X

Internetový prohlížeč, který používáte, není aplikací plně podporován.

Některé funkce nemusí fungovat korektně. Doporučujeme stáhnout některý z moderních internetových prohlížečů zde, alternativně lze užít zjednodušenou verzi stránek Fortuny.

Naše stránka používá cookies. Jejím používáním souhlasíte s podmínkami použití cookies. Rozumím

Pro zvýšení komfortu a možnosti optimálního využití všech funkcí si prosím zapněte ve svém prohlížeči Javascript. Návod

Sázkové příležitosti
Ligy
Nabídka dle data
Nabídka dle sportu

Nabídka dle kurzu

1.01.
1.5
Bundesliga

Kurzy

Sázky online na Bundesligu. Fortuna vám nabízí nejvyšší kurzy a nejširší nabídku. Premier League je zpět - vsaďte si!

Chcete si vsadit a nemáte účet? Zaregistrujte se ZDE a získejte nyní bonus pro nové hráče až 5.000 Kč, 300 Kč BEZ RIZIKA nebo 100 Kč IHNED do hry


Bundesliga se ve formátu, jak ji známe dnes, hraje od roku 1963, její historie však sahá až na začátek 20. století, přesněji do roku 1903. Nejúspěšnějším celkem její bohaté historie je bavorský gigant Bayern Mnichov, který získal již 25 titulů. V této statistice nemá v Německu konkurenci, Norimberk jako druhý v tabulce jich má na svém kontě 9, třetí Borussia Dortmund 8....čtěte více

Mistrovský titul obhajuje právě nejúspěšnější mužstvo německé nejvyšší soutěže Bayern Mnichov, který dokázal v loňské sezóně vyhrát celou soutěž o 10 bodů před Dortmundem. Do pohárů se mimo těchto dvou tradičních rivalů dostali ještě Schalke 04, Bayer Leverkusen, BVB, Borussia Mönchengladbach a Mohuč. Nováčky jsou Freiburg a Lipsko.

Ve třiačtyřicetileté historii Bundesligy získalo a zapsalo se na trofej v podobě Meisterschale (Mistrovského talíře) třináct týmů, mimo výše zmiňovaného tria ještě například Hamburk, Mönchengladbach nebo Brémy.

Nejlepším loňským střelcem byl s 30 brankami Robert Lewandowski, který řádil v dresu Bayernu.

Zajímavé bude sledovat, jak se podaří adaptovat novým hráčům, kteří letos do Německa přestoupili. Nejaktivnější byly samozřejmě Bayern s Borussií Dortmund.

Jako každý rok máme v Bundeslize několik hráčů z České republiky jsou to: Vladimír Darida (Hertha Berlín), Adam Hloušek, Theo Gebre Selassie (Brémy), Jan Morávek (Augsburg), Pavel Kadeřábek (Hoffenheim).