2.Argentina - výsledky | Fortuna
X

Internetový prohlížeč, který používáte, není aplikací plně podporován.

Některé funkce nemusí fungovat korektně. Doporučujeme stáhnout některý z moderních internetových prohlížečů zde, alternativně lze užít zjednodušenou verzi stránek Fortuny.

Naše stránka používá cookies. Jejím používáním souhlasíte s podmínkami použití cookies. Rozumím

Pro zvýšení komfortu a možnosti optimálního využití všech funkcí si prosím zapněte ve svém prohlížeči Javascript. Návod

Sázkové příležitosti
Ligy

Fotbal | 2.Argentina - Výsledky

zápas správné tipy výsledek   datum
San Martin Tucuman - Sarmiento 1013 finále / 2. zápas
1,10,12
5:1
 
3.6.
2018
Sarmiento - San Martin Tucuman 1012 finále / 1. zápas
1,10,12
1:0
 
27.5.
2018
San Martin Tucuman - Agropecuario 1006 semifinále / 2. zápas
1,10,12
3:0
 
20.5.
2018
Brown de Adrogué - Sarmiento 1004 semifinále / 2. zápas
2,02,12
2:4
 
20.5.
2018
Agropecuario - San Martin Tucuman 1002 semifinále / 1. zápas
0,10,02
0:0
 
