Základní informace

Proč je důležité mít ověřenou platební metodu?

Pro využívání online produktů Fortuny je potřeba splnit zákonem stanovené náležitosti, a to včetně registrace a ověření platební metody. Platební metodou je rozuměn (i) bankovní účet vedený na vaše jméno (výpis účtu musí být veden na vaše jméno), (ii) platební karta, jejímž jste oprávněným držitelem (vaše jméno je na kartě uvedeno) či (iii) jiný platební prostředek registrovaný na vaše jméno (např. Skrill). Bez splnění této podmínky je možné sázet pouze na pobočkách, kde podmínka registrace platební metody není zákonem vyžadována.

Jaké účty/karty mohu používat?

Dle zákona je možné používat bankovní účty a platební karty vydané peněžními ústavy v EU a EHS. Nelze používat anonymní účty.

Kolik můžu mít ověřených platebních metod?

Ověřených platebních metod lze mít tolik, kolik chcete.

Co znamená "ověření platební metody?"

Ověřit platební metodu můžete platbou ve výši 3 Kč nebo alternativně nahráním dokumentu (např. scan výpisu z účtu či maskované číslo platební karty) do zabezpečeného prostředí v rámci vašeho hráčského konta.

Je ověření platební metody u Fortuny bezpečné?

Ano, na to se můžete spolehnout. Naše společnost využívá nejmodernější bezpečnostní standardy, které platební trh nabízí (např. 3D Secure). Samozřejmostí je i šifrování údajů, aby k nim nikdo neoprávněný neměl přístup.

Jsem nějak limitován, pokud nedoložím vlastnictví platebního prostředku?

Ověření platební metody je požadováno zákonem. Bez tohoto ověření není možné využívat našich online služeb.

Jak změnit již zadanou platební metodu?

Pro zobrazení návodu na změnu platební metody vyberte v menu položku "Změna platební metody".