Naše stránka používá cookies. Jejím používáním souhlasíte s podmínkami použití cookies. Rozumím

Pro zvýšení komfortu a možnosti optimálního využití všech funkcí si prosím zapněte ve svém prohlížeči Javascript. Návod

Sázkové příležitosti
Ligy

Škola sázení – díl třetí

kovka

Tak je venku třetí díl blogu Romana Kovaříka. Roman pracuje na různých pozicích ve Fortuně už 16 let a jeho pohled na kurzové sázení vás rozhodně obohatí, naučíte se novým fíglům, zjistíte, jaké děláte chyby, rozšíříte si obzor o tom, co byste měli vědět. Přejeme příjemné čtení.

Škola sázení – díl 3

Tentokrát je tu patrně nejzásadnější díl školy sázení, kterému jsem dal podtitulek, chci konečně vyhrát, respektive rád bych poprvé vyhrál?

První, co je potřeba si uvědomit, je skutečnost, že kurzové sázení je prakticky exaktní věda. Pokud kdokoliv chce vyhrát, respektive alespoň výrazně zvýšit svoje šance na výhru, musí k tomu přistupovat se stejnou zodpovědností jako k jakémukoliv jinému výdělku ať už v zaměstnání nebo formou brigády. Pokud stále nechápete, co tím chtěl básník (tedy já) říct, tak to zkusím jinak, pokud chci vyhrát, respektive vyhrávat opakovaně, musím sázení věnovat čas, do klína to jednoduše samo nespadne.

Bohužel sázení je disciplína, kterou nelze nijak urychlit a většinou je to běh na dlouhou trať. Abych mohl vyhrát, hodí se pracovat na dvou zásadních faktorech. Za prvé mít v krátkodobém horizontu co nejvíc informací, které mi pomůžou udělat správné rozhodnutí.

Informace lze rozdělit na statistiky a věcné informace. Zatímco statistiky mi vyjadřují postavení týmů v tabulce, a tím do jisté míry i jeho kvality, sílu, případně způsob hry, věcné informace je potřeba mít na zřeteli rovněž, protože můžou zásadním způsobem snížit kredit právě statistikám. Sem patří skutečnosti typu, zranění, karetní tresty, náročnost cestovaní, nákupy hráčů, výměny trenérů apod. Opomenout nelze ani trochu psychologie, zejména v posledních kolech různých soutěží je motivace některých mužstev již nulová, což se na výsledcích projevuje.

Informace můžu získávat samozřejmě ze sportovních portálů, TV, novin, klubových webů, sázkařských analýz, vždy je ale důležité umět s informacemi vhodně pracovat, tedy používat vlastní hlavu, ne jen slepě koukat na nějaký tip, který má jen doprovodnou funkci.

Tím druhým dlouhodobým faktorem je sázkařská zkušenost, kterou člověk získá až časem a velice často spočívá v tom, že sázkař vidí týmy hrát (více než jednou), což je nenahraditelná informace. Bohužel i zde nelze usnout na vavřínech, a přestože člověk získá sázkařskou zkušenost, je potřeba ji obnovovat, tedy týmy nebo hráče, na které sázím, je potřeba sledovat alespoň jednou v každé další sezóně a je jedno jestli naživo, v televizi nebo na streamu.

Náhodná výhra samozřejmě může přijít i z čistého nebe, šance, že občas od někoho zkopírujete tiket, který bude výherní sice žije vždycky, ale je to o náhodě, nikde nemáte žádnou záruku, že to vyjde i když zmínění jedinci tvrdí, že mají „zaručené tipy“ a dlouhodobě to nebude fungovat. Navíc samotná radost z takové výhry je o něco nižší než, když je člověk schopen výherní tiket sám vymyslet, ostatní inspirovat a v hlavě se mu spojí ono pověstné „já to věděl“.

Ještě horší variantou, je tzv. kupování tipů na webových portálech, případně sociálních sítích. Tyto skupiny podnikavců mají za cíl vytáhnout ze sázkařů peníze nic jiného. Pokud by totiž měli zisky, nepotřebují je logicky prodávat, případně se o ně podělí zdarma, i když to není nám Čechům zcela vlastní. Sám jsem jich celou řadu ze zvědavosti zkusil a žádný z nich bych si nedovolil nikomu, byť jen zdálky doporučit.

