X

Internetový prohlížeč, který používáte, není aplikací plně podporován.

Některé funkce nemusí fungovat korektně. Doporučujeme stáhnout některý z moderních internetových prohlížečů zde, alternativně lze užít zjednodušenou verzi stránek Fortuny.

Naše stránka používá cookies. Jejím používáním souhlasíte s podmínkami použití cookies. Rozumím

Pro zvýšení komfortu a možnosti optimálního využití všech funkcí si prosím zapněte ve svém prohlížeči Javascript. Návod

Sázkové příležitosti
Ligy
biatlon sekce

Kurzy

Sázky online na MS v biatlonu 2017. Fortuna vám nabízí nejvyšší kurzy a nejširší nabídku na MS v biatlonu 2017 je zpět - vsaďte si!

Chcete si vsadit a nemáte účet? Zaregistrujte se ZDE a získejte nyní bonus pro nové hráče až 3.000 Kč nebo 300 Kč bez rizika!


Mistrovství světa v biatlonu se v roce 2017 uskuteční v Hochfilzenu. Rakouské horské středisko bude pořadatelem světového šampionátu už počtvrté, poslední šampionát se v Hochfilzenu konal před dvanácti lety (2005) ty předešlé jsou už notně vousaté (1998, 1978)...více zde

Biatlonisté si to mezi sebou rozdají v termínu od čtvrtka 9. do 19. února a celkem se rozdělí jedenáct sad medailí. Osm individuálních závodů (sprint, stíhačka, masák, vytrvalostní) doplní týmové štafety včetně té smíšené. Na startovním poli by se pak mělo představit kolem 171 mužů a 155 žen z 37 zemí.

Výsledky z mistrovství světa se budou rovněž započítávat do světového poháru biatlonistů, kterému mezi muži suverénně vévodí Francouz Martin Fourcarde, v ženách je první Němka Laura Dahlmeierová, kterou pronásleduje česká hvězda Gabriela Koukalová.

Český biatlon prožívá v posledních letech velký boom, jak muži, tak ženy si mohou dělat medailové ambice. Největším želízkem v ohni bude Gabriela Koukalová, zajet „pódium“ v minulosti dokázaly také Veronika Vítková nebo Eva Puskarčíková. Výpravu pak doplňují Lucie Charvátová a Jessica Jislová, místo nezbylo pro čerstvou juniorskou vítězku Markétu Davidovou.

Mezi muži je konkurence rovněž slušná, a to i přes letošní horší výsledky. V nominaci nechybí v minulosti úspěšní Ondřej Moravec a Michal Šlesingr, stupně vítězů letos zažil lepšící se Michal Krčmář. Naopak „černý Petr“ zůstal v rukách zkušeného Jaroslava Soukupa, místo něj se v Rakousku představí Adam Václavík a Tomáš Krupčík, který předvedl slušné výsledky na nedávném mistrovství Evropy.

Sázky na biatlon získávají v poslední době na oblibě a v případě úspěchů českých biatlonistů by se mohly vyšplhat až k hranici 20 miliónu v objemu přijatých sázek.