La Liga | Fortuna
X

Internetový prohlížeč, který používáte, není aplikací plně podporován.

Některé funkce nemusí fungovat korektně. Doporučujeme stáhnout některý z moderních internetových prohlížečů zde, alternativně lze užít zjednodušenou verzi stránek Fortuny.

Naše stránka používá cookies. Jejím používáním souhlasíte s podmínkami použití cookies. Rozumím

Pro zvýšení komfortu a možnosti optimálního využití všech funkcí si prosím zapněte ve svém prohlížeči Javascript. Návod

Sázkové příležitosti
Ligy
Atlético Madrid

Kurzy

Sázky online na La Ligu. Fortuna vám nabízí nejvyšší kurzy a nejširší nabídku. Premier League je zpět - vsaďte si!

Chcete si vsadit a nemáte účet? Zaregistrujte se ZDE a získejte nyní jeden z našich bonusů!!


Nejvyšší španělská fotbalová soutěž Primera División (nebo také La Liga) byla založena v roce 1929. Kromě krátkého období mezi léty 1936-39 se hrála a hraje nepřetržitě, takže aktuální sezónou vstupuje už do úctyhodného 85. ročníku. Za tu dobu okusilo atmosféru elitní soutěže už 60 klubů, ale jen tři z nich se mohou pochlubit tím, že vybranou společnost nikdy neopustily – tradiční duo gigantů Realu Madrid...Více zde

a Barcelonu doplňuje ještě baskický Athletic Bilbao. Real s Barcelonou jsou také historicky nejúspěšnějšími týmy. Madridští se ze zisku titulu radovali už dvaatřicetkrát, Barça má na kontě o deset triumfů méně.

La Liga je především díky Realu a Barceloně a jejich hvězdám (Cristiano Ronaldo, Lionel Messi, Neymar…) považována za jednu z nejlepších lig na světě a už pět let vévodí žebříčku evropských soutěží, který sestavuje UEFA. Španělské kluby získaly nejvíc evropských trofejí a Real Madrid je s deseti triumfy v Lize mistrů nejúspěšnějším účastníkem nejprestižnější fotbalové soutěže starého kontinentu. Stejným přídomkem se v Evropské lize může pyšnit další španělský klub – FC Sevilla, která druhou nejkvalitnější klubovou soutěž opanovala v její krátké historii už třikrát. La Liga se také jako jediná může pochlubit tím, že z jejích řad dvakrát vzešli oba finalisté jednoho ročníku Ligy mistrů - naposledy se tak stalo v minulé sezóně, kdy se v Lisabonu střetli madridští rivalové Real a Atlético.