Čas
Kurzy
1.01
1000
130 let = 130 dresů!

130 let = 130 dresů!

Slavíme se Slavií a rozdáváme 130 podepsaných dresů!

Fotbalová Slavia slaví 130 let a my se k fanfárám přidáváme stylově: soutěží o 130 sešívaných dresů! A to pro všechny! Vyhrát totiž můžeš, ať už účet u Fortuny už máš, nebo se teprve zaregistruješ.

Slavia, to je synonymum pro českou fotbalovou tradici. Mnozí dokonce pražský klub, kterého je Fortuna hrdým partnerem, považují za ten nejstarší u nás.

Sami slávisté na svém webu tvrdí, že nejletitější mají minimálně trikoty. A právě o ty teď půjde! Máme jich z nové kolekce nachystáno rovných 130 a všechny zdobí podpisy současných plejerů.

Chceš jeden z nich? Stezky k nim vedou dvě: pro stávající a pro nové sázkaře.

Chci se k Fortuně přidat

Ještě u nás nemáš účet? Snadná pomoc! Zaregistruj se s promokódem SLAVIA1300, do konce srpna dokonči kompletní registraci k online sázení a my tě zařadíme do slosování o 65 podepsaných sešívaných dresů. Losovat budeme 1. či 2. září.

Pak už ti bude stačit jen trochu pověstného fotbalového štěstíčka a trikot bude tvůj! Všem výhercům (seznam zveřejníme na webu) doručíme fungl nový kousek do šatníku v průběhu září.

Už u Fortuny sázím

Už patříš k sázkařským veteránům a chceš ulovit dres? Tady je návod! Vlož si kdykoliv do 31. srpna s promokódem SESIVANI alespoň 1000 Kč a my tvoje jméno přidáme do slosování o 65 dresů (proběhne 1. či 2. září).

Stejně jako každý lovec budeš potřebovat přízeň paní Štěstěny. Když to klapne, najdeš se u nás na webu mezi výherci a během září ti poštou přijde červeno-bílá paráda. Držíme palce!

Kompletní pravidla najdeš tady.