Naše stránka používá cookies. Jejím používáním souhlasíte s podmínkami použití cookies. Rozumím

Pro zvýšení komfortu a možnosti optimálního využití všech funkcí si prosím zapněte ve svém prohlížeči Javascript. Návod

Sázkové příležitosti
Ligy

Kurzy

Sázky online na Africký pohár národů. Fortuna nabízí nejvyšší kursy a nejširší nabídku příležitostí na fotbalové Mistrovství Afriky.

Chcete si vsadit a nemáte účet? Zaregistrujte se ZDE a získejte nyní bonus pro nové hráče až 3.000 Kč nebo 300 Kč bez rizika!

Africký pohár národů 2017 se letos uskuteční od soboty 14. ledna do neděle 5. února v  Gabonu. Právě v barvách domácího celku pak bude k vidění patrně největší hvězda afrického fotbalu současnosti Pierre -Emerick Aubameyang z Borussie Dortmund.čtěte více


Elitní střelec zaznamenal v posledních letech velký výkonnostní progress a střelecky se dotáhl na úroveň hráčů jako jsou Suarez, Lewandowski, Neymar nebo Messi.

Historicky patnácté mistrovství Afriky bude ochuzeno opět o Nigérii, která nedokázala projít sítem kvalifikace, když nestačila na Egypt. Trojnásobný vítěze Afrického poháru národů Egypt, se naopak po poslední absenci kvalifikoval a rád by navázal na své předešlé úspěchy z let (2006, 2008, 2010).

Kursovými favority na zisk titulu jsou obhájce trofeje z Pobřeží slonoviny, Ghana, Kamerun, Senegal, Egypt a zapomenout nelze ani na účastníka posledního MS v Brazílii Alžírsko.

Africký šampionát letos ponese i českou stopu. Na mistrovství se představí v barvách Zimbabwe krajní záložník či stoper Sparty Costa, Slavie má dokonce na šampionátu dvojnásobné zastoupení. Kometa letošního podzimu Michael Ngadeu-Ngaduj se vešel do konečné nominace Kamerunu, který letos postrádá své největší hvězdy. Jeho parťák stoper Simon Deli je na soupisce Pobřeží slonoviny, kde se potká s Bony Wilfriedem, dalším hráčem, který prošel českou nejvyšší soutěží. Turnaj hostí čtyři města Librerville, Franceville, Oyem a Port Gentil.