Čas
Kurzy
1.01
1000
BetBuilder Beta FAQ

BetBuilder Beta FAQ

Chceš si vyzkoušet naši unikátní novinku BetBuilder Beta? Zde najdeš všechny důležité informace.

Co je to BetBuilder Beta?

BetBuilder je revoluční nástroj pro sázkaře, který Fortuna jako první uvádí na český trh. Pomocí BetBuilderu lze zkombinovat několik příležitostí ze stejného zápasu do jedné sázky. Tu pak můžeš vložit na SOLO, AKO nebo MAXIKOMBI tiket. Přívlastek Beta znamená, že jde o pracovní verzi, co i díky tvým postřehům a tipům ještě vylepšíme.

Kdy bude plná verze?

Na dokončení BetBuilderu, včetně vývoje několika dosud nepředstavených důležitých funkcí, intenzivně pracujeme. Jeho finální podobu můžeš ovlivnit i ty. Vyzkoušej si pracovní verzi a dej nám vědět, co by podle tebe chtělo vyladit. O pár mouchách víme, další nám třeba unikly. Lapíš je? I díky tvé pomoci by hotovo mohlo být už v první polovině roku 2022.

Kde můžu BetBuilder Beta využívat?

BetBuilder je dostupný v online prostředí, tedy všude krom poboček. Namíchat vlastní sázky si tak můžeš na desktopové i mobilní verzi našeho webu, stejně tak najdeš BetBuilder v appce.

U jakých soutěží BetBuilder Beta bude k dispozici?

Aktuálně nabízíme BetBuilder u těch nejoblíbenějších fotbalových soutěží. Do budoucna rozhodně nezůstane jen u toho, rozšíříme BetBuilder nejen do dalších lig, ale také za hranice trávníků.

Jak se vypočítává celkový kurz mnou vytvořené sázky?

Výpočet je pokaždé jedinečný, pracuje s konkrétními daty k danému zápasu a neřídí se žádným pevně daným vzorcem. Nejde tedy o součin kurzů jednotlivých příležitostí tak, jak to znáš třeba z akovek.

Můžu kombinovat BetBuilder sázku s dalšími příležitostmi na jednom tiketu?

Ano, samozřejmě. BetBuilder sázku můžeš vsadit nejen jako SOLO tiket, ale také v rámci „akovky“ či „maxikombíku“. Vedle BetBuilder sázek mohou na tiketu být i příležitosti z dalších sportů, s libovolnými kurzy. Žádná omezení prostě neplatí. Snad až na jedno, co vyplývá z podstaty našeho revolučního nástroje. Na tiketu nelze mít dvě BetBuilder sázky ke stejnému zápasu. Ale není problém zkombinovat na jednom tiketu více BetBuilder sázek z různých zápasů.

Kolik příležitostí můžu zkombinovat do jedné BetBuilder sázky?

Aspoň dvě a nanejvýš deset. To je velkorysý manévrovací prostor, co říkáš? Platí to také o maximálním možném kurzu, činí rovných 1 000! Z obou limitů vyplívá jedno srozumitelné pravidlo. Pokud dosáhneš při tvorbě BetBuilder sázky kurzu 1 000 už po přidání menšího počtu příležitostí než deseti, není možné přidat další.

Mohu zkopírovat svoji BetBuilder sázku?

Ne, kouzlo BetBuilderu tkví právě v tom, že si můžeš ušít sázku přesně na míru. Pro sebe, zcela jedinečnou, neopakovatelnou. BetBuilder sázku tak nelze sdílet s ostatními, stejně jako od někoho jiného zkopírovat. Tikety sdílené například na komunitě se zobrazují bez BetBuilder sázek.

Mohu kombinovat BetBuilder sázku s promoakcemi a bonusy?

Ano, to si piš. BetBuilder sázka se v tomto případě chová jako běžná kurzová příležitost. Výjimkou je situace, kdy je v podmínkách dané promoakce nebo bonusu výslovně uvedeno, že se na sázky vytvořené pomocí BetBuilderu nevztahuje.

Co se stane, když zavřu rozpracovanou BetBuilder sázku?

Opakování je matkou moudrosti a tady to platí dokonale. Pokud si BetBuilder sázku nevložíš na tiket a zavřeš ji, o rozpracovanou kombinaci přijdeš. Zbude ti pak jediné řešení, namíchat si ji v našem BetBuilderu znovu. Do budoucna bychom ti rádi nabídli možnost si BetBuilder sázku uložit, v tuto chvíli to ale technické podmínky neumožňují.

Jak si na tiketu zkontroluji, co vše mám vloženo do BetBuilder sázky?

Na mobilní verzi webu jsou vidět všechny kurzové příležitosti nakombinované do BetBuilder sázky, v případě desktopu ti ji stačí označit myší a zahrnuté tipy se ukážou.

Musím hned po přidání BetBuilder sázky tiket vsadit?

Ne, nemusíš nikam spěchat. Klíčové je si BetBuilder sázku přidat na tiket, pak už s ním můžeš pracovat jako obvykle.

Je možný cashout?

Předčasné vyplacení není u tiketů s nevyhodnocenými BetBuilder sázkami možné. Ovšem jakmile se ti na tiketu sázka vytvořená v BetBuilderu zazelená, platí pro cashout standardní pravidla.

V BetBuilderu mi nelze přidat vybraná příležitost, co se děje?

Důvodů, proč si do BetBuilder sázky nemůžeš daný tip zahrnout, může být vícero. Pokud už předchozí výběry evokují stejný výsledek zápasu, příležitost se nepřidá a BetBuilder zobrazí chybovou hlášku, že kurz nebylo možné vypočítat. Dalšími možnostmi je, že máš překročený maximální počet příležitostí (10), případně maximální kurz (1 000).

Co se stane, když bude jedna z příležitostí vsazených v rámci BetBuilder sázky zrušena?

Pokud bude jedna či více příležitostí zrušena, vyhodnotí se celá BetBuilder sázka kurzem 1. Například když si v rámci BetBuilderu vsadíte mimo jiné na střelce branky a on do vybraného mače vůbec nezasáhne, BetBuilder sázka na vašem tiketu se automaticky započítá s kurzem 1.