14.5.
2018
Sarmiento - Brown de Adrogué 1001 semifinále / 1. zápas
0,10,02
1:1
 
13.5.
2018
San Martin Tucuman - Villa Dalmine 1014 čtvrtfinále
0,10,02
3:3
 
6.5.
2018
Brown de Adrogué - Atl.Rafaela 1007 čtvrtfinále
0,10,02
0:0
 
6.5.
2018
Sarmiento - Instituto 1002 čtvrtfinále
0,10,02
0:0
 
6.5.
2018
Aldosivi - Almagro 1001 osmifinále
1,10,12
3:1
 
5.5.
2018
Agropecuario - Juv.Un.Gualeguaychu 1104
1,10,12
1:0
 
30.4.
2018
Aldosivi - Sportivo Estudiantes 1107
1,10,12
2:0
 
30.4.
2018
All Boys - Dep.Riestra 1110
2,02,12
1:2
 
30.4.
2018
Atl.Mitre - Los Andes 1112
1,10,12
2:1
 
30.4.
2018
Atl.Rafaela - Villa Dalmine 1114
1,10,12
2:0
 
30.4.
2018
Boca Unidos - Sarmiento 1117
2,02,12
0:1
 
30.4.
2018
Brown de Adrogué - San Martin Tucuman 1118
1,10,12
1:0
 
30.4.
2018
Dep.Moron - Gimnasia Jujuy 1119
0,10,02
1:1
 
30.4.
2018
Ferro - Nueva Chicago 1128
2,02,12
0:1
 
30.4.
2018
Flandria - Instituto 1129
2,02,12
0:2
 
30.4.
2018
Guillermo Brown - Almagro 1130
0,10,02
0:0
 
30.4.
2018
Ind.Rivadavia - Santamarina 1131
1,10,12
2:0
 
30.4.
2018
Sarmiento - Atl.Rafaela 1029
0,10,02
2:2
 
24.4.
2018
Santamarina - Ferro 1028
1,10,12
2:1
 
24.4.
2018
Dep.Riestra - Aldosivi 1007
1,10,12
1:0
 
23.4.
2018
Sportivo Estudiantes - Ind.Rivadavia 1030
0,10,02
0:0
 
23.4.
2018
Instituto - Agropecuario 1019
0,10,02
1:1
 
22.4.
2018
Gimnasia Jujuy - Atl.Mitre 1009
0,10,02
0:0
 
22.4.
2018
Quilmes - Boca Unidos 1022
0,10,02
1:1
 
22.4.
2018
Villa Dalmine - Dep.Moron 1033
1,10,12
3:0
 
22.4.
2018
Almagro - Flandria 1006
1,10,12
2:1
 
22.4.
2018
Los Andes - All Boys 1020
0,10,02
2:2
 
22.4.
2018
Nueva Chicago - Brown de Adrogué 1021
2,02,12
0:2
 
21.4.
2018
San Martin Tucuman - Guillermo Brown 1023
1,10,12
3:0
 
21.4.
2018
Atl.Rafaela - Quilmes 1094
2,02,12
0:2
 
17.4.
2018
Agropecuario - Almagro 1090
2,02,12
0:2
 
17.4.
2018
Dep.Moron - Sarmiento 1098
1,10,12
1:0
 
17.4.
2018
Ind.Rivadavia - Dep.Riestra 1106
2,02,12
0:1
 
15.4.
2018
Atl.Mitre - Villa Dalmine 1093
2,02,12
0:1
 
15.4.
2018
Juv.Un.Gualeguaychu - Instituto 1107
2,02,12
2:4
 
15.4.
2018
Brown de Adrogué - Santamarina 1097
1,10,12
3:0
 
15.4.
2018
Guillermo Brown - Nueva Chicago 1105
1,10,12
2:0
 
15.4.
2018
Flandria - San Martin Tucuman 1104
0,10,02
3:3
 
15.4.
2018
Aldosivi - Los Andes 1091
0,10,02
1:1
 
14.4.
2018
Ferro - Sportivo Estudiantes 1102
1,10,12
1:0
 
14.4.
2018
All Boys - Gimnasia Jujuy 1092
0,10,02
0:0
 
14.4.
2018
Quilmes - Dep.Moron 1174
1,10,12
2:1
 
11.4.
2018
Boca Unidos - Atl.Rafaela 1169
1,10,12
2:0
 
10.4.
2018
Santamarina - Guillermo Brown 1176
0,10,02
1:1
 
10.4.
2018
Almagro - Juv.Un.Gualeguaychu 1168
1,10,12
3:0
 
10.4.
2018
Gimnasia Jujuy - Aldosivi 1171
2,02,12
1:2
 
8.4.
2018
Sportivo Estudiantes - Brown de Adrogué 1178
0,10,02
0:0
 
8.4.
2018
Villa Dalmine - All Boys 1180
1,10,12
1:0
 
8.4.
2018
Los Andes - Ind.Rivadavia 1172
2,02,12
0:2
 
8.4.
2018
San Martin Tucuman - Agropecuario 1175
1,10,12
4:2
 
8.4.
2018
Nueva Chicago - Flandria 1173
2,02,12
2:5
 
7.4.
2018
Sarmiento - Atl.Mitre 1177
1,10,12
2:1
 
7.4.
2018
Dep.Riestra - Ferro 1170
1,10,12
1:0
 
6.4.
2018
Dep.Moron - Boca Unidos 1024
0,10,02
1:1
 
4.4.
2018
Aldosivi - Villa Dalmine 1009
1,10,12
1:0
 
3.4.
2018
Instituto - Almagro 1032
0,10,02
0:0
 
3.4.
2018
Ind.Rivadavia - Gimnasia Jujuy 1031
1,10,12
2:1
 
2.4.
2018
Atl.Mitre - Quilmes 1021
0,10,02
1:1
 
1.4.
2018
Juv.Un.Gualeguaychu - San Martin Tucuman 1033
2,02,12
0:2
 
1.4.
2018
All Boys - Sarmiento 1011
0,10,02
1:1
 
1.4.
2018
Flandria - Santamarina 1028
0,10,02
1:1
 
1.4.
2018
Guillermo Brown - Sportivo Estudiantes 1030
1,10,12
2:0
 
1.4.
2018
Agropecuario - Nueva Chicago 1004
2,02,12
1:2
 
1.4.
2018
Ferro - Los Andes 1027
1,10,12
4:1
 
31.3.
2018
Brown de Adrogué - Dep.Riestra 1023
0,10,02
1:1
 
31.3.
2018
Quilmes - All Boys 1006
2,02,12
2:3
 
27.3.
2018
Santamarina - Agropecuario 1008
0,10,02
0:0
 
27.3.
2018
Atl.Rafaela - Dep.Moron 1000
0,10,02
0:0
 
26.3.
2018
Boca Unidos - Atl.Mitre 1001
2,02,12
1:2
 
26.3.
2018
San Martin Tucuman - Instituto 1007
0,10,02
0:0
 
26.3.
2018
Gimnasia Jujuy - Ferro 1003
0,10,02
0:0
 
25.3.
2018
Nueva Chicago - Juv.Un.Gualeguaychu 1005
0,10,02
1:1
 
25.3.
2018
Sportivo Estudiantes - Flandria 1010
2,02,12
0:1
 
25.3.
2018
Sarmiento - Aldosivi 1009
1,10,12
1:0
 
24.3.
2018
Los Andes - Brown de Adrogué 1004
1,10,12
2:0
 
24.3.
2018
Villa Dalmine - Ind.Rivadavia 1011
2,02,12
0:1
 
24.3.
2018
Dep.Riestra - Guillermo Brown 1002
0,10,02
2:2
 
23.3.
2018
Aldosivi - Quilmes 1025
2,02,12
1:3
 
20.3.
2018
Ind.Rivadavia - Sarmiento 1038
2,02,12
0:1
 
18.3.
2018
All Boys - Boca Unidos 1026
2,02,12
0:2
 
18.3.
2018
Instituto - Nueva Chicago 1042
1,10,12
1:0
 
18.3.
2018
Atl.Mitre - Atl.Rafaela 1029
1,10,12
1:0
 
18.3.
2018
Juv.Un.Gualeguaychu - Santamarina 1045
1,10,12
2:0
 
18.3.
2018
Guillermo Brown - Los Andes 1036
0,10,02
0:0
 
18.3.
2018
Agropecuario - Sportivo Estudiantes 1024
1,10,12
1:0
 
17.3.
2018
Almagro - San Martin Tucuman 1028
0,10,02
1:1
 
17.3.
2018
Ferro - Villa Dalmine 1032
1,10,12
2:1
 
17.3.
2018
Brown de Adrogué - Gimnasia Jujuy 1030
2,02,12
0:2
 
17.3.
2018
Flandria - Dep.Riestra 1033
0,10,02
1:1
 
17.3.
2018
Boca Unidos - Aldosivi 1063
2,02,12
0:1
 
13.3.
2018
Santamarina - Instituto 1070
1,10,12
1:0
 
13.3.
2018
Quilmes - Ind.Rivadavia 1069
2,02,12
0:1
 
11.3.
2018
Gimnasia Jujuy - Guillermo Brown 1066
1,10,12
2:0
 
11.3.
2018
Sportivo Estudiantes - Juv.Un.Gualeguaychu 1072
1,10,12
1:0
 
11.3.
2018
Sarmiento - Ferro 1071
2,02,12
1:2
 
10.3.
2018
Villa Dalmine - Brown de Adrogué 1073
0,10,02
0:0
 
10.3.
2018
Dep.Moron - Atl.Mitre 1064
0,10,02
1:1
 
10.3.
2018
Dep.Riestra - Agropecuario 1065
0,10,02
0:0
 
10.3.
2018
Los Andes - Flandria 1067
0,10,02
0:0
 
10.3.
2018
Nueva Chicago - Almagro 1068
2,02,12
2:4
 
10.3.
2018
Atl.Rafaela - All Boys 1017
0,10,02
1:1
 
10.3.
2018
Ind.Rivadavia - Boca Unidos 1028
0,10,02
1:1
 
7.3.
2018
Ferro - Quilmes 1022
1,10,12
1:0
 
6.3.
2018
Agropecuario - Los Andes 1016
0,10,02
1:1
 
5.3.
2018
Juv.Un.Gualeguaychu - Dep.Riestra 1030
1,10,12
3:2
 
4.3.
2018
Guillermo Brown - Villa Dalmine 1026
0,10,02
1:1
 
4.3.
2018
Instituto - Sportivo Estudiantes 1029
1,10,12
2:0
 
4.3.
2018
Aldosivi - Atl.Rafaela 1018
0,10,02
2:2
 
3.3.
2018
San Martin Tucuman - Nueva Chicago 1032
1,10,12
2:1
 
3.3.
2018
Almagro - Santamarina 1020
1,10,12
1:0
 
3.3.
2018
All Boys - Dep.Moron 1019
2,02,12
0:1
 
3.3.
2018
Brown de Adrogué - Sarmiento 1021
1,10,12
2:1
 
3.3.
2018
Flandria - Gimnasia Jujuy 1023
0,10,02
0:0
 
3.3.
2018
Gimnasia Jujuy - Agropecuario 1038
1,10,12
1:0
 
27.2.
2018
Santamarina - San Martin Tucuman 1042
2,02,12
1:2
 
27.2.
2018
Quilmes - Brown de Adrogué 1041
1,10,12
3:0
 
27.2.
2018
Dep.Riestra - Instituto 1037
