X

Internetový prohlížeč, který používáte, není aplikací plně podporován.

Některé funkce nemusí fungovat korektně. Doporučujeme stáhnout některý z moderních internetových prohlížečů zde, alternativně lze užít zjednodušenou verzi stránek Fortuny.

Naše stránka používá cookies. Jejím používáním souhlasíte s podmínkami použití cookies. Rozumím

Pro zvýšení komfortu a možnosti optimálního využití všech funkcí si prosím zapněte ve svém prohlížeči Javascript. Návod

Sázkové příležitosti
Ligy
Nabídka dle data
Nabídka dle sportu

Nabídka dle kurzu

1.01.
1.5
biatlon sekce

Kurzy

Sázky online na MS v biatlonu 2017. Fortuna vám nabízí nejvyšší kurzy a nejširší nabídku na MS v biatlonu 2017 je zpět - vsaďte si!

Chcete si vsadit a nemáte účet? Zaregistrujte se ZDE a získejte nyní bonus pro nové hráče až 3.000 Kč nebo 300 Kč bez rizika!


Mistrovství světa v biatlonu se v roce 2017 uskuteční v Hochfilzenu. Rakouské horské středisko bude pořadatelem světového šampionátu už počtvrté, poslední šampionát se v Hochfilzenu konal před dvanácti lety (2005) ty předešlé jsou už notně vousaté (1998, 1978)...více zde

Biatlonisté si to mezi sebou rozdají v termínu od čtvrtka 9. do 19. února a celkem se rozdělí jedenáct sad medailí. Osm individuálních závodů (sprint, stíhačka, masák, vytrvalostní) doplní týmové štafety včetně té smíšené. Na startovním poli by se pak mělo představit kolem 171 mužů a 155 žen z 37 zemí.

Výsledky z mistrovství světa se budou rovněž započítávat do světového poháru biatlonistů, kterému mezi muži suverénně vévodí Francouz Martin Fourcarde, v ženách je první Němka Laura Dahlmeierová, kterou pronásleduje česká hvězda Gabriela Koukalová.

Český biatlon prožívá v posledních letech velký boom, jak muži, tak ženy si mohou dělat medailové ambice. Největším želízkem v ohni bude Gabriela Koukalová, zajet „pódium“ v minulosti dokázaly také Veronika Vítková nebo Eva Puskarčíková. Výpravu pak doplňují Lucie Charvátová a Jessica Jislová, místo nezbylo pro čerstvou juniorskou vítězku Markétu Davidovou.

Mezi muži je konkurence rovněž slušná, a to i přes letošní horší výsledky. V nominaci nechybí v minulosti úspěšní Ondřej Moravec a Michal Šlesingr, stupně vítězů letos zažil lepšící se Michal Krčmář. Naopak „černý Petr“ zůstal v rukách zkušeného Jaroslava Soukupa, místo něj se v Rakousku představí Adam Václavík a Tomáš Krupčík, který předvedl slušné výsledky na nedávném mistrovství Evropy.

Sázky na biatlon získávají v poslední době na oblibě a v případě úspěchů českých biatlonistů by se mohly vyšplhat až k hranici 20 miliónu v objemu přijatých sázek.