Mobilní sázení

Pro jaké mobilní platformy je dostupná mobilní aplikace Fortuny?

Aktuálně můžete aplikaci Fortuna používat na zařízeních se systémy Android a iOS. Prostřednictvím aplikace můžete sázet a spravovat svůj účet.

Jak získat mobilní aplikaci?

Oficiální aplikaci Fortuna pro operační systém Android lze stáhnout z našich webových stránek zde »
Její instalace nepoškodí váš přístroj, i když po klepnutí na tlačítko Stáhnout aplikaci dostanete od systému varování. Aplikace Fortuna není dostupná v Google Play kvůli omezením společnosti Google vůči sázkovým aplikacím.

Aplikaci pro operační systém iOS lze získat přímo ve vašem App Store kliknutím na odkaz zde ».

Jaké verze operačního systému Android jsou podporované?

Podporované jsou verze od 5.0 výše.

Co jsou to push notifikace neboli Oznámení?

Push notifikace neboli oznámení umožňují aplikaci Fortuna informovat uživatele mobilu, aniž by musela být tato aplikace spuštěna. Příklad: Sázkový systém vyhodnotí tiket. Ihned poté přijde push notifikace s příslušnou zprávou do telefonu uživatele. Odpadá tedy nutnost neustále kontrolovat, zda už byl tiket vyhodnocen. Push notifikace lze kdykoliv vypnout nebo zapnout v menu aplikace v sekci Notifikace. Speciálně notifikace upozorňující na začátek vybraného zápasu či závodu se však nastavují přímo v detailu daného zápasu / závodu – přes ikonu zvonku.
Aby notifikace fungovaly korektně, musí být centrálně zapnuté také v systému telefonu (Nastavení / Povolit oznámení).

Proč vyžaduje aplikace pro operační systém Android přístup k "Vaše poloha"?

Tato funkce vám usnadní vyhledání nejbližší pobočky Fortuna.

Proč vyžaduje aplikace pro operační systém Android přístup k "Úložiště"?

Tento přístup je třeba ke stažení nových aktualizací aplikace.

Mohu využívat i "chytré" hodinky (Android Wear, Smart Watch...) ?

Pokud máte chytré hodinky připojené k telefonu, kde je nainstalována aplikace Fortuna se zapnutými push notifikacemi, pak dostanete tuto informaci nejen do telefonu, ale i na své hodinky. Chytré hodinky musí podporovat notifikace z telefonu.

Jaké formy přihlášení můžu využívat v aplikaci pro operační systém Android a Apple?

Aplikace Fortuna pro operační systém Android podporuje tři typy přihlášení uživatele:
  1. Běžné přihlášení pomocí jména a hesla při každém užití aplikace – Nejbezpečnější volba, nejnižší pohodlí.
  2. Trvalé přihlášení kdy do aplikace uživatel zadá jméno a heslo pouze jednou a od té doby již aplikace provádí přihlášení za něj. Tato volba je nejpohodlnější, avšak s rizikem v případě ztráty telefonu atp.. Důrazně doporučujeme ji využít pouze v kombinaci s jiným zabezpečením telefonu. V případě ztráty telefonu s nastaveným trvalým přihlášením doporučujeme uživateli vždy změnit heslo k účtu Fortuna.
  3. Přihlášení pomocí otisku prstu v případě, že Váš telefon obsahuje čtečku otisků prstů a máte Android 6.0 a vyšší. Aplikace využívá aktivní nastavení čtečky v systému Android.

Jaké verze iOS jsou podporované?

Podporované jsou iOS verze od 10 a vyšší, doporučujeme ale využívat vždy nejnovější verzi.

Kde najdu aplikaci pro zařízení s operačním systémem Windows Phone?

Aplikace pro zařízení s operačním systémem Windows Phone není v současné době dostupná. Uživatelům tohoto systému doporučujeme používat verzi našich internetových stránek zde » optimalizovanou pro mobilní prohlížeč.

Jaké jsou podporované verze prohlížeče pro Windows Phone?

Webová aplikace je dostupná pro Windows Phone 8 a všechny vyšší verze tohoto operačního systému. Podporovaným prohlížečem je výhradně Internet Explorer, u ostatních prohlížečů nemůžeme zaručit plnou funkčnost stránek. Aplikace potřebuje ke svému provozu internetové připojení.