Bonusy

Co je to bonus?

Bonus je prémie, kterou nabízíme našim novým i stávajícím klientům k hraní o reálné peníze. Pro získání bonusové částky je nejprve nutné splnit podmínky příslušného bonusu. Některé typy bonusů umožňují připsání bonusové částky na váš hráčský účet ihned po aktivaci, jiné pak mohou vyžadovat vklad peněz, popř. provedení jedné nebo více sázek. Při hraní pak bude tato bonusová částka z vašeho hráčského účtu odepisována přednostně.

Co znamená požadavek na protočení?

Požadavek na protočení představuje minimální násobek vkladu, bonusové částky, fixní částky, výše výher nebo více těchto položek zároveň pro získání určitého bonusu nebo možnosti daný bonusový zůstatek vybrat. Více informací naleznete v Pravidlech a podmínkách na našich stránkách.

Mohu někde vidět průběh požadavku na protočení?

Ano, v detailu účtu po rozkliknutí bonusu je možné vidět průbeh požadavku na protočení. Tento průběh je vyjádřen v procentech.

Co jsou to Freespiny?

Forma bonusu zakládájící se na zatočení zdarma. Podmínky zatočení se mohou vztahovat na různé druhy automatu a mohou být součástí bonusového balíčku. K následným výhrám se mohou vztahovat dodatečné podmínky výběru. Bonus je potřeba vždy aktivovat, a to buď přímo v pop up okně přijmutím bonusu nebo v levém dolním rohu okna otevřené hry, kliknutím na symbol Free spins.

Co jsou to Žetony zdarma?

Žetony zdarma jsou volné žetony na vybrané rulety. Pro využití Žetonů zdarma přejděte do hry, ve které je možné žetony uplatnit. Žetony zdarma je možné vidět v nabídce žetonů, včetně počtu zbývajících kusů, ihned po spuštění hry.