Naše stránka používá cookies. Jejím používáním souhlasíte s podmínkami použití cookies. Rozumím

Pro zvýšení komfortu a možnosti optimálního využití všech funkcí si prosím zapněte ve svém prohlížeči Javascript. Návod

Sázkové příležitosti
Ligy

MMA

MMA | Speciál

Sázky podané po zveřejnění výsledku budou vyhodnoceny kurzem 1

. ano datum
Bude zápasit v UFC Fight Night 145 - Vémola K. 94178 23.2.2019 O2 aréna Praha
4
20.1.
23:59
Bude zápasit v UFC Fight Night 145 - Végh A. 94185 23.2.2019 O2 aréna Praha
7
20.1.
23:59
Bude zápasit v UFC Fight Night 145 - Pešta V. 94186 23.2.2019 O2 aréna Praha
7
20.1.
23:59
Bude zápasit v UFC Fight Night 145 - Deák T. 94187 23.2.2019 O2 aréna Praha
3.5
20.1.
23:59
7
20.1.
23:59
12
20.1.
23:59
Bude zápasit v UFC Fight Night 145 - Klein L. 94190 23.2.2019 O2 aréna Praha
3.5
20.1.
23:59
Bude zápasit v UFC Fight Night 145 - Muradov M. 94191 23.2.2019 O2 aréna Praha
10
20.1.
23:59
Bude zápasit v UFC Fight Night 145 - Kincl P. 94192 23.2.2019 O2 aréna Praha
20
20.1.
23:59
5
20.1.
23:59
15
20.1.
23:59
66
20.1.
23:59
Bude zápasit v UFC Fight Night 145 - Kozma D. 94196 23.2.2019 O2 aréna Praha
15
20.1.
23:59
40
20.1.
23:59

MMA | Bellator

Více
vítěz 1 2 Více datum
Emelianenko F. - Bader R. 7414 Bellator 214, Inglewood (USA)
3.21
1.3
+-1
26.1.
22:00

MMA | Oktagon

Praha

Více
vítěz 1 2 Více datum
Pajtina L. - Konrád M. 7000 Oktagon 11, Ostrava
1.94
1.75
+-1
16.3.
20:00
Raška O. - Mikulášek V. 7011 Oktagon 11, Ostrava
1.35
2.89
+-1
16.3.
20:00
Buday M. - Pavlíček V. 7013 Oktagon 11, Ostrava
1.45
2.52
+-1
16.3.
20:00
Kozma D. - Krištofič S. 7213 Oktagon 11, titulový zápas, 5x5 min, Ostrava
1.3
3.15
+-1
16.3.
20:00
Úškrt R. - Kertesz M. 7215 Oktagon 11, Ostrava
2.06
1.66
+-1
16.3.
20:00
Pukač R. - Kužela T. 7217 Oktagon 11, Ostrava
1.5
2.38
+-1
16.3.
20:00
Brož M. - Ďatelinka M. 7231 Oktagon 11, Ostrava
1.35
2.89
+-1
16.3.
20:00

