Verifikace platební karty

Jakým způsobem se ověřuje platební karta?

Platební kartu lze ověřit jedním ze 3 způsobů: (i) 3D Secure, (ii) zadáním verifikačního kódu, který najdete ve svém elektronickém bankovnictví u dané platby, nebo (iii) na základě podkladů, které jste nám doručili (alternativní způsob ověření).

Jakou částku musím vložit pro ověření platební metody?

Pro ověření platební metody je třeba jednorázově vložit částku 3 Kč. Pro ověření v případě dočasného konta je třeba provést vklad v hodnotě 100 – 3 000 Kč.

Jak dlouho trvá ověření platební karty?

Ověření může být okamžitě, pokud je použita platební karta, která podporuje 3D Secure. Pokud karta 3D Secure nepodporuje, bude třeba zadat 6-místný číselný verifikační kód, který najdete u dané platby v elektronickém bankovnictví.

Jaké dokumenty mohu použít pro ověření platební karty?

Foto nebo sken přední strany karty, kde bude viditelných prvních 6 a poslední 4 číslice platební karty a jméno a příjmení držitele platební karty.

Jak změním platební kartu?

Pro zobrazení návodu na změnu platební metody vyberte v menu položku "Změna platební metody".

Mohu vybírat z hráčského konta na platební kartu?

Vybírat výhry na platební kartu nelze, zasíláme je pouze na bankovní účet.

Co v případě, že se danou platební metodu nepodaří ověřit?

Pokud systém narazí na chybu v procesu ověření, je třeba doložit vlastnictví bankovního účtu formou Alternativního ověření. Tato možnost se vám ukáže nejen během registrace bankovního účtu ale i ve chvíli, kdy bankovní účet na ověření čeká, nebo bylo jeho ověření neúspěšné. Zde můžete bezpečně nahrát potřebnou dokumentaci, která doloží že jste majitelem daného bankovního účtu. Případně můžete podklady zaslat vyplněním kontaktního formuláře, kde jako předmět vyberete „Vklad/ výběr“.

Co je „Načíst kartu“?

Registrujete-li svoji platební kartu v mobilní aplikaci Fortuna, můžete její číslo a platnost snadno načíst pomocí fotoaparátu vašeho mobilu (tlačítko „Načíst kartu“). Alternativou je zadat informace o kartě ručně.

Proč někdy nemusím při platbě kartou zadávat třímístný bezpečnostní kód (CVV/CVC kód)?

Kartové asociace Visa a Mastercard umožňují u plateb uloženou platební kartou bezpečnostní kód nezadávat. Opakované platby jsou tak pohodlnější. Všechny vaše vklady kartou jsou i nadále chráněny pomocí 3D-Secure.