2,02,12
2:3
 
26.2.
2018
Atl.Mitre - All Boys 1031
2,02,12
1:2
 
26.2.
2018
Boca Unidos - Ferro 1035
1,10,12
3:1
 
25.2.
2018
Atl.Rafaela - Ind.Rivadavia 1032
0,10,02
1:1
 
24.2.
2018
Villa Dalmine - Flandria 1045
2,02,12
0:1
 
24.2.
2018
Sportivo Estudiantes - Almagro 1044
1,10,12
1:0
 
24.2.
2018
Dep.Moron - Aldosivi 1036
0,10,02
3:3
 
24.2.
2018
Los Andes - Juv.Un.Gualeguaychu 1040
1,10,12
1:0
 
24.2.
2018
Sarmiento - Guillermo Brown 1043
1,10,12
2:0
 
24.2.
2018
Aldosivi - Atl.Mitre 1020
1,10,12
1:0
 
20.2.
2018
Nueva Chicago - Santamarina 1033
0,10,02
1:1
 
19.2.
2018
Ferro - Atl.Rafaela 1025
2,02,12
0:2
 
18.2.
2018
San Martin Tucuman - Sportivo Estudiantes 1034
0,10,02
1:1
 
18.2.
2018
Brown de Adrogué - Boca Unidos 1024
1,10,12
3:0
 
18.2.
2018
Guillermo Brown - Quilmes 1027
2,02,12
1:2
 
18.2.
2018
Agropecuario - Villa Dalmine 1018
1,10,12
2:1
 
17.2.
2018
Flandria - Sarmiento 1026
2,02,12
3:5
 
17.2.
2018
Almagro - Dep.Riestra 1022
2,02,12
0:1
 
17.2.
2018
Ind.Rivadavia - Dep.Moron 1029
2,02,12
0:1
 
17.2.
2018
Instituto - Los Andes 1030
1,10,12
1:0
 
17.2.
2018
Juv.Un.Gualeguaychu - Gimnasia Jujuy 1032
0,10,02
0:0
 
17.2.
2018
Boca Unidos - Guillermo Brown 1015
1,10,12
2:0
 
15.2.
2018
Dep.Riestra - San Martin Tucuman 1017
1,10,12
3:0
 
12.2.
2018
Sportivo Estudiantes - Nueva Chicago 1023
0,10,02
0:0
 
11.2.
2018
All Boys - Aldosivi 1012
2,02,12
0:1
 
11.2.
2018
Dep.Moron - Ferro 1016
0,10,02
0:0
 
11.2.
2018
Los Andes - Almagro 1019
0,10,02
1:1
 
11.2.
2018
Quilmes - Flandria 1021
2,02,12
0:2
 
11.2.
2018
Atl.Rafaela - Brown de Adrogué 1014
2,02,12
2:3
 
11.2.
2018
Sarmiento - Agropecuario 1022
1,10,12
2:1
 
10.2.
2018
Atl.Mitre - Ind.Rivadavia 1013
1,10,12
3:1
 
10.2.
2018
Gimnasia Jujuy - Instituto 1018
1,10,12
1:0
 
10.2.
2018
Villa Dalmine - Juv.Un.Gualeguaychu 1024
1,10,12
2:0
 
10.2.
2018
All Boys - Ferro 1020
0,10,02
3:3
 
8.2.
2018
Agropecuario - Quilmes 1020
0,10,02
1:1
 
6.2.
2018
San Martin Tucuman - Los Andes 1032
1,10,12
1:0
 
4.2.
2018
Guillermo Brown - Atl.Rafaela 1025
2,02,12
1:3
 
4.2.
2018
Santamarina - Sportivo Estudiantes 1033
0,10,02
0:0
 
4.2.
2018
Almagro - Gimnasia Jujuy 1021
0,10,02
0:0
 
3.2.
2018
Nueva Chicago - Dep.Riestra 1031
1,10,12
1:0
 
3.2.
2018
Brown de Adrogué - Dep.Moron 1022
2,02,12
0:1
 
3.2.
2018
Flandria - Boca Unidos 1024
2,02,12
0:1
 
3.2.
2018
Ind.Rivadavia - All Boys 1026
0,10,02
1:1
 
3.2.
2018
Instituto - Villa Dalmine 1027
0,10,02
1:1
 
3.2.
2018
Juv.Un.Gualeguaychu - Sarmiento 1030
0,10,02
2:2
 
3.2.
2018
Ferro - Atl.Mitre 1023
0,10,02
0:0
 
3.2.
2018
Sarmiento - Instituto 1022
1,10,12
3:0
 
12.12.
2017
Dep.Riestra - Santamarina 1018
1,10,12
1:0
 
11.12.
2017
Atl.Mitre - Brown de Adrogué 1014
1,10,12
1:0
 
11.12.
2017
Atl.Rafaela - Flandria 1015
1,10,12
4:1
 
11.12.
2017
Villa Dalmine - Almagro 1023
0,10,02
0:0
 
10.12.
2017
Boca Unidos - Agropecuario 1016
2,02,12
1:4
 
10.12.
2017
Dep.Moron - Guillermo Brown 1017
1,10,12
1:0
 
10.12.
2017
Gimnasia Jujuy - San Martin Tucuman 1019
0,10,02
0:0
 
10.12.
2017
Los Andes - Nueva Chicago 1020
0,10,02
0:0
 
10.12.
2017
Aldosivi - Ind.Rivadavia 1000
0,10,02
0:0
 
9.12.
2017
Quilmes - Juv.Un.Gualeguaychu 1021
0,10,02
0:0
 
9.12.
2017
Almagro - Sarmiento 1016
1,10,12
3:0
 
5.12.
2017
Santamarina - Los Andes 1032
0,10,02
1:1
 
5.12.
2017
Agropecuario - Atl.Rafaela 1015
2,02,12
1:3
 
3.12.
2017
San Martin Tucuman - Villa Dalmine 1028
0,10,02
1:1
 
3.12.
2017
Flandria - Dep.Moron 1021
0,10,02
2:2
 
3.12.
2017
Guillermo Brown - Atl.Mitre 1022
1,10,12
3:1
 
3.12.
2017
Sportivo Estudiantes - Dep.Riestra 1034
1,10,12
3:2
 
3.12.
2017
Juv.Un.Gualeguaychu - Boca Unidos 1025
1,10,12
2:0
 
3.12.
2017
Instituto - Quilmes 1023
1,10,12
1:0
 
2.12.
2017
Brown de Adrogué - All Boys 1017
1,10,12
3:0
 
2.12.
2017
Nueva Chicago - Gimnasia Jujuy 1026
0,10,02
1:1
 
2.12.
2017
Ferro - Aldosivi 1018
2,02,12
0:2
 
2.12.
2017
Dep.Moron - Agropecuario 1030
1,10,12
2:1
 
28.11.
2017
Atl.Mitre - Flandria 1027
1,10,12
2:1
 
27.11.
2017
Villa Dalmine - Nueva Chicago 1036
1,10,12
2:1
 
27.11.
2017
Aldosivi - Brown de Adrogué 1024
1,10,12
1:0
 
26.11.
2017
Boca Unidos - Instituto 1029
1,10,12
2:0
 
26.11.
2017
Gimnasia Jujuy - Santamarina 1031
1,10,12
3:1
 
26.11.
2017
Los Andes - Sportivo Estudiantes 1033
0,10,02
1:1
 
26.11.
2017
All Boys - Guillermo Brown 1026
1,10,12
2:0
 
26.11.
2017
Atl.Rafaela - Juv.Un.Gualeguaychu 1028
1,10,12
3:0
 
25.11.
2017
Quilmes - Almagro 1034
2,02,12
0:2
 
25.11.
2017
Ind.Rivadavia - Ferro 1032
1,10,12
2:0
 
25.11.
2017
Sarmiento - San Martin Tucuman 1035
2,02,12
0:2
 
25.11.
2017
Juv.Un.Gualeguaychu - Dep.Moron 1918
1,10,12
1:0
 
21.11.
2017
Santamarina - Villa Dalmine 1947
1,10,12
1:0
 
21.11.
2017
Instituto - Atl.Rafaela 1909
0,10,02
0:0
 
20.11.
2017
Dep.Riestra - Los Andes 1899
2,02,12
0:1
 
20.11.
2017
Sportivo Estudiantes - Gimnasia Jujuy 1948
0,10,02
0:0
 
19.11.
2017
San Martin Tucuman - Quilmes 1944
0,10,02
1:1
 
19.11.
2017
Almagro - Boca Unidos 1884
1,10,12
2:1
 
19.11.
2017
Brown de Adrogué - Ind.Rivadavia 1896
0,10,02
0:0
 
19.11.
2017
Flandria - All Boys 1902
1,10,12
2:0
 
19.11.
2017
Guillermo Brown - Aldosivi 1905
0,10,02
1:1
 
19.11.
2017
Nueva Chicago - Sarmiento 1919
2,02,12
0:2
 
18.11.
2017
Agropecuario - Atl.Mitre 1882
1,10,12
2:0
 
18.11.
2017
Dep.Moron - Instituto 1563
2,02,12
0:1
 
17.11.
2017
Atl.Mitre - Juv.Un.Gualeguaychu 1558
0,10,02
0:0
 
12.11.
2017
Ferro - Brown de Adrogué 1565
0,10,02
2:2
 
12.11.
2017
Gimnasia Jujuy - Dep.Riestra 1566
0,10,02
0:0
 
12.11.
2017
Boca Unidos - San Martin Tucuman 1562
2,02,12
1:2
 
12.11.
2017
Villa Dalmine - Sportivo Estudiantes 1570
1,10,12
2:1
 
12.11.
2017
All Boys - Agropecuario 1557
1,10,12
4:0
 
12.11.
2017
Sarmiento - Santamarina 1569
0,10,02
3:3
 
11.11.
2017
Quilmes - Nueva Chicago 1568
0,10,02
1:1
 
11.11.
2017
Aldosivi - Flandria 1556
0,10,02
2:2
 
11.11.
2017
Ind.Rivadavia - Guillermo Brown 1567
0,10,02
0:0
 
11.11.
2017
Atl.Rafaela - Almagro 1561
0,10,02
1:1
 
11.11.
2017
Juv.Un.Gualeguaychu - All Boys 1604
1,10,12
3:1
 
7.11.
2017
Dep.Riestra - Villa Dalmine 1411
0,10,02
1:1
 
6.11.
2017
Almagro - Dep.Moron 1350
0,10,02
2:2
 
5.11.
2017
Flandria - Ind.Rivadavia 1502
0,10,02
2:2
 
5.11.
2017
Guillermo Brown - Ferro 1601
1,10,12
3:0
 
5.11.
2017
Instituto - Atl.Mitre 1603
0,10,02
0:0
 
4.11.
2017
Santamarina - Quilmes 1609
1,10,12
3:2
 
4.11.
2017
Sportivo Estudiantes - Sarmiento 1610
0,10,02
1:1
 
4.11.
2017
Agropecuario - Aldosivi 1313
1,10,12
2:0
 
4.11.
2017
Nueva Chicago - Boca Unidos 1606
0,10,02
1:1
 
4.11.
2017
San Martin Tucuman - Atl.Rafaela 1607
2,02,12
0:2
 
4.11.
2017
Los Andes - Gimnasia Jujuy 1605
0,10,02
1:1
 
4.11.
2017
Aldosivi - Juv.Un.Gualeguaychu 1624
1,10,12
