Cashout

Co je Cashout?

Předčasná výplata "CASH OUT" umožňuje vyplacení části z výhry tiketu ještě před ukončením všech vsazených příležitostí. Možnost předčasné výplaty je k dispozici na AKO tiketech s alespoň jednou kladně vyhodnocenou příležitostí. CASH OUT nelze využít u sázky typu "Malá domů"

Jak funguje Cashout?

Předčasná výplata CASH OUT umožňuje vyplacení části z výhry tiketu ještě před ukončením všech vsazených příležitostí. Možnost předčasné výplaty je k dispozici na AKO tiketech s alespoň jednou kladně vyhodnocenou příležitostí.

Výše předčasné výplaty na jednotlivých tiketech se odvíjí od aktuálního průběhu vsazených příležitostí, přičemž se vždy pohybuje v rozmezí od 0 do 100% možné výhry určené původním celkovým kurzem a vkladem na tiketu. Dostupnost možnosti předčasné výplaty a její současnou hodnotu může vlastník tiketu zjistit online při zobrazení detailu náhledu konkrétního tiketu typu AKO.

Možnost předčasné výplaty je indikována ikonkou. Informace o výši předčasné výplaty a možnost samotné výplaty je přístupná výhradně vlastníkovi tiketu. Funkce předčasná výplata nemusí být nabízena vždy a na všech AKO tiketech.

Příklad použití funkce CASH OUT:

Karel má na svém AKO tiketu (vklad 10 Kč, celkový kurz 100) 5 vsazených příležitostí. 4 jsou již kladně vyhodnocené. Díky funkci CASH OUT má Karel nyní dvě možnosti:

  1. Počkat jak dopadne poslední příležitost a vyhrát buď 1000 Kč nebo 0 Kč.
  2. Využít funkci CASH OUT a nechat si vyplatit 550 Kč (dle aktuální hodnoty předčasné výplaty), bez ohledu na to, jak dopadne poslední příležitost.

Díky funkci CASH OUT má tedy možnost získat výhru dříve a peníze například použít na jinou sázku.

Jak Cashout využít?

V případě, že je umožněna předčasná výplata tiketu, je tato informace indikována na detailu tiketu zeleným tlačítkem "Vyplatit (částka) Kč".

Kde funkci CASH OUT najdu?

1) kliknutím na náhled tiketu na záložce "Moje tikety" v pravé části obrazovky (sázkový tiket)

2) Z přehledu všech vsazených tiketů (Položka "Přehled tiketů" v uživatelském menu vpravo nahoře), následným klinutím na nevyhodnocený tiket.

Pozn.: možnost předčasně vyplatit tiket se mění v čase. Pokud aktuálně není k dispozici, může být k dispozici později dle aktuálního kurzového vývoje sázkových příležitostí.