MMA | UFC

Více
vítěz 1 2 Více datum
Whittaker R. - Gastelum K. 7022 UFC 234, Melbourne (Australia)
1.4
2.73
+-1
9.2.
22:00
Adesanya I. - Silva A. 7023 UFC 234, Melbourne (Australia)
1.2
4.04
+-1
9.2.
22:00
Woodley T. - Usman K. 7002 UFC 235, Las Vegas (USA)
1.55
2.3
+-1
2.3.
22:00
Jones J. - Smith A. 7069 UFC 235, Las Vegas (USA)
1.1
5.81
+-1
2.3.
22:00
Lawler R. - Askren B. 7070 UFC 235, Las Vegas (USA)
3.21
1.3
+-1
2.3.
22:00
vítěz 1 2 Více datum
Teixeira G. - Roberson K. 7004 UFC FIGHT NIGHT, Brooklyn NY (USA)
1.8
1.9
+-1
19.1.
22:00
Crowder A. - Hardy G. 7067 UFC FIGHT NIGHT, Brooklyn NY (USA)
4.04
1.2
+-22
19.1.
22:00
Cejudo H. - Dillashaw T.J. 7092 UFC FIGHT NIGHT, Brooklyn NY (USA)
2.55
1.45
+-30
19.1.
22:00
Gillespie G. - Medeiros Y. 7117 UFC FIGHT NIGHT, Brooklyn NY (USA)
1.2
4.04
+-22
19.1.
22:00
Benavidez J. - Ortiz D. 7124 UFC FIGHT NIGHT, Brooklyn NY (USA)
1.4
2.73
+-22
19.1.
22:00
Hernandez A. - Cerrone D. 7125 UFC FIGHT NIGHT, Brooklyn NY (USA)
1.5
2.41
+-22
19.1.
22:00
Bermudez D. - Edwards T. 7127 UFC FIGHT NIGHT, Brooklyn NY (USA)
1.96
1.75
+-22
19.1.
22:00
Van Zant P. - Ostovich R. 7143 UFC FIGHT NIGHT, Brooklyn NY (USA)
1.6
2.19
+-22
19.1.
22:00
Calderwood J. - Lipski A. 7145 UFC FIGHT NIGHT, Brooklyn NY (USA)
2.55
1.45
+-22
19.1.
22:00
Menifield A. - Castro V. 7147 UFC FIGHT NIGHT, Brooklyn NY (USA)
1.35
2.94
+-22
19.1.
22:00
Muhammad B. - Neal G. 7148 UFC FIGHT NIGHT, Brooklyn NY (USA)
2.29
1.55
+-22
19.1.
22:00
Assuncao R. - Moraes M. 7365 UFC FIGHT NIGHT, Fortaleza (Brasil)
2.55
1.45
+-1
2.2.
22:00
Maia D. - Good L. 7366 UFC FIGHT NIGHT, Fortaleza (Brasil)
1.5
2.41
+-1
2.2.
22:00
Aldo J. - Moicano R. 7367 UFC FIGHT NIGHT, Fortaleza (Brasil)
2.3
1.55
+-1
2.2.
22:00
Alves T. - Griffin M. 7368 UFC FIGHT NIGHT, Fortaleza (Brasil)
2.73
1.4
+-1
2.2.
22:00
Walker J. - Ledet J. 7369 UFC FIGHT NIGHT, Fortaleza (Brasil)
1.35
2.94
+-1
2.2.
22:00
2.55
1.45
+-1
16.2.
22:00
2.55
1.45
+-1
16.2.
22:00
1.4
2.73
+-1
16.2.
22:00
1.6
2.2
+-1
16.2.
22:00
1.55
2.3
+-1
16.2.
22:00
Pudilová L. - Carmouche L. 7088 UFC FIGHT NIGHT 145, Prague (Czech Republic)
 
2.52
1.45
+-1
23.2.
20:00
Blachowicz J. - Santos T. 7200 UFC FIGHT NIGHT 145, Prague (Czech Republic)
1.7
2.03
+-1
23.2.
20:00
Ankalaev M. - Stosic D. 7476 UFC FIGHT NIGHT 145, Prague (Czech Republic)
1.3
3.21
+-1
23.2.
20:00
Struve S. - De Lima M.R. 7477 UFC FIGHT NIGHT 145, Prague (Czech Republic)
1.85
1.85
+-1
23.2.
20:00

MMA | XFN

Praha

Více
vítěz 1 2 Více datum
Janka J. - Sengele Ch. 7348 XFN 17, Brno
1.3
3.15
+-1
16.3.
20:00
Kuzník M. - Djiroun Y. 7354 XFN 17, Brno
2.38
1.5
+-1
16.3.
20:30
Vémola K. - Šolc M. 7390 XFN 17, Brno
1.08
6.21
+-1
16.3.
22:00