X

Internetový prohlížeč, který používáte, není aplikací plně podporován.

Některé funkce nemusí fungovat korektně. Doporučujeme stáhnout některý z moderních internetových prohlížečů zde, alternativně lze užít zjednodušenou verzi stránek Fortuny.

Naše stránka používá cookies. Jejím používáním souhlasíte s podmínkami použití cookies. Rozumím

Pro zvýšení komfortu a možnosti optimálního využití všech funkcí si prosím zapněte ve svém prohlížeči Javascript. Návod

Sázkové příležitosti
Ligy
Nabídka dle data
Nabídka dle sportu

Nabídka dle kurzu

1.01.
1.5

Kurzy

Sázení online na NHL a Stanley Cup. Sledujte zápasy v přímém přenosu. Chcete si vsadit a nemáte účet? Zaregistrujte se ZDE a získejte nyní bonus pro nové hráče až 5.000 Kč, 100 Kč do hry nebo 300 Kč bez rizika!

Přímé přenosy jsou dostupné pro registrované klienty v sekci sázky LIVE

National Hockey League je nejprestižnější hokejovou ligou na světě. V letošním ročníku ji hraje 30 mužstev, které jsou rozděleny do dvou konferencí východní a západní. Sezóna je rozdělena na dvě části. První je základní část, v níž každé družstvo odehraje 82 utkání. Po skončení základní části celkem 16 nejlepších mužstev postupuje do druhé části play off.

Vítěz play off získává jednu z nejprestižnějších sportovních trofejí a to je Stanley Cup!

V ročníku 2016/2017 hraje početná česká družina zde jsou největší hvězdy: David Krejčí, David Pastrňák, Tomáš Hertl, Tomáš Plekanec, Jaromír Jágr, Marek Židlický,Ondřej Pavelec či Jiří Hudler.

Samozřejmě v NHL hrají i TOP hráči z celého světa například: Alex Ovečkin, Tyler Seguin, Henrik Zetterberg, Sidney Crosby nebo Steven Stamkos.