Naše stránka používá cookies. Jejím používáním souhlasíte s podmínkami použití cookies. Rozumím

Pro zvýšení komfortu a možnosti optimálního využití všech funkcí si prosím zapněte ve svém prohlížeči Javascript. Návod

Sázkové příležitosti
Ligy

MMA

MMA | Bellator

Více
vítěz 1 2 Více datum
Gallagher J. - Graham S. 7113 Bellator 217, Dublin (Ireland)
1.2
4.04
+-1
23.2.
21:00
Queally P. - Price M. 7114 Bellator 217, Dublin (Ireland)
1.22
3.83
+-1
23.2.
21:00
Smullen R. - Gustab A. 7116 Bellator 217, Dublin (Ireland)
1.23
3.73
+-1
23.2.
21:00
Ward Ch. - Stephenson J. 7117 Bellator 217, Dublin (Ireland)
1.27
3.41
+-1
23.2.
21:00

MMA | Glory World Series

Více
vítěz 1 2 Více datum
Peňáz M. - Ahaggan Y. 7294 Glory 64, Strasbourg
1.35
2.7
+-1
9.3.
19:00

MMA | KSW

Více
vítěz 1 2 Více datum
Mankowski B. - Parke N. 7082 KSW 47, Łódź (Poland)
1.45
2.55
+-1
23.3.
19:00
De Fries P. - Narkun T. 7085 KSW 47, Łódź (Poland)
2.19
1.6
+-1
23.3.
19:00
Pudzianowski M. - Kołecki Sz. 7086 KSW 47, Łódź (Poland)
1.6
2.2
+-1
23.3.
19:00
Kazieczko M. - Kopera B. 7388 KSW 47, Łódź (Poland)
1.67
2.07
+-1
23.3.
19:00
Wrzosek M. - Torres D. 7530 KSW 47, Łódź (Poland)
1.6
2.2
+-1
23.3.
19:00
vítěz 1 2 Více datum
Le Sy T. - Ahmad O. 7020 Oktagon 11, Ostrava
1.75
1.85
+-1
16.3.
19:00
Pajtina L. - Konrád M. 7000 Oktagon 11, Ostrava
1.94
1.75
+-1
16.3.
20:00
Gottvald J. - Carlos Rodrigo 7006 Oktagon 11, Ostrava
1.35
2.89
+-1
16.3.
20:00
Raška O. - Mikulášek V. 7011 Oktagon 11, Ostrava
1.45
2.52
+-1
16.3.
20:00
Kozma D. - Krištofič S. 7213 Oktagon 11, titulový zápas, 5x5 min, Ostrava
1.21
3.93
+-15
16.3.
20:00
Úškrt R. - Kertesz M. 7215 Oktagon 11, Ostrava
1.88
1.8
+-1
16.3.
20:00
Pukač R. - Kužela T. 7217 Oktagon 11, Ostrava
1.23
3.65
+-1
16.3.
20:00
Brož M. - Ďatelinka M. 7231 Oktagon 11, Ostrava
1.38
2.76
+-1
16.3.
20:00
Petrášek M. - Kimball J. 7248 Oktagon 11, Ostrava
 
1.96
1.75
+-1
16.3.
20:00
Ryšavý K. - Jartim J. 7543 Oktagon 11, Ostrava
2.06
1.6
+-1
16.3.
20:00
Bartl M. - Dauliatov A. 7546 Oktagon 11, Ostrava
1.25
3.21
+-1
16.3.
20:00
Benko P. - Štáfek J. 7415 první vzájemný souboj v roce 2019
1.5
2.38
+-1
31.12.
21:00
Vémola K. - Végh A. 7037 první vzájemný souboj v roce 2019
1.61
2.17
+-1
31.12.
23:00

MMA | Rizin Grand Prix

Japonsko

vítěz 1 2 Více datum
Lawal M. - Procházka J. 7272 Yokohama
 
2.98
1.33
21.4.
12:00

MMA | UFC

Více
vítěz 1 2 Více datum
Woodley T. - Usman K. 7002 UFC 235, Las Vegas (USA)
1.6
2.19
+-1
2.3.
22:00
Jones J. - Smith A. 7069 UFC 235, Las Vegas (USA)
1.1
5.81
+-1
2.3.
22:00
Lawler R. - Askren B. 7070 UFC 235, Las Vegas (USA)
2.94
1.35
+-1
2.3.
22:00
vítěz 1 2 Více datum
Hadzovic D. - Reyes M.P. 7041 UFC FIGHT NIGHT 145, Prague (Czech Republic)
 
