Čas
Kurzy
1.01
1000
Zavřít
Vážení klienti,dovolte, abychom Vás informovali, že 07.03.2021 od 00:00 do 07:00 hodin nebude z důvodu plánované údržby na straně banky dostupné elektronické bankovnictví ČSOB a z toho důvodu nebude možné provádět online platby přes platební tlačítko na platební bráně. Nedostupnost elektronického bankovnictví nemá žádný dopad na online akceptaci platebních karet na platební bráně. K dotaci lze využít ostatní dostupné platební metody.

FORTUNA Podcast #22

FORTUNA Podcast  #22

MMA SPECIÁL

V nejnovějším Fortuna podcastu jsme si pro vás připravili pořádnou dávku informací ze světa MMA. Jako hosty jsme si pozvali boxera Ondřeje Pálu a MMA zápasníka Petra "PÍNO" Ondruše, kteří se rozpovídali o plánech organizace I Am Fighter, chystaném zápase jejich svěřence Matúše Juráčka i nejbližších zápasech Macha Muradova a Conora McGregora v UFC. Svým expertním názorem přispěla do diskuse i stálice našeho podcastu Roman Kovařík. Moderuje Martin Dobrovodský.

Zaposlouchat se do nejnovějšího Fortuna podcastu můžete přímo zde na webu Fortuny anebo na vašich oblíbených platformách jako je Spotify, Apple podcasts nebo Google podcast.

Aktuální díl i všechny předchozí najdete ZDE.