Výběry

Jakým způsobem mohu požádat o výběr z hráčského konta na bankovní učet?

O výběr lze požádat ve vašem klientském profilu, sekce "Vklady a výběry" → "Žádost o výběr".

Jakým způsobem mohu požádat o výběr z hráčského konta na pobočce?

O výběr lze požádat ve vašem klientském profilu, sekce "Vklady a výběry" → "Žádost o výběr".

Žádost je možné zaslat i formou SMS ve tvaru "fortuna vyber částka" (např.: fortuna vyber 5000) na číslo +420 736 301 599. SMS musí být zaslána z čísla, které máte vedené u Fortuny ("Můj účet" → "Nastavení" → "Osobní údaje" → "Telefonní číslo").

Slovo vyber musí být napsáno pouze malými písmeny a bez diakritiky (bez háčků a čárek). Pro uskutečnění výběru na pobočce platí 24hodinový časový limit. Poté je požadavek automaticky zrušen a peníze jsou uvolněny zpět pro vsazení.

Zadání požadavku bude potvrzeno zpětnou SMS.

Jak dlouho trvá výběr z hráčského konta na bankovní účet?

Prostředky jsou z hráčského konta odeslány, jakmile je nevidíte v sekci „Čekající výběry“. Samotný bankovní převod trvá maximálně do následujícího pracovního dne.

Mohu vybírat z hráčského konta na platební kartu?

Vybírat výhry na platební kartu nelze, zasíláme je pouze na bankovní účet.

Kolik můžu mít žádostí o výběr?

Žádost o výběr hotovosti na pobočce může být jen jedna, platí vždy ta nejnovější. Žádostí o výběr bankovním převodem může být i více.

Jak stornuji žádost o výběr?

Storno žádosti si nastavíte ve vašem klientském profilu, sekce "Vklady a výběry" → "Čekající transakce". Zde si můžete vybrat konkrétní požadavek, který chcete zrušit.

Storno lze provést i z telefonního čísla, které je registrováno ve vašem klientském profilu. Je třeba napsat SMS ve tvaru: fortuna storno a odeslat ji na tel. číslo +420 736 301 599. Slovo storno musí být napsáno pouze malými písmeny.

Tímto požadavkem zrušíte všechny čekající požadavky na výběr najednou.

Kolik mohu na pobočce vybrat v hotovosti ze svého hráčského konta?

Hotovostí limit pro úplnou registraci je ze zákona limitován částkou 5 000 Kč za 24 hodin. V případě pobočkové registrace, kdy není umožněno hrát online, je denní výběr ve výši 270 000 Kč. Bezhotovostní výběry limitovány nejsou.

Výše minimálního výběru

Minimální částka pro výběr na pobočce je 1 Kč. Minimální částka pro výběr na bankovní účet je 10 Kč.

Výše maximálního výběru

Maximální částka pro výběr z hráčského konta není nikterak omezena. Vybírat lze však pouze výhry a bonusy, u kterých byly splněny veškeré podmínky.

Chtěl jsem požádat o výběr z hráčského konta, ale nevidím celou částku,kterou mám na svém kontě. Proč?

V částce na výběr se zobrazují jen výhry a bonusy, u kterých byly splněny všechny podmínky. Přímý výběr vkladů není touto cestou umožněn.

Jaký je poplatek za výběr z hráčského konta?

Převod výher je zdarma.

Vklady a výběry nesouvisející se sázkovým provozem může Fortuna povolit proti poplatku ve výši 5% z příslušného vkladu a 5% z příslušného výběru. O tento typ výběru lze požádat pomocí kontaktního formuláře. Jako předmět zprávy vyberte Vklady a výběry.