1.96
1.75
+-6
23.2.
20:00
Pudilová L. - Carmouche L. 7088 UFC FIGHT NIGHT 145, Prague (Czech Republic)
 
2.03
1.7
+-13
23.2.
20:00
Blachowicz J. - Santos T. 7200 UFC FIGHT NIGHT 145, Prague (Czech Republic)
 
1.85
1.85
+-30
23.2.
20:00
Khabilov R. - Ferreira C.D. 7241 UFC FIGHT NIGHT 145, Prague (Czech Republic)
 
1.7
2.03
+-6
23.2.
20:00
Villante G. - Oleksiejczuk M. 7243 UFC FIGHT NIGHT 145, Prague (Czech Republic)
 
2.47
1.48
+-6
23.2.
20:00
Ankalaev M. - Farias de Abreu K. 7245 UFC FIGHT NIGHT 145, Prague (Czech Republic)
 
1.4
2.73
+-6
23.2.
20:00
Robertson G. - Macedo V. 7247 UFC FIGHT NIGHT 145, Prague (Czech Republic)
 
1.7
2.03
+-6
23.2.
20:00
Pedersoli C. - Grant D. 7251 UFC FIGHT NIGHT 145, Prague (Czech Republic)
 
1.75
1.96
+-6
23.2.
20:00
Ismagulov D. - Alvarez J. 7252 UFC FIGHT NIGHT 145, Prague (Czech Republic)
 
1.35
2.94
+-6
23.2.
20:00
Struve S. - De Lima M.R. 7477 UFC FIGHT NIGHT 145, Prague (Czech Republic)
 
1.96
1.75
+-6
23.2.
20:00
Dodson J. - Yan P. 7478 UFC FIGHT NIGHT 145, Prague (Czech Republic)
 
2.94
1.35
+-6
23.2.
20:00
Teymur Daniel - Fishgold Ch. 7480 UFC FIGHT NIGHT 145, Prague (Czech Republic)
 
2.62
1.43
+-6
23.2.
20:00
Prazeres M. - Naurdiev I. 7754 UFC FIGHT NIGHT 145, Prague (Czech Republic)
 
1.23
3.73
+-6
23.2.
20:00
Lewis D. - Dos Santos Jr. 7609 UFC FIGHT NIGHT, Wichita (USA)
2.73
1.4
+-1
9.3.
22:00
Martin T. - Moraes S. 7610 UFC FIGHT NIGHT, Wichita (USA)
1.55
2.3
+-1
9.3.
22:00
Rothwell B. - Ivanov B. 7611 UFC FIGHT NIGHT, Wichita (USA)
1.9
1.8
+-1
9.3.
22:00
Kunitskaya Y. - Reneau M. 7612 UFC FIGHT NIGHT, Wichita (USA)
1.7
2.03
+-1
9.3.
22:00
Dariush B. - Dober D. 7613 UFC FIGHT NIGHT, Wichita (USA)
1.55
2.3
+-1
9.3.
22:00
Spitz D. - Hughes J. 7614 UFC FIGHT NIGHT, Wichita (USA)
2.55
1.45
+-1
9.3.
22:00
Boetsch T. - Akhmedov O. 7617 UFC FIGHT NIGHT, Wichita (USA)
2.55
1.45
+-1
9.3.
22:00
Till D. - Masvidal J. 7631 UFC FIGHT NIGHT, London (UK)
1.4
2.73
+-1
16.3.
22:00
Edwards L. - Nelson G. 7632 UFC FIGHT NIGHT, London (UK)
1.7
2.03
+-1
16.3.
22:00

MMA | XFN

Brno

Více
vítěz 1 2 Více datum
Fiala T. - Vulchin I. 7270 XFN 17, Brno
1.45
2.52
+-1
16.3.
19:15
Šolc M. - Ostrowski M. 7163 XFN 17, Brno
1.5
2.25
+-1
16.3.
20:00
Kohout M. - Bahník J. 7267 XFN 17, Brno
1.7
2.01
+-1
16.3.
20:00
1.3
3.15
+-1
16.3.
20:25
Ducár V. - Lungrik B. 7094 XFN 17, Brno
1.22
3.74
+-1
16.3.
20:55
Klein L. - Sizbulatov I. 7165 XFN 17, Brno
1.07
5.5
+-1
16.3.
21:00