X

Internetový prohlížeč, který používáte, není aplikací plně podporován.

Některé funkce nemusí fungovat korektně. Doporučujeme stáhnout některý z moderních internetových prohlížečů zde, alternativně lze užít zjednodušenou verzi stránek Fortuny.

Naše stránka používá cookies. Jejím používáním souhlasíte s podmínkami použití cookies. Rozumím

Pro zvýšení komfortu a možnosti optimálního využití všech funkcí si prosím zapněte ve svém prohlížeči Javascript. Návod

Sázkové příležitosti
Ligy
Nabídka dle data
Nabídka dle sportu

Nabídka dle kurzu

1.01.
1.5

NHL 2011/2012

Letošní ročník NHL bude probíhat ve znamení „Jágrmánie“. Legendární „68“ se po třech letech strávených v Omsku vrátila zpět do zámoří, kde se díky vynikajícím výkonům v přípravných zápasech připomněla všem skeptikům. Kolik odehraje utkání? Kolik vstřelí branek? Kolik udělá bodů v kanadském bodování?

NHL po základní části: vítěz Washington

NHL 2011/2012

Získat Stanley Cup je před sezónou sen každého týmu, reálně na něj může pomýšlet ale šest sedm mužstev: Vancouver, Chicago, Philadelphia, Detroit, Boston, Pittsburgh a hlavně Washington. Capitals měli v posledních letech potíže s nezkušenými brankáři, což se s příchodem Vokouna vyřešilo. Rovněž defenziva dostála výrazného zpevnění v podobě příchodu Romana Hamrlíka. Washington má tak čtyři nesmírně kvalitní beky včetně nejproduktivnějšího zadáka celé soutěže Mika Greena. V ofenzivě pak není co řešit Semin, Backstrom, Knuble, Laich a hlavně Ovečkin. Ruský car si je dobře vědom loňské mizerné sezóny a letos na sobě v přípravě pracoval více než jindy. Ofenzivu rovněž doplnily dva švédské talenty Sjogren a Johansson. Washington může základní část NHL vyhrát, přestože je ve Východní konferenci větší konkurence než na západě. Kurs 10:1 už za trochu rizika stojí.


J.Jágr základní část: 21 a více branek - ANO

NHL 2011/2012

Jágrův úspěch souvisel na začátku jeho kariéry především s nezměrným talentem, později se k tomu přidala i pracovitost a typická česká chytrost, která vedla až k současné hokejové dlouhověkosti. Klasickým příkladem byl obrázek letošního léta, kdy si kladenský patriot počkal v přestupním termínu na ten správný klub a nabral směr Philadelphie. Po odchodu opor Cartera s Richardsem se uvolnilo místo v elitních dvou formacích, což znamená, že Jágr dostane potřebný čas na ledě a zejména při přesilovkách. Právě v početní výhodě se pak dělají body a ať Jágr vystupuje sebeskromněji, bez gólů a asistencí by ho to prostě nebavilo. V přípravě se ukázalo, že si vybral dobře, má k sobě hned dva šikovné centry (Giroux, Briere), kteří okamžitě pochopili způsob jeho hry, včetně palebné pozice na pravém kruhu. Jágrovi se rovněž střelecky daří s novým typem hokejky, kterou pomáhal vyvíjet. Nikde není psáno, že vyhraje bodování celé soutěže nebo týmovou produktivitu, ale přes 20 vstřelených branek by se měl dostat.


NHL Severovýchodní divize: vítěz Boston

NHL 2011/2012

Není to tak dávno, co hokejisté Bostonu křepčili nad hlavami se Stanley Cupem. Obhájce trofeje ale musí zapomenout na to co bylo vloni a musí opět začít pracovat. Osa kádru zůstala pohromadě, Krejčí, Lucic, Chára, Bergeron, Horton, Peverley, Seguin, Ference, Thomas a nebo Rask jsou zárukou toho, že klub bude opět hodně vysoko. A to všichni v organizaci ještě doufají, že se dá dohromady dlouhodobě zraněný Marc Savard. Boston by si měl opět vytvořit před play-off dobrou pozici, protože v Severovýchodní konferenci, má relativně přijatelné protivníky. Ottawa je v posledních letech ve výkonnostní krizi, to samé platí i o Torontu. Montreal přišel v létě o Hamrlíka, což bude nepříjemná ztráta, Buffalo je už dlouhodobě týmem bezejmenných. „Medvědi“ z Bostonu v rámci své divize zvítězí, ve vyřazovací části se uvidí.