2:0
 
31.10.
2017
Boca Unidos - Santamarina 1630
0,10,02
1:1
 
29.10.
2017
Dep.Moron - San Martin Tucuman 1636
0,10,02
1:1
 
28.10.
2017
All Boys - Instituto 1626
1,10,12
1:0
 
28.10.
2017
Brown de Adrogué - Guillermo Brown 1634
2,02,12
1:2
 
28.10.
2017
Villa Dalmine - Los Andes 1644
1,10,12
2:0
 
28.10.
2017
Quilmes - Sportivo Estudiantes 1642
0,10,02
0:0
 
28.10.
2017
Atl.Mitre - Almagro 1627
1,10,12
1:0
 
28.10.
2017
Ind.Rivadavia - Agropecuario 1639
2,02,12
0:3
 
28.10.
2017
Atl.Rafaela - Nueva Chicago 1629
0,10,02
0:0
 
28.10.
2017
Sarmiento - Dep.Riestra 1643
1,10,12
1:0
 
28.10.
2017
Ferro - Flandria 1637
1,10,12
2:0
 
28.10.
2017
Dep.Riestra - Atl.Mitre 1303
1,10,12
2:1
 
20.10.
2017
Los Andes - Sarmiento 1337
1,10,12
1:0
 
17.10.
2017
San Martin Tucuman - Atl.Mitre 1351
0,10,02
1:1
 
16.10.
2017
Almagro - All Boys 1322
1,10,12
2:0
 
15.10.
2017
Gimnasia Jujuy - Villa Dalmine 1327
2,02,12
0:1
 
15.10.
2017
Sportivo Estudiantes - Boca Unidos 1378
1,10,12
2:0
 
15.10.
2017
Juv.Un.Gualeguaychu - Ind.Rivadavia 1335
1,10,12
1:0
 
15.10.
2017
Flandria - Brown de Adrogué 1324
0,10,02
0:0
 
15.10.
2017
Nueva Chicago - Dep.Moron 1340
0,10,02
1:1
 
15.10.
2017
Santamarina - Atl.Rafaela 1361
1,10,12
1:0
 
15.10.
2017
Instituto - Aldosivi 1330
0,10,02
1:1
 
14.10.
2017
Dep.Riestra - Quilmes 1323
2,02,12
0:1
 
14.10.
2017
Agropecuario - Ferro 1315
1,10,12
2:0
 
14.10.
2017
Sarmiento - Gimnasia Jujuy 1545
0,10,02
0:0
 
10.10.
2017
Atl.Rafaela - Sportivo Estudiantes 1536
1,10,12
2:0
 
10.10.
2017
Dep.Moron - Santamarina 1540
1,10,12
1:0
 
9.10.
2017
Atl.Mitre - Nueva Chicago 1535
2,02,12
0:1
 
8.10.
2017
Guillermo Brown - Flandria 1542
1,10,12
3:0
 
8.10.
2017
All Boys - San Martin Tucuman 1534
0,10,02
1:1
 
7.10.
2017
Ferro - Juv.Un.Gualeguaychu 1541
2,02,12
0:1
 
7.10.
2017
Aldosivi - Almagro 1533
2,02,12
1:3
 
7.10.
2017
Brown de Adrogué - Agropecuario 1538
1,10,12
3:1
 
7.10.
2017
Quilmes - Los Andes 1544
1,10,12
1:0
 
7.10.
2017
Ind.Rivadavia - Instituto 1543
1,10,12
2:0
 
7.10.
2017
Boca Unidos - Dep.Riestra 1537
0,10,02
1:1
 
7.10.
2017
Nueva Chicago - All Boys 1634
1,10,12
2:0
 
2.10.
2017
Gimnasia Jujuy - Quilmes 1598
1,10,12
2:0
 
1.10.
2017
San Martin Tucuman - Aldosivi 1635
0,10,02
0:0
 
1.10.
2017
Juv.Un.Gualeguaychu - Brown de Adrogué 1626
0,10,02
1:1
 
1.10.
2017
Santamarina - Atl.Mitre 1660
0,10,02
1:1
 
1.10.
2017
Instituto - Ferro 1605
1,10,12
3:1
 
30.9.
2017
Sportivo Estudiantes - Dep.Moron 1665
0,10,02
0:0
 
30.9.
2017
Agropecuario - Guillermo Brown 1527
1,10,12
2:0
 
30.9.
2017
Almagro - Ind.Rivadavia 1548
1,10,12
2:1
 
30.9.
2017
Villa Dalmine - Sarmiento 1668
1,10,12
2:0
 
30.9.
2017
Los Andes - Boca Unidos 1633
0,10,02
1:1
 
30.9.
2017
Dep.Riestra - Atl.Rafaela 1563
0,10,02
2:2
 
29.9.
2017
Aldosivi - Nueva Chicago 1319
1,10,12
3:0
 
26.9.
2017
Atl.Mitre - Sportivo Estudiantes 1353
1,10,12
1:0
 
24.9.
2017
Boca Unidos - Gimnasia Jujuy 1361
2,02,12
0:2
 
24.9.
2017
Guillermo Brown - Juv.Un.Gualeguaychu 1388
1,10,12
3:0
 
24.9.
2017
All Boys - Santamarina 1351
1,10,12
1:0
 
24.9.
2017
Flandria - Agropecuario 1365
2,02,12
0:1
 
24.9.
2017
Quilmes - Villa Dalmine 1392
1,10,12
1:0
 
23.9.
2017
Ferro - Almagro 1321
1,10,12
1:0
 
23.9.
2017
Brown de Adrogué - Instituto 1363
1,10,12
1:0
 
23.9.
2017
Ind.Rivadavia - San Martin Tucuman 1391
0,10,02
0:0
 
23.9.
2017
Dep.Moron - Dep.Riestra 1364
2,02,12
1:3
 
23.9.
2017
Atl.Rafaela - Los Andes 1354
2,02,12
0:1
 
23.9.
2017
Sarmiento - Quilmes 1741
0,10,02
0:0
 
19.9.
2017
Instituto - Guillermo Brown 1655
1,10,12
1:0
 
17.9.
2017
Nueva Chicago - Ind.Rivadavia 1678
0,10,02
1:1
 
17.9.
2017
Juv.Un.Gualeguaychu - Flandria 1657
1,10,12
1:0
 
17.9.
2017
Santamarina - Aldosivi 1688
2,02,12
1:2
 
17.9.
2017
Sportivo Estudiantes - All Boys 1746
1,10,12
2:0
 
16.9.
2017
Villa Dalmine - Boca Unidos 1758
1,10,12
2:0
 
16.9.
2017
Almagro - Brown de Adrogué 1639
2,02,12
0:1
 
16.9.
2017
San Martin Tucuman - Ferro 1679
1,10,12
1:0
 
16.9.
2017
Gimnasia Jujuy - Atl.Rafaela 1644
2,02,12
0:2
 
16.9.
2017
Los Andes - Dep.Moron 1667
0,10,02
0:0
 
16.9.
2017
All Boys - Cent.Cordoba 1358
1,10,12
2:1
 
31.7.
2017
Sportivo Estudiantes - Los Andes 1479
0,10,02
1:1
 
31.7.
2017
Atl.Paraná - Santamarina 1364
0,10,02
0:0
 
31.7.
2017
Guillermo Brown - Boca Unidos 1416
0,10,02
0:0
 
30.7.
2017
Chacarita - Argentinos 1419
0,10,02
1:1
 
30.7.
2017
Crucero - Gimnasia Jujuy 1410
2,02,12
0:3
 
30.7.
2017
Douglas Haig - Juv.Un.Gualeguaychu 1415
2,02,12
0:1
 
30.7.
2017
Brown de Adrogué - Ind.Rivadavia 1392
1,10,12
1:0
 
29.7.
2017
San Martin Tucuman - Nueva Chicago 1421
1,10,12
2:0
 
29.7.
2017
Villa Dalmine - Flandria 1481
1,10,12
2:0
 
28.7.
2017
Ferro - Almagro 1355
0,10,02
0:0
 
28.7.
2017
Juv.Un.Gualeguaychu - Sportivo Estudiantes 1355
1,10,12
3:0
 
25.7.
2017
Gimnasia Jujuy - San Martin Tucuman 1326
2,02,12
0:3
 
23.7.
2017
Nueva Chicago - Chacarita 1362
0,10,02
1:1
 
23.7.
2017
Almagro - All Boys 1307
1,10,12
1:0
 
23.7.
2017
Argentinos - Instituto 1308
1,10,12
1:0
 
23.7.
2017
Flandria - Douglas Haig 1325
0,10,02
0:0
 
23.7.
2017
Cent.Cordoba - Guillermo Brown 1314
1,10,12
2:1
 
23.7.
2017
Boca Unidos - Brown de Adrogué 1312
2,02,12
0:2
 
23.7.
2017
Santamarina - Villa Dalmine 1393
1,10,12
5:0
 
23.7.
2017
Los Andes - Crucero 1358
1,10,12
2:0
 
22.7.
2017
Ind.Rivadavia - Atl.Paraná 1343
0,10,02
1:1
 
22.7.
2017
Sportivo Estudiantes - Flandria 1407
0,10,02
1:1
 
18.7.
2017
Crucero - Juv.Un.Gualeguaychu 1397
2,02,12
0:1
 
18.7.
2017
San Martin Tucuman - Los Andes 1405
2,02,12
2:3
 
18.7.
2017
Douglas Haig - Santamarina 1401
0,10,02
0:0
 
18.7.
2017
Atl.Paraná - Boca Unidos 1315
2,02,12
0:3
 
17.7.
2017
Instituto - Nueva Chicago 1404
1,10,12
1:0
 
16.7.
2017
All Boys - Ferro 1308
1,10,12
1:0
 
16.7.
2017
Chacarita - Gimnasia Jujuy 1403
0,10,02
0:0
 
16.7.
2017
Villa Dalmine - Ind.Rivadavia 1440
2,02,12
0:2
 
16.7.
2017
Guillermo Brown - Almagro 1402
1,10,12
1:0
 
16.7.
2017
Brown de Adrogué - Cent.Cordoba 1396
2,02,12
0:1
 
16.7.
2017
Los Andes - Chacarita 1566
2,02,12
1:3
 
14.7.
2017
Juv.Un.Gualeguaychu - San Martin Tucuman 1565
0,10,02
0:0
 
13.7.
2017
Gimnasia Jujuy - Instituto 1563
0,10,02
1:1
 
13.7.
2017
Boca Unidos - Villa Dalmine 1559
1,10,12
2:1
 
13.7.
2017
Cent.Cordoba - Atl.Paraná 1560
2,02,12
1:2
 
13.7.
2017
Santamarina - Sportivo Estudiantes 1568
1,10,12
1:0
 
13.7.
2017
Ferro - Guillermo Brown 1561
2,02,12
1:2
 
13.7.
2017
Ind.Rivadavia - Douglas Haig 1564
1,10,12
3:0
 
13.7.
2017
Nueva Chicago - Argentinos 1567
2,02,12
1:2
 
12.7.
2017
Flandria - Crucero 1562
0,10,02
1:1
 
12.7.
2017
Almagro - Brown de Adrogué 1558
1,10,12
2:0
 
11.7.
2017
Chacarita - Juv.Un.Gualeguaychu 1325 nedohráno
není k dispozici
Vrácen
 
