Uživatelské limity

Maximální výše sázek za den

Limit je definován v Kč. Počítadlo je nastaveno na hodnotu 0 každou půlnoc. Do limitu se započítává každá sázka na základě času a data vsazení. Sázka, která by překročila nastavený limit, nebude povolena.

Limit počtu přihlášení

Limit je definován jako počet přihlášení. Počítadlo je nastaveno na hodnotu 0 o půlnoci každého prvního dne kalendářního měsíce. Počítá se každé přihlášení online. Přihlášení, které by v pořadí překročilo nastavený limit, nebude povoleno.

Maximální výše sázek za měsíc

Limit je definován v Kč. Počítadlo je nastaveno na hodnotu 0 o půlnoci každého prvního dne kalendářního měsíce. Do limitu se započítává každá sázka na základě času a data vsazení. Sázka, která by překročila nastavený limit, nebude povolena.

Denní časový limit pro přihlášení

Počítadlo je nastaveno na hodnotu 0 hodin každou půlnoc. Čas je počítán od přihlášení uživatele na online kanálech až do jeho odhlášení nebo automatického odhlášení po delší době nečinnosti uživatele. Pokud je uživatel současně přihlášen na více kanálech společnosti Fortuna (např. na internetové stránce a současně na mobilní aplikaci), doba přihlášení se neduplikuje. Při dosažení limitu uživateli nebude povoleno vsazení nové sázky, v případě online Casina bude automaticky odhlášen po ukončení probíhající hry a v případě loterií online dojde k automatickému odhlášení. Po půlnoci je počítadlo vynulováno a nastavený limit je platný pro následující den.

Minimální čas mezi přihlášeními

Limit je definován v minutách. Počítadlo je nastaveno na hodnotu 0 v době odhlášení z hráčského účtu. Po novém přihlášení nebude povoleno vsadit před uplynutím stanoveného časového limitu. Automatické odhlášení po delším čase nečinnosti uživatele nespouští počítadlo. Automatické odhlášení při dosažení denního limitu počítadlo spouští.

Maximální výše proher za měsíc

Limit je definován v Kč. Počítadlo je nastaveno na hodnotu 0 o půlnoci každého prvního dne kalendářního měsíce. Do limitu se započítává každá sázka na základě času a data vsazení. Sázka, která by překročila nastavený limit, nebude povolena. Počítadlo eviduje vsazenou částku z každé sázky v konkrétní měsíc. Výherní sázky z tiketů, které byly vsazeny v ten samý měsíc, snižují hodnotu v počítadle. Každá sázka bude až do doby vyhodnocení tiketu považována ve vztahu k limitu za prohrávající sázku.

Maximální výše proher za den

Limit je definován v Kč. Počítadlo je nastaveno na hodnotu 0 každou půlnoc. Do limitu se započítává každá sázka na základě času a data vsazení. Sázka, která by překročila nastavený limit, nebude povolena. Počítadlo eviduje vsazenou částku z každé sázky v konkrétní den. Výherní sázky z tiketů, které byly vsazeny v ten samý den, snižují hodnotu v počítadle. Každá sázka bude až do doby vyhodnocení tiketu považována ve vztahu k limitu za prohrávající sázku.