Vklady

Jak si můžu nadotovat hráčské konto?

V "Můj účet" tlačítkem "VKLAD" prostřednictvím (i) platební karty, (ii) platebního tlačítka banky nebo (iii) bankovním převodem na účet 2423832/0800 u České spořitelny (jako variabilní symbol uveďte desetimístné Klientské ID, které najdete v sekcích "Můj účet" / "Nastavení" / "Osobní údaje". Můžete provést i vklad na pobočce, který je limitován částkou 5 000 Kč za 24 hodin pro stav úplné registrace.

Jaká je doba přípisu vkladu na hráčské konto?

Vklady kartou a platebním tlačítkem banky probíhají v podstatě okamžitě. Vklad převodem na účet České spořitelny se uskuteční nejpozději do konce následujícího pracovního dne.

Jak zaplatím z banky, která nepodporuje platební tlačítko?

Platební kartou, pokud ji máte ke svému účtu vydanou. Nebo bankovním převodem na účet 2423832/0800 u České spořitelny (jako variabilní symbol uveďte desetimístné Klientské ID, které najdete v sekci "Můj účet" / "Nastavení" / "Osobní údaje".

Kolik mohu na pobočce vložit v hotovosti na své hráčské konto?

V případě úplné registrace je vklad na pobočce ze zákona limitován částkou 5 000 Kč za 24 hodin. V případě pobočkové registrace, kdy není umožněno hrát online, je maximální denní vklad 250 000 Kč. Bezhotovostní vklady limitovány nejsou.

Výše minimálního vkladu

Minimální vklad na hráčské konto je 100 Kč pro platební karty a platební tlačítka bank. Minimální vklad přes bankovní účet 2423832/0800 není stanoven. Pro neověřenou platební metodu platí jednorázová částka ve výši 3 Kč.

Výše maximálního vkladu

Maximální vklad na hráčské konto není stanoven, záleží však na tom, jaké limity máte nastavené na svém bankovním účtu nebo platební kartě. Všechny částky vložené na hráčské konto jsou určené k uzavírání sázek. Pro neověřenou platební metodu platí jednorázová částka ve výši 3 Kč.

Jakou částku musím vložit pro ověření platební metody?

Pro ověření platební metody vložte jednorázově částku 3 Kč.

Jaký je poplatek za vklad na hráčské konto?

Vklad na hráčského konto je z naší strany bez poplatků.