9.7.
2017
Sportivo Estudiantes - Ind.Rivadavia 1358
2,02,12
0:1
 
9.7.
2017
Douglas Haig - Boca Unidos 1322
1,10,12
1:0
 
9.7.
2017
Atl.Paraná - Almagro 1302
1,10,12
4:3
 
8.7.
2017
Argentinos - Gimnasia Jujuy 1301
1,10,12
1:0
 
8.7.
2017
Brown de Adrogué - Ferro 1303
1,10,12
5:1
 
8.7.
2017
Guillermo Brown - All Boys 1323
0,10,02
0:0
 
8.7.
2017
San Martin Tucuman - Flandria 1357
1,10,12
2:0
 
8.7.
2017
Crucero - Santamarina 1308
2,02,12
0:1
 
8.7.
2017
Instituto - Los Andes 1339
0,10,02
2:2
 
8.7.
2017
Villa Dalmine - Cent.Cordoba 1359
2,02,12
0:5
 
7.7.
2017
All Boys - Brown de Adrogué 1348
1,10,12
1:0
 
5.7.
2017
Ferro - Atl.Paraná 1355
1,10,12
2:1
 
5.7.
2017
Cent.Cordoba - Douglas Haig 1352
2,02,12
2:3
 
4.7.
2017
Boca Unidos - Sportivo Estudiantes 1351
2,02,12
0:1
 
2.7.
2017
Gimnasia Jujuy - Nueva Chicago 1439
0,10,02
2:2
 
2.7.
2017
Juv.Un.Gualeguaychu - Instituto 1452
1,10,12
2:1
 
2.7.
2017
Los Andes - Argentinos 1533
0,10,02
1:1
 
1.7.
2017
Almagro - Villa Dalmine 1350
2,02,12
1:2
 
1.7.
2017
Flandria - Chacarita 1433
2,02,12
0:1
 
1.7.
2017
Ind.Rivadavia - Crucero 1450
0,10,02
0:0
 
1.7.
2017
Santamarina - San Martin Tucuman 1534
1,10,12
1:0
 
1.7.
2017
Atl.Paraná - All Boys 1325 přerušeno
není k dispozici
Vrácen
 
27.6.
2017
Argentinos - Juv.Un.Gualeguaychu 1303
1,10,12
4:0
 
27.6.
2017
Instituto - Flandria 1337
2,02,12
0:2
 
27.6.
2017
Chacarita - Santamarina 1336
1,10,12
3:0
 
26.6.
2017
Crucero - Boca Unidos 1326
2,02,12
2:3
 
25.6.
2017
San Martin Tucuman - Ind.Rivadavia 1341
2,02,12
1:2
 
25.6.
2017
Sportivo Estudiantes - Cent.Cordoba 1346
0,10,02
2:2
 
25.6.
2017
Douglas Haig - Almagro 1327
0,10,02
0:0
 
25.6.
2017
Nueva Chicago - Los Andes 1317
1,10,12
2:1
 
24.6.
2017
Brown de Adrogué - Guillermo Brown 1302
0,10,02
1:1
 
24.6.
2017
Santamarina - Instituto 1439
1,10,12
1:0
 
23.6.
2017
Flandria - Argentinos 1433
2,02,12
0:1
 
22.6.
2017
Ind.Rivadavia - Chacarita 1435
1,10,12
3:1
 
22.6.
2017
All Boys - Villa Dalmine 1427
2,02,12
0:1
 
22.6.
2017
Ferro - Douglas Haig 1432
0,10,02
1:1
 
22.6.
2017
Almagro - Sportivo Estudiantes 1428
1,10,12
2:1
 
21.6.
2017
Boca Unidos - San Martin Tucuman 1429
0,10,02
1:1
 
21.6.
2017
Juv.Un.Gualeguaychu - Nueva Chicago 1436
1,10,12
1:0
 
21.6.
2017
Cent.Cordoba - Crucero 1431
1,10,12
3:0
 
21.6.
2017
Los Andes - Gimnasia Jujuy 1438
1,10,12
3:2
 
20.6.
2017
Guillermo Brown - Atl.Paraná 1434
0,10,02
2:2
 
20.6.
2017
Sportivo Estudiantes - Ferro 1529
1,10,12
1:0
 
18.6.
2017
Argentinos - Santamarina 1520
1,10,12
1:0
 
18.6.
2017
Crucero - Almagro 1522
1,10,12
2:0
 
18.6.
2017
Nueva Chicago - Flandria 1527
2,02,12
0:1
 
17.6.
2017
Douglas Haig - All Boys 1523
0,10,02
0:0
 
17.6.
2017
San Martin Tucuman - Cent.Cordoba 1528
0,10,02
2:2
 
17.6.
2017
Chacarita - Boca Unidos 1525
1,10,12
1:0
 
17.6.
2017
Instituto - Ind.Rivadavia 1526
1,10,12
1:0
 
17.6.
2017
Gimnasia Jujuy - Juv.Un.Gualeguaychu 1524
0,10,02
0:0
 
16.6.
2017
Villa Dalmine - Guillermo Brown 1530
0,10,02
0:0
 
16.6.
2017
Atl.Paraná - Brown de Adrogué 1521
2,02,12
0:3
 
16.6.
2017
Ferro - Crucero 1481
0,10,02
0:0
 
13.6.
2017
All Boys - Sportivo Estudiantes 1470
1,10,12
4:0
 
13.6.
2017
Boca Unidos - Instituto 1472
2,02,12
0:1
 
11.6.
2017
Ind.Rivadavia - Argentinos 1486
1,10,12
2:1
 
11.6.
2017
Almagro - San Martin Tucuman 1471
2,02,12
0:3
 
11.6.
2017
Brown de Adrogué - Villa Dalmine 1473
1,10,12
2:1
 
11.6.
2017
Flandria - Gimnasia Jujuy 1482
1,10,12
2:0
 
11.6.
2017
Guillermo Brown - Douglas Haig 1485
1,10,12
2:0
 
11.6.
2017
Juv.Un.Gualeguaychu - Los Andes 1489
2,02,12
0:1
 
10.6.
2017
Santamarina - Nueva Chicago 1490
0,10,02
0:0
 
10.6.
2017
Cent.Cordoba - Chacarita 1474
2,02,12
0:2
 
9.6.
2017
Argentinos - Boca Unidos 1777
1,10,12
3:0
 
6.6.
2017
Crucero - All Boys 1778
0,10,02
0:0
 
4.6.
2017
Gimnasia Jujuy - Santamarina 1781
1,10,12
1:0
 
4.6.
2017
Los Andes - Flandria 1786
0,10,02
1:1
 
4.6.
2017
Instituto - Cent.Cordoba 1785
1,10,12
3:2
 
4.6.
2017
San Martin Tucuman - Ferro 1788
2,02,12
0:1
 
3.6.
2017
Douglas Haig - Brown de Adrogué 1780
2,02,12
1:2
 
3.6.
2017
Villa Dalmine - Atl.Paraná 1790
1,10,12
2:0
 
3.6.
2017
Nueva Chicago - Ind.Rivadavia 1787
2,02,12
0:1
 
3.6.
2017
Chacarita - Almagro 1784
1,10,12
3:0
 
3.6.
2017
Sportivo Estudiantes - Guillermo Brown 1789
0,10,02
0:0
 
3.6.
2017
Ind.Rivadavia - Gimnasia Jujuy 1425
1,10,12
1:0
 
28.5.
2017
Boca Unidos - Nueva Chicago 1417
2,02,12
0:2
 
28.5.
2017
Flandria - Juv.Un.Gualeguaychu 1423
1,10,12
4:1
 
28.5.
2017
Cent.Cordoba - Argentinos 1419
2,02,12
0:1
 
28.5.
2017
Guillermo Brown - Crucero 1424
1,10,12
1:0
 
28.5.
2017
Santamarina - Los Andes 1426
1,10,12
2:1
 
28.5.
2017
Atl.Paraná - Douglas Haig 1416
1,10,12
1:0
 
27.5.
2017
All Boys - San Martin Tucuman 1413
2,02,12
0:2
 
27.5.
2017
Brown de Adrogué - Sportivo Estudiantes 1418
2,02,12
0:1
 
27.5.
2017
Almagro - Instituto 1415
1,10,12
2:0
 
27.5.
2017
Ferro - Chacarita 1420
0,10,02
0:0
 
27.5.
2017
Flandria - Guillermo Brown 1895
0,10,02
0:0
 
23.5.
2017
Argentinos - Almagro 1400
0,10,02
0:0
 
23.5.
2017
Gimnasia Jujuy - Boca Unidos 1403
0,10,02
1:1
 
21.5.
2017
Instituto - Ferro 1406
1,10,12
2:0
 
21.5.
2017
Sportivo Estudiantes - Atl.Paraná 1411
1,10,12
2:1
 
21.5.
2017
Crucero - Brown de Adrogué 1401
0,10,02
1:1
 
21.5.
2017
Juv.Un.Gualeguaychu - Santamarina 1407
1,10,12
2:1
 
21.5.
2017
Los Andes - Ind.Rivadavia 1408
0,10,02
2:2
 
21.5.
2017
San Martin Tucuman - Guillermo Brown 1410
2,02,12
1:2
 
21.5.
2017
Chacarita - All Boys 1405
1,10,12
1:0
 
20.5.
2017
Nueva Chicago - Cent.Cordoba 1409
0,10,02
0:0
 
20.5.
2017
Douglas Haig - Villa Dalmine 1402
0,10,02
1:1
 
20.5.
2017
All Boys - Instituto 1744
1,10,12
2:0
 
17.5.
2017
Brown de Adrogué - San Martin Tucuman 1758
0,10,02
2:2
 
16.5.
2017
Cent.Cordoba - Gimnasia Jujuy 1760
0,10,02
2:2
 
16.5.
2017
Ferro - Argentinos 1761
0,10,02
0:0
 
16.5.
2017
Boca Unidos - Los Andes 1752
1,10,12
1:0
 
16.5.
2017
Atl.Paraná - Crucero 1748
0,10,02
0:0
 
16.5.
2017
Villa Dalmine - Sportivo Estudiantes 1766
2,02,12
0:1
 
15.5.
2017
Guillermo Brown - Chacarita 1762
1,10,12
3:0
 
15.5.
2017
Almagro - Nueva Chicago 1745
1,10,12
1:0
 
15.5.
2017
Ind.Rivadavia - Juv.Un.Gualeguaychu 1763
0,10,02
1:1
 
15.5.
2017
Santamarina - Flandria 1765
0,10,02
0:0
 
14.5.
2017
San Martin Tucuman - Atl.Paraná 1356
