Naše stránka používá cookies. Jejím používáním souhlasíte s podmínkami použití cookies. Rozumím

Pro zvýšení komfortu a možnosti optimálního využití všech funkcí si prosím zapněte ve svém prohlížeči Javascript. Návod

Sázkové příležitosti
Ligy

Kurzy

Sázky online na Wimbledon. Fortuna vám nabízí nejvyšší kurzy a nejširší nabídku. Wimbledon je zpět - vsaďte si a sledujte zápasy v přímém přenosu v sekci “Sázky LIVE”. !

Chcete si vsadit a nemáte účet? Zaregistrujte se ZDE a získejte nyní jeden z našich bonusů


Wimbledon je už tradičně třetím grandslamovým turnajem v probíhající tenisové sezóně. Bitvy o patrně nejprestižnější tenisovou trofej se budou odehrávat na travnatém povrchu v jihozápadní  části Londýna od 2.června do 15. července.

Jedná o nejstarší a nejslavnější tenisový turnaj na světě, který se může pochlubit rekordním „prize money“ ve své historii, pro vítěze ženského i mužského singlu je připraveno téměř 2 000 000 liber. Celková dotace turnaje pak dosáhne výšky necelých 30 miliónů liber...více čtěte zde

Aktuálními šampiony jsou u žen Serena Williamsová, která v loňském finále zdolala španělskou soupeřku Garbiñe Muguruzaová 2:0 na sety, a to po poměrně hladkém průběhu 6:4 a 6:4. Americká reprezentantka, tak bude chtít svůj loňský triumf určitě obhájit. U mužů obhajuje srbský tenista Novak Djokovič. Djoker bude určitě chtít zopakovat výborný výkon z Roland Garros a vyhrát další grandslam sezóny!

Nejvíce mužských titulů získali na Wimbledonu legendy světového tenisu, Američan Pete Sampras a stále aktivní Švýcar, Roger Federer, každý po sedmi trofejích. Devět trofejí v All England Clubu posbírala největší ženská tenisová osobnost s českými kořeny Martina Navrátilová.

Z českých tenistů se podařilo vyhrát Wimbledon pouze Jaroslavu Drobnému a Janu Kodešovi. Mezi ženami zvítězili kromě Martiny Navrátilové také Jana Novotná a v roce 2011 a 2014 i Petra Kvitová.