X

Internetový prohlížeč, který používáte, není aplikací plně podporován.

Některé funkce nemusí fungovat korektně. Doporučujeme stáhnout některý z moderních internetových prohlížečů zde, alternativně lze užít zjednodušenou verzi stránek Fortuny.

Naše stránka používá cookies. Jejím používáním souhlasíte s podmínkami použití cookies. Rozumím

Pro zvýšení komfortu a možnosti optimálního využití všech funkcí si prosím zapněte ve svém prohlížeči Javascript. Návod

Sázkové příležitosti
Ligy
Nabídka dle data
Nabídka dle sportu

Nabídka dle kurzu

1.01.
1.5

Může se hodit

  • Nápověda
  • Kontakty
  • Online podpora
  • Seznam poboček
  • Jak sázet?

Kurzy

Sázení online na NHL a Stanley Cup. Sledujte zápasy v přímém přenosu. Chcete si vsadit a nemáte účet? Zaregistrujte se ZDE a získejte nyní bonus pro nové hráče až 5.000 Kč, 100 Kč do hry nebo 300 Kč bez rizika!

Přímé přenosy jsou dostupné pro registrované klienty v sekci sázky LIVE

National Hockey League je nejprestižnější hokejovou ligou na světě. V letošním ročníku ji hraje 30 mužstev, které jsou rozděleny do dvou konferencí východní a západní. Sezóna je rozdělena na dvě části. První je základní část, v níž každé družstvo odehraje 82 utkání. Po skončení základní části celkem 16 nejlepších mužstev postupuje do druhé části play off.

Vítěz play off získává jednu z nejprestižnějších sportovních trofejí a to je Stanley Cup!

V ročníku 2016/2017 hraje početná česká družina zde jsou největší hvězdy: David Krejčí, David Pastrňák, Tomáš Hertl, Tomáš Plekanec, Jaromír Jágr, Marek Židlický,Ondřej Pavelec či Jiří Hudler.

Samozřejmě v NHL hrají i TOP hráči z celého světa například: Alex Ovečkin, Tyler Seguin, Henrik Zetterberg, Sidney Crosby nebo Steven Stamkos.