1,10,12
4:2
 
11.5.
2017
Chacarita - Brown de Adrogué 1346
2,02,12
1:2
 
11.5.
2017
Argentinos - All Boys 1308
1,10,12
5:1
 
11.5.
2017
Instituto - Guillermo Brown 1350
1,10,12
2:0
 
11.5.
2017
Juv.Un.Gualeguaychu - Boca Unidos 1351
0,10,02
1:1
 
11.5.
2017
Crucero - Villa Dalmine 1311
2,02,12
1:2
 
11.5.
2017
Los Andes - Cent.Cordoba 1353
0,10,02
1:1
 
11.5.
2017
Sportivo Estudiantes - Douglas Haig 1368
1,10,12
2:1
 
11.5.
2017
Gimnasia Jujuy - Almagro 1333
1,10,12
1:0
 
10.5.
2017
Nueva Chicago - Ferro 1354
0,10,02
1:1
 
10.5.
2017
Flandria - Ind.Rivadavia 1312
1,10,12
3:0
 
9.5.
2017
Atl.Paraná - Chacarita 1717
0,10,02
1:1
 
6.5.
2017
All Boys - Nueva Chicago 1715
1,10,12
2:0
 
6.5.
2017
Brown de Adrogué - Instituto 1725
1,10,12
2:0
 
6.5.
2017
Villa Dalmine - San Martin Tucuman 1743
2,02,12
1:2
 
6.5.
2017
Douglas Haig - Crucero 1729
1,10,12
1:0
 
6.5.
2017
Guillermo Brown - Argentinos 1731
0,10,02
0:0
 
6.5.
2017
Cent.Cordoba - Juv.Un.Gualeguaychu 1726
1,10,12
1:0
 
6.5.
2017
Ind.Rivadavia - Santamarina 1732
0,10,02
1:1
 
6.5.
2017
Boca Unidos - Flandria 1718
0,10,02
2:2
 
6.5.
2017
Ferro - Gimnasia Jujuy 1730
1,10,12
4:0
 
6.5.
2017
Almagro - Los Andes 1716
0,10,02
0:0
 
5.5.
2017
Instituto - Atl.Paraná 1400
1,10,12
1:0
 
3.5.
2017
Santamarina - Boca Unidos 1409
0,10,02
1:1
 
1.5.
2017
Crucero - Sportivo Estudiantes 1385
1,10,12
3:0
 
30.4.
2017
Gimnasia Jujuy - All Boys 1397
0,10,02
0:0
 
30.4.
2017
San Martin Tucuman - Douglas Haig 1408
1,10,12
3:1
 
30.4.
2017
Argentinos - Brown de Adrogué 1384
0,10,02
0:0
 
30.4.
2017
Los Andes - Ferro 1405
0,10,02
1:1
 
30.4.
2017
Chacarita - Villa Dalmine 1399
1,10,12
4:1
 
30.4.
2017
Flandria - Cent.Cordoba 1386
1,10,12
2:0
 
29.4.
2017
Juv.Un.Gualeguaychu - Almagro 1402
2,02,12
0:1
 
29.4.
2017
Nueva Chicago - Guillermo Brown 1407
1,10,12
2:0
 
29.4.
2017
Cent.Cordoba - Santamarina 1665
1,10,12
3:0
 
25.4.
2017
Douglas Haig - Chacarita 1666
0,10,02
0:0
 
25.4.
2017
All Boys - Los Andes 1660
2,02,12
0:1
 
25.4.
2017
Sportivo Estudiantes - San Martin Tucuman 1669
0,10,02
3:3
 
23.4.
2017
Boca Unidos - Ind.Rivadavia 1663
0,10,02
1:1
 
23.4.
2017
Ferro - Juv.Un.Gualeguaychu 1667
1,10,12
7:2
 
23.4.
2017
Guillermo Brown - Gimnasia Jujuy 1668
1,10,12
1:0
 
23.4.
2017
Almagro - Flandria 1661
0,10,02
1:1
 
23.4.
2017
Villa Dalmine - Instituto 1670
2,02,12
1:3
 
23.4.
2017
Atl.Paraná - Argentinos 1662
2,02,12
0:1
 
23.4.
2017
Brown de Adrogué - Nueva Chicago 1664
2,02,12
1:2
 
23.4.
2017
Juv.Un.Gualeguaychu - All Boys 1655
2,02,12
0:2
 
21.4.
2017
Los Andes - Guillermo Brown 1656
0,10,02
0:0
 
21.4.
2017
Ind.Rivadavia - Cent.Cordoba 1653
0,10,02
2:2
 
20.4.
2017
San Martin Tucuman - Crucero 1658
1,10,12
1:0
 
20.4.
2017
Argentinos - Villa Dalmine 1425
1,10,12
2:0
 
20.4.
2017
Instituto - Douglas Haig 1654
0,10,02
1:1
 
20.4.
2017
Santamarina - Almagro 1659
0,10,02
0:0
 
20.4.
2017
Chacarita - Sportivo Estudiantes 1651
1,10,12
2:0
 
20.4.
2017
Gimnasia Jujuy - Brown de Adrogué 1622
1,10,12
2:0
 
19.4.
2017
Nueva Chicago - Atl.Paraná 1657
1,10,12
2:0
 
19.4.
2017
Flandria - Ferro 1611
0,10,02
0:0
 
19.4.
2017
Guillermo Brown - Juv.Un.Gualeguaychu 1376
0,10,02
0:0
 
16.4.
2017
Douglas Haig - Argentinos 1374
2,02,12
0:1
 
15.4.
2017
Sportivo Estudiantes - Instituto 1377
1,10,12
1:0
 
15.4.
2017
Ferro - Santamarina 1375
1,10,12
1:0
 
15.4.
2017
All Boys - Flandria 1350
0,10,02
0:0
 
15.4.
2017
Villa Dalmine - Nueva Chicago 1379
2,02,12
2:3
 
15.4.
2017
Crucero - Chacarita 1373
1,10,12
2:0
 
15.4.
2017
Atl.Paraná - Gimnasia Jujuy 1358
2,02,12
0:1
 
15.4.
2017
Cent.Cordoba - Boca Unidos 1364
0,10,02
1:1
 
15.4.
2017
Brown de Adrogué - Los Andes 1316
0,10,02
1:1
 
14.4.
2017
Almagro - Ind.Rivadavia 1318
0,10,02
0:0
 
14.4.
2017
Argentinos - Sportivo Estudiantes 1338
1,10,12
4:1
 
11.4.
2017
Santamarina - All Boys 1349
1,10,12
1:0
 
11.4.
2017
Juv.Un.Gualeguaychu - Brown de Adrogué 1346
2,02,12
1:3
 
10.4.
2017
Ind.Rivadavia - Ferro 1344
0,10,02
0:0
 
9.4.
2017
Gimnasia Jujuy - Villa Dalmine 1342
1,10,12
2:1
 
9.4.
2017
Boca Unidos - Almagro 1818
2,02,12
1:2
 
9.4.
2017
Instituto - Crucero 1345
1,10,12
2:1
 
9.4.
2017
Chacarita - San Martin Tucuman 1343
1,10,12
1:0
 
8.4.
2017
Nueva Chicago - Douglas Haig 1348
2,02,12
0:1
 
8.4.
2017
Flandria - Guillermo Brown 1340 odloženo
není k dispozici
Vrácen
 
8.4.
2017
Los Andes - Atl.Paraná 1347
1,10,12
3:1
 
8.4.
2017
Crucero - Argentinos 1951
0,10,02
1:1
 
4.4.
2017
Guillermo Brown - Santamarina 1954
0,10,02
0:0
 
3.4.
2017
San Martin Tucuman - Instituto 1955
0,10,02
1:1
 
2.4.
2017
Ferro - Boca Unidos 1953
1,10,12
2:1
 
2.4.
2017
Douglas Haig - Gimnasia Jujuy 1952
1,10,12
1:0
 
1.4.
2017
Sportivo Estudiantes - Nueva Chicago 1956
0,10,02
1:1
 
1.4.
2017
All Boys - Ind.Rivadavia 1947
0,10,02
2:2
 
1.4.
2017
Villa Dalmine - Los Andes 1957
1,10,12
2:0
 
1.4.
2017
Brown de Adrogué - Flandria 1950
0,10,02
1:1
 
1.4.
2017
Atl.Paraná - Juv.Un.Gualeguaychu 1949
0,10,02
0:0
 
1.4.
2017
Almagro - Cent.Cordoba 1948
0,10,02
0:0
 
31.3.
2017
Juv.Un.Gualeguaychu - Villa Dalmine 1943
1,10,12
2:1
 
27.3.
2017
Cent.Cordoba - Ferro 1938
1,10,12
4:1
 
26.3.
2017
Boca Unidos - All Boys 1937
2,02,12
0:1
 
26.3.
2017
Gimnasia Jujuy - Sportivo Estudiantes 1940
1,10,12
1:0
 
26.3.
2017
Santamarina - Brown de Adrogué 1946
1,10,12
3:1
 
25.3.
2017
Instituto - Chacarita 1942
2,02,12
2:3
 
25.3.
2017
Nueva Chicago - Crucero 1945
0,10,02
1:1
 
25.3.
2017
Flandria - Atl.Paraná 1939
1,10,12
1:0
 
25.3.
2017
Ind.Rivadavia - Guillermo Brown 1941
0,10,02
1:1
 
25.3.
2017
Argentinos - San Martin Tucuman 1936
1,10,12
3:1
 
25.3.
2017
Los Andes - Douglas Haig 1944
1,10,12
1:0
 
24.3.
2017
Argentinos - Chacarita 1926
1,10,12
1:0
 
21.3.
2017
Santamarina - Atl.Paraná 1935
1,10,12
2:1
 
21.3.
2017
Almagro - Ferro 1385
2,02,12
0:1
 
20.3.
2017
Nueva Chicago - San Martin Tucuman 1934
1,10,12
1:0
 
20.3.
2017
Juv.Un.Gualeguaychu - Douglas Haig 1932
1,10,12
5:1
 
19.3.
2017
Cent.Cordoba - All Boys 1928
1,10,12
2:0
 
19.3.
2017
Boca Unidos - Guillermo Brown 1927
2,02,12
0:3
 
19.3.
2017
Gimnasia Jujuy - Crucero 1930
1,10,12
2:0
 
19.3.
2017
Flandria - Villa Dalmine 1929
1,10,12
1:0
 
19.3.
2017
Los Andes - Sportivo Estudiantes 1933
1,10,12
1:0
 
19.3.
2017
Ind.Rivadavia - Brown de Adrogué 1931
2,02,12
0:4
 
