Loterie Online

Když chci hrát loterie online, musím mít registraci?

Ano. Pro uzavření sázky v jedné z her loterií online je nutné splnit všechny podmínky definované zákonem, včetně nastavení sebeomezujících limitů a mít zaregistrovanou a ověřenou platební metodu. Zároveň musíte mít doplněné všechny identifikační a kontaktní údaje vyžadované zákonem, a to včetně místa narození a rodného čísla, bylo-li vám přiděleno.

Musím mít další registraci pro loterie online, když už jsem sázejícím Fortuny?

Ne. Avšak pro uzavření Loterijních sázek je nutné splnit všechny podmínky definované zákonem, včetně omezujících limitů pro Loterie a mít zaregistrovanou a ověřenou platební metodu.

Co jsou sebeomezující limity?

Jedná se o jednotlivé limity na sázkovou činnost, které si každý sázející nastavuje sám. Po dosažení maximálních hodnot nelze pokračovat ve hře. Důvodem je ochrana sázejících před možnou závislostí na sázkových hrách. Toto nařízení vychází ze Zákona o hazardních hrách č. 186/2016 Sb.

Mohu si loterie Lucky Six online, Next 6 a Lucky X vsadit i na pobočce?

Ne, loterie online nelze sázet na pobočce. Tento druh loterie můžete sázet na svém počítači, mobilním telefonu nebo tabletu.

Kde najdu nápovědu, jak hrát loterie?

Nápovědu najdete u každé hry v sekci „Jak hrát“. V této sekci se dozvíte bližší informace o dané loterii a jejím způsobu hraní. Kompletní a podrobné informace o všech Loterií naleznete v „herním plánu“, který je k nahlédnutí zde.

Jaká je maximální výhra v loteriích online?

Maximální výhra je 10 000 000 Kč.

Jaká je nejmenší sázka v loterii?

Nejmenší vklad je 10 Kč pro loterie 20 z 80, 3 z 21 a 9 ze 49. Pro loterie Lucky Six, Next 6 a Lucky X je min. vklad 20 Kč. U loterie Mičuda je min. vklad 20 Kč.

Jaká je nejvyšší možná sázka v loterii?

Maximální sázka je limitována limitem výherní částky 10 000 000 Kč.

Jak zjistím, že jsem vyhrál?

V dané hře loterie online klikněte v pravé části na sekci „Poslední tikety“, kde jsou výherní tikety podbarvené zelenou barvou a označené slovem „VÝHERNÍ“.

Kdy mi je připsaná výhra?

Na základě vyhodnoceného tiketu je výhra připsána obratem na hráčské konto.

Co se stane, když opustím loterii v jejím průběhu?

V případě, že máte vsazeno a můžete opustit rozehranou loterii. Vyhodnocení tiketu proběhne automaticky bez vaší součinnosti po ukončení losování.

Kdy a jak probíhá losování Loterií online?

Losování probíhá po celý den prostřednictvím Generátoru náhodných čísel.

 • Lucky Six
  • losování probíhá každé 3,5 minuty
  • losuje se 35 čísel ze 48
 • Lucky X
  • losování probíhá každé 4 minuty
  • losuje se 36 čísel z 50
 • Next 6
  • losování jednoho čísla trvá přibližně 12 sekund
  • losuje se 35 čísel ze 48

  Mohu sázku stornovat?

  Ne, vsazený tiket Loterie online nelze stornovat.

  Kde mohu vidět historii svých vsazených tiketů Loterie online?

  Pokud máte zájem nahlédnout do historie svých loterijních tiketů, otevřete si prosím danou loterii, u které vás historie zajímá. V pravé části obrazovky se nachází sekce „Poslední tikety“

  Jak vsadím náhodný tip?

  V Loterii online máte možnost vsadit tzv. Náhodný Tip. Kliknutím na toto tlačítko budou náhodně vybraná čísla, které lze můžete využít pro sestavení tiketu. Opakovaným kliknutím na toto tlačítko dojde k vygenerování jiných náhodných kombinací čísel.

  Kde najdu výsledky losování Loterie online?

  Výsledky losování naleznete v každé hře v sekci „Předchozí kola“. Kompletní historie najdete v sekci Výsledky s dením zpožděním.

  Jak funguje sázka na více kol?

  U Loterie Lucky Six online a Lucky X online, si lze vsadit až 10 následujících kol losování. Před uzavřením sázky je možné v políčku „Předplatit“ zvolit 1-10 kol. Navýšením počtu předplacených kol se úměrně navýší i celková vsazená částka.

  Jak funguje systémová sázka?

  Systémová sázka vám pomůže maximalizovat pravděpodobnost výhry. U Lucky Six online můžete zvolit systémovou sázku až z 10 čísel. Systém vám automaticky nabídne všechny možné varianty vašich vybraných čísel, tj 210. Tato konkrétní sázce se nazývá 6 z 10. Při volbě systémové sázky je nutné počítat s platbou za každou číselnou kombinaci, zde tedy vklad x210.