.82
1.82
4.25
10.5
20.10.
09:00
Nižněkamsk - Ruohomaa M. 95397 Kunlun - Nižněkamsk
1.77
1.87
4.6
11.5
20.10.
09:00
Kunlun - St.Pierre M. 95471 Kunlun - Nižněkamsk
1.63
2.06
5.1
13
20.10.
09:00
Kunlun - Gragnani M.A. 95472 Kunlun - Nižněkamsk
1.6
2.11
5.4
 
20.10.
09:00
Kunlun - Kundrátek T. 95473 Kunlun - Nižněkamsk
1.2
3.8
11
 
20.10.
09:00
Novosibirsk - Michajlov N. 95398 Novosibirsk - Din.Minsk
1.63
2.06
5.1
13
20.10.
12:30
Novosibirsk - Bertrand Ch. 95399 Novosibirsk - Din.Minsk
1.47
2.4
6.8
 
20.10.
12:30
Novosibirsk - Sajustov D. 95400 Novosibirsk - Din.Minsk
1.75
1.9
4.6
11.5
20.10.
12:30
Novosibirsk - Šarov Alexander A. 95401 Novosibirsk - Din.Minsk
1.33
2.9
8.2
 
20.10.
12:30
Novosibirsk - Dugin J. 95402 Novosibirsk - Din.Minsk
1.71
1.95
4.85
12
20.10.
12:30
Novosibirsk - Kazakov M. 95403 Novosibirsk - Din.Minsk
1.67
2
5.1
13
20.10.
12:30
Din.Minsk - Pulkkinen T. 95405 Novosibirsk - Din.Minsk
2.25
1.53
3.1
7.8
20.10.
12:30
Din.Minsk - Howden Q. 95406 Novosibirsk - Din.Minsk
1.96
1.7
3.85
9.6
20.10.
12:30
Din.Minsk - Kostitsyn A. 95408 Novosibirsk - Din.Minsk
1.71
1.95
4.85
12
20.10.
12:30
Din.Minsk - Kostitsyn S. 95409 Novosibirsk - Din.Minsk
2.11
1.6
3.4
8.5
20.10.
12:30
Din.Minsk - Kazionov Denis 95410 Novosibirsk - Din.Minsk
1.71
1.95
4.85
12
20.10.
12:30
Din.Minsk - Kovyršin E. 95411 Novosibirsk - Din.Minsk
1.4
2.6
7.4
 
20.10.
12:30
Din.Minsk - Kitarov A. 95413 Novosibirsk - Din.Minsk
1.4
2.6
7.4
 
20.10.
12:30
Din.Minsk - Wiercioch P. 95414 Novosibirsk - Din.Minsk
1.63
2.06
5.1
13
20.10.
12:30
Tr.Čeljabinsk - Szczechura P. 95437 Tr.Čeljabinsk - Omsk
1.75
1.9
4.6
11.5
20.10.
13:30
Tr.Čeljabinsk - Bergström Alex. 95438 Tr.Čeljabinsk - Omsk
1.82
1.82
4.25
10.5
20.10.
13:30
Tr.Čeljabinsk - Stoa R. 95439 Tr.Čeljabinsk - Omsk
1.53
2.25
5.8
 
20.10.
13:30
Tr.Čeljabinsk - Polygalov I. 95440 Tr.Čeljabinsk - Omsk
1.53
2.25
5.8
 