18.3.
2017
Cent.Cordoba - Flandria 1571
0,10,02
1:1
 
16.3.
2017
Atl.Paraná - Instituto 1569
1,10,12
1:0
 
16.3.
2017
Boca Unidos - Santamarina 1570
2,02,12
0:2
 
16.3.
2017
Villa Dalmine - Chacarita 1568
0,10,02
0:0
 
16.3.
2017
All Boys - Gimnasia Jujuy 1566
1,10,12
2:1
 
16.3.
2017
Sportivo Estudiantes - Crucero 1567
1,10,12
1:0
 
16.3.
2017
Almagro - Juv.Un.Gualeguaychu 1564
0,10,02
1:1
 
15.3.
2017
Guillermo Brown - Nueva Chicago 1565
2,02,12
0:3
 
15.3.
2017
Ferro - Los Andes 1563
0,10,02
0:0
 
15.3.
2017
Douglas Haig - San Martin Tucuman 1560
1,10,12
2:1
 
15.3.
2017
Brown de Adrogué - Argentinos 1558
1,10,12
1:0
 
14.3.
2017
Sportivo Estudiantes - Juv.Un.Gualeguaychu 1324
2,02,12
0:2
 
12.3.
2017
All Boys - Almagro 1307
0,10,02
1:1
 
11.3.
2017
Atl.Paraná - Ind.Rivadavia 1310
0,10,02
1:1
 
11.3.
2017
Guillermo Brown - Cent.Cordoba 1319
0,10,02
0:0
 
11.3.
2017
Villa Dalmine - Santamarina 1328
0,10,02
2:2
 
11.3.
2017
San Martin Tucuman - Gimnasia Jujuy 1323
1,10,12
3:0
 
11.3.
2017
Instituto - Argentinos 1321
1,10,12
2:1
 
11.3.
2017
Crucero - Los Andes 1313
1,10,12
2:1
 
11.3.
2017
Douglas Haig - Flandria 1314
2,02,12
2:3
 
11.3.
2017
Brown de Adrogué - Boca Unidos 1311
0,10,02
1:1
 
10.3.
2017
Chacarita - Nueva Chicago 1320
2,02,12
2:3
 
10.3.
2017
Ferro - All Boys 1442
1,10,12
3:1
 
20.12.
2016
Almagro - Guillermo Brown 1433
1,10,12
1:0
 
19.12.
2016
Los Andes - San Martin Tucuman 1489
1,10,12
1:0
 
19.12.
2016
Boca Unidos - Atl.Parana 1434
1,10,12
3:0
 
19.12.
2016
Santamarina - Douglas Haig 1517
0,10,02
2:2
 
19.12.
2016
Ind.Rivadavia - Villa Dalmine 1466
1,10,12
2:1
 
18.12.
2016
Cent.Cordoba - Brown de Adrogué 1436
2,02,12
0:1
 
18.12.
2016
Juv.Un.Gualeguaychu - Crucero 1485
1,10,12
2:1
 
18.12.
2016
Nueva Chicago - Inst.Cordoba 1490
1,10,12
2:1
 
18.12.
2016
Flandria - Estudiantes San Luis 1463
2,02,12
1:2
 
18.12.
2016
Gimnasia Jujuy - Chacarita 1465
2,02,12
0:2
 
18.12.
2016
San Martin Tucuman - Juv.Un.Gualeguaychu 1431
2,02,12
1:2
 
15.12.
2016
Villa Dalmine - Boca Unidos 1432
1,10,12
1:0
 
15.12.
2016
Estudiantes San Luis - Santamarina 1383
2,02,12
0:1
 
15.12.
2016
Argentinos Juniors - Nueva Chicago 1306
1,10,12
2:0
 
15.12.
2016
Inst.Cordoba - Gimnasia Jujuy 1428
1,10,12
3:1
 
14.12.
2016
Douglas Haig - Ind.Rivadavia 1348
1,10,12
1:0
 
14.12.
2016
Crucero - Flandria 1338
1,10,12
2:0
 
14.12.
2016
Guillermo Brown - Ferro 1391
1,10,12
4:1
 
14.12.
2016
Chacarita - Los Andes 1394
0,10,02
1:1
 
14.12.
2016
Atl.Parana - Cent.Cordoba 1310
0,10,02
1:1
 
14.12.
2016
Brown de Adrogué - Almagro 1334
1,10,12
2:0
 
13.12.
2016
Gimnasia Jujuy - Argentinos Juniors 1482
2,02,12
0:1
 
12.12.
2016
Juv.Un.Gualeguaychu - Chacarita 1485
2,02,12
2:3
 
10.12.
2016
Cent.Cordoba - Villa Dalmine 1477
1,10,12
3:1
 
10.12.
2016
Ind.Rivadavia - Estudiantes San Luis 1484
1,10,12
1:0
 
10.12.
2016
Ferro - Brown de Adrogué 1480
0,10,02
0:0
 
10.12.
2016
Boca Unidos - Douglas Haig 1474
1,10,12
3:1
 
10.12.
2016
Santamarina - Crucero 1487
1,10,12
2:0
 
10.12.
2016
All Boys - Guillermo Brown 1469
2,02,12
0:2
 
9.12.
2016
Los Andes - Inst.Cordoba 1486
0,10,02
1:1
 
9.12.
2016
Flandria - San Martin Tucuman 1481
2,02,12
0:2
 
9.12.
2016
Almagro - Atl.Parana 1471 nedohráno
není k dispozici
Vrácen
 
8.12.
2016
Argentinos Juniors - Los Andes 1388
0,10,02
1:1
 
6.12.
2016
Crucero - Ind.Rivadavia 1491
0,10,02
1:1
 
5.12.
2016
Estudiantes San Luis - Boca Unidos 1493
0,10,02
1:1
 
5.12.
2016
Inst.Cordoba - Juv.Un.Gualeguaychu 1495
1,10,12
5:2
 
4.12.
2016
Atl.Parana - Ferro 1489
0,10,02
0:0
 
4.12.
2016
Chacarita - Flandria 1494
1,10,12
3:2
 
4.12.
2016
San Martin Tucuman - Santamarina 1497
0,10,02
1:1
 
3.12.
2016
Villa Dalmine - Almagro 1498
2,02,12
0:1
 
3.12.
2016
Douglas Haig - Cent.Cordoba 1492
1,10,12
2:0
 
3.12.
2016
Nueva Chicago - Gimnasia Jujuy 1496
2,02,12
0:1
 
3.12.
2016
Brown de Adrogué - All Boys 1490
2,02,12
1:4
 
3.12.
2016
Gimnasia Jujuy - Guillermo Brown 1499
0,10,02
0:0
 
1.12.
2016
Los Andes - Nueva Chicago 1610
0,10,02
1:1
 
29.11.
2016
Cent.Cordoba - Estudiantes San Luis 1604
2,02,12
0:1
 
29.11.
2016
Santamarina - Chacarita 1612
0,10,02
1:1
 
28.11.
2016
Ferro - Villa Dalmine 1605
0,10,02
1:1
 
28.11.
2016
Almagro - Douglas Haig 1602
0,10,02
2:2
 
28.11.
2016
Boca Unidos - Crucero 1603
1,10,12
2:1
 
28.11.
2016
Flandria - Inst.Cordoba 1606
2,02,12
1:3
 
28.11.
2016
Ind.Rivadavia - San Martin Tucuman 1608
0,10,02
2:2
 
27.11.
2016
Guillermo Brown - Brown de Adrogué 1607
1,10,12
3:1
 
27.11.
2016
Juv.Un.Gualeguaychu - Argentinos Juniors 1609
0,10,02
0:0
 
27.11.
2016
All Boys - Atl.Parana 1601
0,10,02
0:0
 
27.11.
2016
Gimnasia Jujuy - Los Andes 1595
2,02,12
1:2
 
24.11.
2016
San Martin Tucuman - Boca Unidos 1599
1,10,12
2:0
 
24.11.
2016
Atl.Parana - Guillermo Brown 1589
2,02,12
0:2
 
24.11.
2016
Estudiantes San Luis - Almagro 1594
0,10,02
1:1
 
24.11.
2016
Inst.Cordoba - Santamarina 1597
0,10,02
2:2
 
24.11.
2016
Crucero - Cent.Cordoba 1592
0,10,02
0:0
 
23.11.
2016
Villa Dalmine - All Boys 1600
0,10,02
0:0
 
23.11.
2016
Argentinos Juniors - Flandria 1588
1,10,12
2:0
 
23.11.
2016
Chacarita - Ind.Rivadavia 1596
1,10,12
1:0
 
23.11.
2016
Douglas Haig - Ferro 1593
0,10,02
1:1
 
22.11.
2016
Nueva Chicago - Juv.Un.Gualeguaychu 1598
1,10,12
5:1
 
22.11.
2016
Santamarina - Argentinos Juniors 1609
2,02,12
0:3
 
19.11.
2016
Boca Unidos - Chacarita 1588
1,10,12
1:0
 
19.11.
2016
All Boys - Douglas Haig 1586
0,10,02
1:1
 
19.11.
2016
Almagro - Crucero 1587
1,10,12
1:0
 
19.11.
2016
Brown de Adrogué - Atl.Parana 1589
1,10,12
3:2
 
19.11.
2016
Flandria - Nueva Chicago 1605
2,02,12
0:1
 
19.11.
2016
Guillermo Brown - Villa Dalmine 1606
1,10,12
3:1
 
19.11.
2016
Juv.Un.Gualeguaychu - Gimnasia Jujuy 1608
2,02,12
1:2
 
19.11.
2016
Cent.Cordoba - San Martin Tucuman 1598
0,10,02
0:0
 
19.11.
2016
Ind.Rivadavia - Inst.Cordoba 1607
1,10,12
1:0
 
19.11.
2016
Ferro - Estudiantes San Luis 1604
0,10,02
0:0
 
19.11.
2016
San Martin Tucuman - Almagro 1388
0,10,02
1:1
 
14.11.
2016
Inst.Cordoba - Boca Unidos 1359
1,10,12
1:0
 
13.11.
2016
Crucero - Ferro 1349
0,10,02
1:1
 
13.11.
2016
Douglas Haig - Guillermo Brown 1350
2,02,12
0:2
 
13.11.
2016
Gimnasia Jujuy - Flandria 1354
2,02,12
0:1
 
13.11.
2016
Los Andes - Juv.Un.Gualeguaychu 1361 nedohráno
není k dispozici
Vrácen
 