Pokud tedy chcete vyhrát, spoléhejte jen sami na sebe a na čas, který sázení věnujete. Nenechte se zlákat ani vyššími vklady jiných sázkařů, pro které je hodnota peněz zcela jiná než pro vás, i když chápu jistou obecnou míru uspokojení, v tom, že když to nevyjde, jeho to bude bolet mnohem víc.

Vím, že to není zrovna rada, kterou jste asi chtěli slyšet ale jinou, lepší a pravdivější ale nemám.

Sázení zdar. Roman

Nový příspěvek
Přihlaste se pro přidávání příspěvků.
😀😎😛😇😉😡😲🤔🙄😞😭🤦‍♂️💀👍⚽🎾🏆🏒🥊🍺💩💡💣💰☕❤☯️🇨🇿
13.10.2019 20:36:56 Zahorak1
padne gol 28+ : znamená ,ze padne gol po 28 min ?
21.9.2019 11:47:11 vbnm3
Zdar Romane, svatá pravda. Vysoké vklady ruzných expertu, ječtě nic nezaručují. Karlos.
15.9.2019 19:04:46 19patrik
Romane, v první řadě bys mohl upozornit lidi, aby nesázeli na vítěze ale na hodnotný kurz. Protože pokud dá střelec průměrně gól v každém třetím zápase a vy nám nabídnete kurz 2,0 není šance se dostat do ziskových čísel ani pokud budu mít 99% úspěšnost, to jedno procento chybovosti vám totiž zajistí zisk. A protože není moc reálné být úspěšnější než ve dvou třetinách sázek, kdy vy už pokud se sázkař dostane na 50% úspěšnost ho začnete silně omezovat, jsou nějaké vaše rady sázkařům všem platný asi jako mrtvýmu zimník. Tak, a teď za jak dlouho dostanu BAN? 😀😎😛😉
16.9.2019 12:48:08 testRoKa
zdravím Patriku, otázka zní, co je to hodnotný kurz, to není zas tak snadné téma, samozřejmě jeden pohled je čistě matematický, ale takto to nefunguje, v pokeru také nemáte nejlepší hráče ty co hrají podle pravděpodobnosti.........druhý pohled může být subjektivní a to je jakou hodnotu má kurz pro mě osobně, tak jak by si ho já vypsal jako bookmaker....navíc je potřeba předpokládat, že se nebavíme jen o matematicky správně určeném kurzu, kdy sázkař dává na tiket pouze jeden zápas, protože většina lidí má jinou strategii.....a v neposlední řadě, a to nejdůležitější je zápas trefit a  je uplně jedno jaký je kurz.......nevím proč byste měl dostat banán, pokud dodržujete zásady komunity, tak je všechno ok.
14.9.2019 23:51:57 renavy
💩💩💩
9.9.2019 14:01:47 lexalfi
Dobrý den, Je to   obecné - o ničem !  Jde o mlácení prázdné slámy. Snaha jako by něco poradit, ale ve skutečnosti autor nenapsal  nic  ,   co by neznal každý průměrný sázkař.   Četl jsem  různé doporučení a informace ale tento článek je z nich  svoji hodnotou pro sázkaře nejslabší.  Doufám že poradce dostal dobře zaplaceno. lexalfi
9.9.2019 14:10:23 cezarr
?
9.9.2019 16:59:21 testRoKa
dobrý den, díky za názor, jenže řada sázkařů, není na levelu o kterém vy mluvíte, tedy průměrný sázkař, stačí se podívat na komunitu, kde jedinou snahou řady z nich je okopčit tiket od někoho o kom si myslí že vyhrává, navíc neznají základní pojmy, co znamená třeba OV (ostatní výsledky) atd...., řada z nich chce peníze tzv. zadarmo aniž by vynaložili jakoukoliv snahu, a pokud pro někoho chcete dělat školu sázení tak musíte začít od nejslabšího článku. rozhodně nemůžete lidem vysvětlovat věci, které nepochopí.  s pozdravem Roman
7.9.2019 15:44:08 STAR64
Vyškolení dostanou limitid edici hráčskýho účtu??😀😎😛
16.9.2019 8:12:31 biker1000
nn všichni budou přijati na brigádu do znojemské nemocnice kde se budou snažit zpět vydělat to co sem v předchozím měsíci nasypali 😎