Změna údajů

Jak si změním ve svém profilu telefonní číslo?

Z nového telefonního čísla kontaktuje naši infolinku tel.: 267 218 218. Ke změně je nutné mít v profilu zadáno číslo platného dokladu totožnosti. Změnu telefonního čísla provádíme z bezpečnostních důvodů pouze mezi 8:00 – 21:00 hodin každý den.

Zapomněl jsem / chci změnit heslo

Po kliknutí na "Zapomenuté heslo" v pravém horním rohu stránky vyplňte datum narození a přesný tvar vaší přezdívky. Poté vám bude na emailovou adresu, kterou máte vyplněnou ve svém profilu, zaslán odkaz na změnu hesla. V případě, že heslo znáte, můžete si ho kdykoliv změnit na webu v sekci „ Nastavení“.

Zapomněl jsem / chci změnit PIN

Dostavte se s platným dokladem totožnosti na kteroukoliv z našich provozoven. Na místě budete vyzván k zodpovězení bezpečnostních otázek. Po jejich úspěšném zodpovězení vám bude umožněn reset PIN. V případě, že PIN znáte, můžete si ho kdykoliv změnit na naší provozovně nebo na webu v sekci „ Nastavení“.

Zapomněl jsem svůj login, co mám dělat?

Zkuste jej nejprve dohledat ve kterémkoli emailu, který vám Fortuna poslala. Najdete jej také na "Potvrzení o uzavření smlouvy".

Může někdo jiný zjistit mé přihlašovací údaje?

Vaše přístupové údaje nikdy nesdělujeme telefonicky ani nezasíláme emailem nebo sms. Své přístupové údaje jste si povinen chránit na všech svých zařízeních. Nikomu tyto údaje nesdělujte.

Jak si změním ve svém profilu doklad totožnosti?

Dostavte se s novým dokladem na kteroukoliv pobočku naší společnosti.

Přihlášení do mého účtu / Přihlašovací údaje

Do svého online hráčského účtu se přihlásíte pomocí přihlašovacího jména a hesla. Uživatelské jméno si každý klient volí sám během registrace, jedná se o tzv. alias, tento údaj je neměnný po celou dobu členství ve Fortuna Klubu Plus. Heslo si volíte při prvotním vyplnění registračního formuláře a můžete si ho kdykoliv změnit. Pro přihlášení na pobočce používáte PIN, který si nastavíte při registraci a můžete ho kdykoliv změnit.

Změna osobních údajů

Z bezpečnostních důvodů umožňujeme měnit pouze některé parametry a údaje, které lze měnit v "Nastavení" -> "Změna údajů".