13.11.
2016
Villa Dalmine - Brown de Adrogué 1393
1,10,12
3:0
 
13.11.
2016
Argentinos Juniors - Ind.Rivadavia 1348
1,10,12
3:1
 
13.11.
2016
Estudiantes San Luis - All Boys 1352
2,02,12
0:2
 
12.11.
2016
Chacarita - Cent.Cordoba 1358
1,10,12
4:0
 
12.11.
2016
Nueva Chicago - Santamarina 1368
1,10,12
3:0
 
12.11.
2016
Cent.Cordoba - Inst.Cordoba 1618
0,10,02
0:0
 
9.11.
2016
Brown de Adrogué - Douglas Haig 1616
2,02,12
0:1
 
8.11.
2016
Almagro - Chacarita 1613
1,10,12
3:0
 
8.11.
2016
Atl.Parana - Villa Dalmine 1614
1,10,12
1:0
 
8.11.
2016
All Boys - Crucero 1612
1,10,12
3:2
 
8.11.
2016
Ferro - San Martin Tucuman 1619
0,10,02
1:1
 
6.11.
2016
Ind.Rivadavia - Nueva Chicago 1622
1,10,12
1:0
 
6.11.
2016
Boca Unidos - Argentinos Juniors 1615
1,10,12
1:0
 
6.11.
2016
Flandria - Los Andes 1620
0,10,02
1:1
 
6.11.
2016
Guillermo Brown - Estudiantes San Luis 1621
1,10,12
4:1
 
6.11.
2016
Santamarina - Gimnasia Jujuy 1623
0,10,02
0:0
 
6.11.
2016
Ind.Rivadavia - Boca Unidos 1448
1,10,12
3:2
 
4.11.
2016
Santamarina - Cent.Cordoba 1324
2,02,12
1:2
 
4.11.
2016
Argentinos Juniors - Atl.Parana 1365
1,10,12
1:0
 
3.11.
2016
San Martin Tucuman - Estudiantes San Luis 1440
1,10,12
2:0
 
3.11.
2016
Chacarita - Douglas Haig 1466
1,10,12
1:0
 
3.11.
2016
Los Andes - All Boys 1306
1,10,12
3:1
 
2.11.
2016
Flandria - Almagro 1321
1,10,12
1:0
 
2.11.
2016
Nueva Chicago - Brown de Adrogué 1320
2,02,12
0:1
 
2.11.
2016
Juv.Un.Gualeguaychu - Ferro 1308
0,10,02
0:0
 
2.11.
2016
Inst.Cordoba - Villa Dalmine 1393
0,10,02
1:1
 
2.11.
2016
Argentinos Juniors - Cent.Cordoba 1301
0,10,02
0:0
 
30.10.
2016
Nueva Chicago - Boca Unidos 1354
0,10,02
2:2
 
30.10.
2016
Crucero - Guillermo Brown 1303
1,10,12
4:0
 
30.10.
2016
Douglas Haig - Atl.Parana 1304
1,10,12
1:0
 
29.10.
2016
San Martin Tucuman - All Boys 1355
1,10,12
3:2
 
29.10.
2016
Juv.Un.Gualeguaychu - Flandria 1349
0,10,02
0:0
 
29.10.
2016
Gimnasia Jujuy - Ind.Rivadavia 1326
0,10,02
1:1
 
29.10.
2016
Los Andes - Santamarina 1352
1,10,12
3:1
 
29.10.
2016
Inst.Cordoba - Almagro 1348
1,10,12
1:0
 
29.10.
2016
Chacarita - Ferro 1337
1,10,12
1:0
 
29.10.
2016
Estudiantes San Luis - Brown de Adrogué 1319
1,10,12
2:1
 
29.10.
2016
Argentinos Juniors - Douglas Haig 1381
0,10,02
1:1
 
26.10.
2016
Nueva Chicago - Villa Dalmine 1380
1,10,12
3:1
 
25.10.
2016
Ferro - Inst.Cordoba 1674
1,10,12
2:1
 
25.10.
2016
Ind.Rivadavia - Los Andes 1678
1,10,12
1:0
 
23.10.
2016
Boca Unidos - Gimnasia Jujuy 1665
0,10,02
1:1
 
23.10.
2016
Guillermo Brown - San Martin Tucuman 1677
1,10,12
4:0
 
23.10.
2016
Santamarina - Juv.Un.Gualeguaychu 1679
1,10,12
4:1
 
23.10.
2016
Atl.Parana - Estudiantes San Luis 1661
2,02,12
1:3
 
22.10.
2016
Almagro - Argentinos Juniors 1660 20:30
0,10,02
0:0
 
22.10.
2016
All Boys - Chacarita 1657
1,10,12
1:0
 
22.10.
2016
Brown de Adrogué - Crucero 1666
1,10,12
2:0
 
22.10.
2016
Cent.Cordoba - Nueva Chicago 1672
1,10,12
3:1
 
22.10.
2016
Villa Dalmine - Douglas Haig 1681
2,02,12
0:1
 
22.10.
2016
Chacarita - Guillermo Brown 1485
2,02,12
0:2
 
19.10.
2016
Gimnasia Jujuy - Cent.Cordoba 1477
1,10,12
2:0
 
18.10.
2016
Argentinos Juniors - Ferro 1457
1,10,12
3:1
 
18.10.
2016
Los Andes - Boca Unidos 1540
1,10,12
2:1
 
18.10.
2016
Inst.Cordoba - All Boys 1508
2,02,12
0:1
 
18.10.
2016
Crucero - Atl.Parana 1463
2,02,12
0:2
 
16.10.
2016
San Martin Tucuman - Brown de Adrogué 1544
1,10,12
2:1
 
16.10.
2016
Juv.Un.Gualeguaychu - Ind.Rivadavia 1509
0,10,02
1:1
 
16.10.
2016
Estudiantes San Luis - Villa Dalmine 1465
0,10,02
1:1
 
16.10.
2016
Flandria - Santamarina 1468
0,10,02
0:0
 
16.10.
2016
Nueva Chicago - Almagro 1542
2,02,12
0:1
 
16.10.
2016
Cent.Cordoba - Los Andes 1428
1,10,12
1:0
 
14.10.
2016
All Boys - Argentinos Juniors 1366
2,02,12
0:3
 
14.10.
2016
Boca Unidos - Juv.Un.Gualeguaychu 1393
2,02,12
1:3
 
13.10.
2016
Guillermo Brown - Inst.Cordoba 1434
0,10,02
2:2
 
13.10.
2016
Brown de Adrogué - Chacarita 1413
2,02,12
1:2
 
13.10.
2016
Ind.Rivadavia - Flandria 1454
0,10,02
1:1
 
13.10.
2016
Villa Dalmine - Crucero 1455
0,10,02
0:0
 
13.10.
2016
Atl.Parana - San Martin Tucuman 1382
2,02,12
0:1
 
13.10.
2016
Douglas Haig - Estudiantes San Luis 1430
0,10,02
2:2
 
13.10.
2016
Ferro - Nueva Chicago 1432
1,10,12
4:1
 
12.10.
2016
Almagro - Gimnasia Jujuy 1375
0,10,02
1:1
 
11.10.
2016
Inst.Cordoba - Brown de Adrogué 1446
1,10,12
5:2
 
9.10.
2016
Juv.Un.Gualeguaychu - Cent.Cordoba 1462
2,02,12
0:2
 
9.10.
2016
Argentinos Juniors - Guillermo Brown 1434
2,02,12
0:2
 
9.10.
2016
Chacarita - Atl.Parana 1444
2,02,12
0:2
 
8.10.
2016
San Martin Tucuman - Villa Dalmine 1508
2,02,12
1:2
 
8.10.
2016
Santamarina - Ind.Rivadavia 1509
2,02,12
0:2
 
8.10.
2016
Flandria - Boca Unidos 1438
0,10,02
0:0
 
8.10.
2016
Nueva Chicago - All Boys 1485
1,10,12
2:0
 
8.10.
2016
Gimnasia Jujuy - Ferro 1440
0,10,02
0:0
 
8.10.
2016
Crucero - Douglas Haig 1436
1,10,12
1:0
 
8.10.
2016
Los Andes - Almagro 1482
2,02,12
0:2
 
8.10.
2016
Cent.Cordoba - Ind.Rivadavia 1635
1,10,12
3:0
 
22.9.
2016
Ferro - Flandria 1642
1,10,12
3:0
 
22.9.
2016
Villa Dalmine - Argentinos Juniors 1647
1,10,12
2:0
 
22.9.
2016
All Boys - Juv.Un.Gualeguaychu 1620
1,10,12
2:1
 
22.9.
2016
Crucero - San Martin Tucuman 1636
1,10,12
3:0
 
21.9.
2016
Estudiantes San Luis - Chacarita 1638
0,10,02
1:1
 
21.9.
2016
Guillermo Brown - Los Andes 1645
1,10,12
2:0
 
21.9.
2016
Atl.Parana - Nueva Chicago 1622
0,10,02
1:1
 
21.9.
2016
Douglas Haig - Inst.Cordoba 1637
0,10,02
1:1
 
21.9.
2016
Almagro - Santamarina 1621
1,10,12
2:1
 
20.9.
2016
Brown de Adrogué - Gimnasia Jujuy 1634
0,10,02
0:0
 
20.9.
2016
Juv.Un.Gualeguaychu - Guillermo Brown 1641
1,10,12
1:0
 
18.9.
2016
Inst.Cordoba - Estudiantes San Luis 1640
2,02,12
1:2
 
18.9.
2016
Argentinos Juniors - Douglas Haig 1631 odloženo
není k dispozici
Vrácen
 
17.9.
2016
Ind.Rivadavia - Almagro 1639
0,10,02
0:0
 
17.9.
2016
Boca Unidos - Cent.Cordoba 1632
1,10,12
2:0
 
17.9.
2016
Flandria - All Boys 1633
2,02,12
1:2
 
17.9.
2016
Santamarina - Ferro 1646
0,10,02
1:1
 
17.9.
2016
Nueva Chicago - Villa Dalmine 1643 odloženo
není k dispozici
Vrácen
 
17.9.
2016
Gimnasia Jujuy - Atl.Parana 1634
1,10,12
2:1
 
17.9.
2016
Los Andes - Brown de Adrogué 1642
0,10,02
1:1
 
17.9.
2016
Chacarita - Crucero 1638
1,10,12
1:0
 
17.9.
2016
Estudiantes San Luis - Argentinos Juniors 1560
2,02,12
1:2
 
13.9.
2016
Crucero - Inst.Cordoba 1557
2,02,12
1:2
 
11.9.
2016
Atl.Parana - Los Andes 1555
1,10,12
2:0
 
11.9.
2016
Guillermo Brown - Flandria 1562
2,02,12
0:1
 
11.9.
2016
Ferro - Ind.Rivadavia 1561
2,02,12
1:2
 
10.9.
2016
Douglas Haig - Nueva Chicago 1559
0,10,02
0:0
 
10.9.
2016
All Boys - Santamarina 1454
2,02,12
0:2
 
10.9.
2016
Almagro - Boca Unidos 1455
0,10,02
0:0
 
10.9.
2016
Brown de Adrogué - Juv.Un.Gualeguaychu 1556
0,10,02
1:1
 
10.9.
2016
Villa Dalmine - Gimnasia Jujuy 1564
0,10,02
1:1
 
10.9.
2016
San Martin Tucuman - Chacarita 1563
2,02,12
0:2
 
10.9.
2016
Argentinos Juniors - Crucero 5977
1,10,12
1:0
 
6.9.
2016
Cent.Cordoba - Almagro 5979
0,10,02
1:1
 
4.9.
2016
Gimnasia Jujuy - Douglas Haig 5981
0,10,02
1:1
 
4.9.
2016
Boca Unidos - Ferro 5978
2,02,12
1:3
 
4.9.
2016
Juv.Un.Gualeguaychu - Atl.Parana 5984
0,10,02
1:1
 
4.9.
2016
Nueva Chicago - Estudiantes San Luis 5986
1,10,12
2:1
 
4.9.
2016
Santamarina - Guillermo Brown 5987
1,10,12
2:0
 
4.9.
2016
Ind.Rivadavia - All Boys 5982
0,10,02
1:1
 
4.9.
2016
Inst.Cordoba - San Martin Tucuman 5983
0,10,02
1:1
 
3.9.
2016
Los Andes - Villa Dalmine 5985
2,02,12
0:1
 
3.9.
2016
Flandria - Brown de Adrogué 5980
2,02,12
0:1
 
3.9.
2016
Villa Dalmine - Juv.Un.Gualeguaychu 1350
1,10,12
5:0
 
30.8.
2016
Crucero - Nueva Chicago 1418
0,10,02
2:2
 
30.8.
2016
Estudiantes San Luis - Gim.Jujuy 1434
1,10,12
1:0
 
29.8.
2016
Guill.Brown - Ind.Rivadavia 1410
1,10,12
1:0
 
28.8.
2016
Douglas Haig - Los Andes 1409
2,02,12
0:1
 
28.8.
2016
San Martin Tucuman - Argentinos Jun. 1468
0,10,02
2:2
 
28.8.
2016
Ferro - Cent.Cordoba 1360
1,10,12
4:3
 
28.8.
2016
Chacarita - Inst.Cordoba 1356
0,10,02
1:1
 
27.8.
2016
Atl.Parana - Flandria 1331
2,02,12
0:2
 
27.8.
2016
Brown de Adrogué - Santamarina 1329
1,10,12
2:0
 
27.8.
2016
All Boys - Boca Unidos 1320
2,02,12
0:1
 
27.8.
2016