20.10.
13:30
Tr.Čeljabinsk - Glinkin A. 95441 Tr.Čeljabinsk - Omsk
1.45
2.45
6.8
 
20.10.
13:30
Tr.Čeljabinsk - Kravcov V. 95442 Tr.Čeljabinsk - Omsk
1.53
2.25
5.8
 
20.10.
13:30
Tr.Čeljabinsk - Lapenkov J. 95443 Tr.Čeljabinsk - Omsk
1.33
2.9
8.2
 
20.10.
13:30
Tr.Čeljabinsk - Bailen N. 95444 Tr.Čeljabinsk - Omsk
1.58
2.15
5.4
 
20.10.
13:30
Tr.Čeljabinsk - Enlund J. 95445 Tr.Čeljabinsk - Omsk
1.71
1.95
4.85
12
20.10.
13:30
Omsk - Širokov S. 95446 Tr.Čeljabinsk - Omsk
2.15
1.58
3.3
8.3
20.10.
13:30
Omsk - Michejev I. 95447 Tr.Čeljabinsk - Omsk
2.15
1.58
3.3
8.3
20.10.
13:30
Omsk - Zernov D. 95448 Tr.Čeljabinsk - Omsk
1.8
1.85
4.25
10.5
20.10.
13:30
Omsk - Versteeg K. 95449 Tr.Čeljabinsk - Omsk
1.82
1.82
4.25
10.5
20.10.
13:30
Omsk - Semjonov K. 95450 Tr.Čeljabinsk - Omsk
1.82
1.82
4.25
10.5
20.10.
13:30
Omsk - Talbot M. 95451 Tr.Čeljabinsk - Omsk
1.53
2.25
5.8
 
20.10.
13:30
Omsk - Medvedev J. 95453 Tr.Čeljabinsk - Omsk
1.55
2.2
5.8
 
20.10.
13:30
Omsk - Franson C. 95454 Tr.Čeljabinsk - Omsk
1.65
2.03
5.1
13
20.10.
13:30
Sp.Moskva - Chochlačev A. 95415 Sp.Moskva - Slovan Brat.
2
1.67
3.7
9.3
20.10.
16:00
Sp.Moskva - Hanzl R. 95416 Sp.Moskva - Slovan Brat.
1.9
1.75
4
10
20.10.
16:00
Sp.Moskva - Maxwell B. 95417 Sp.Moskva - Slovan Brat.
 
1.75
 
 
20.10.
16:00
Sp.Moskva - Daugavinš K. 95418 Sp.Moskva - Slovan Brat.
1.96
1.7
3.85
9.6
20.10.
16:00
Sp.Moskva - Zubov I. 95419 Sp.Moskva - Slovan Brat.
1.55
2.2
5.8
 
20.10.
16:00
Sp.Moskva - Kuteikin A. 95420 Sp.Moskva - Slovan Brat.
1.67
2
5.1
13
20.10.
16:00
Sp.Moskva - Lisin E. 95421 Sp.Moskva - Slovan Brat.
1.67
2
5.1
13
20.10.
16:00
Sp.Moskva - Leščenko V. 95423 Sp.Moskva - Slovan Brat.
1.63
2.06
5.1
13
20.10.
16:00
Sp.Moskva - Filatov N. 95424 Sp.Moskva - Slovan Brat.
1.58
2.15
5.4
 
20.10.
16:00
Slovan Brat. - Taffe J. 95425 Sp.Moskva - Slovan Brat.
2.27
1.52
3.1
7.8
20.10.
16:00
Slovan Brat. - Řepík M. 95426 Sp.Moskva - Slovan Brat.
2
1.67
3.7
9.3
20.10.
16:00
Slovan Brat. - Bailey Casey 95427 Sp.Moskva - Slovan Brat.
1.58
2.15
5.4
 
20.10.
16:00
Slovan Brat. - Virta P. 95428 Sp.Moskva - Slovan Brat.
1.67
2
5.1
13
20.10.
16:00
Slovan Brat. - Rau Ch. 95429 Sp.Moskva - Slovan Brat.
1.47
2.4
6.8
 
20.10.
16:00
Slovan Brat. - Červený R. 95430 Sp.Moskva - Slovan Brat.
1.85
1.8
4.25
10.5
20.10.
16:00
Slovan Brat. - Sukeľ M. 95431 Sp.Moskva - Slovan Brat.
1.6
2.11
5.4
 
20.10.
16:00
Slovan Brat. - Liška A. 95432 Sp.Moskva - Slovan Brat.
1.4
2.6
7.4
 
20.10.
16:00
Slovan Brat. - Chipchura K. 95433 Sp.Moskva - Slovan Brat.
1.4
2.6
7.4
 
20.10.
16:00
Slovan Brat. - Gélinas É. 95434 Sp.Moskva - Slovan Brat.
1.63
2.06
5.1
13
20.10.
16:00
Slovan Brat. - Sersen M. 95435 Sp.Moskva - Slovan Brat.
1.47
2.4
6.8
 
20.10.
16:00
Slovan Brat. - Meszároš A. 95436 Sp.Moskva - Slovan Brat.
1.37
2.71
8.2
 
20.10.
16:00