Čas
Kurzy
1.01
1000
Fortuna představuje: Audiokomentáře z Premier League

Fortuna představuje: Audiokomentáře z Premier League

Máš rád anglický fotbal? Vyzkoušej luxusní novinku a buď v tom až po uši!

Co je nejlepší zvukový podkres, když makáš, běháš nebo třeba cestuješ? Pro rockera kytarová sóla Slashe, pro milovníka opery Verdiho Nabucco a pro tebe, sázkaře a fanouška špičkového fotbalu, naše nové audiokomentáře!

Chceš mít přehled o dění na trávníku, ale nemůžeš si s popcornem sednout na gauč, hodit nohy na stůl sledovat televizní přenos?

Máme pro tebe řešení, které si zamiluješ. Měj za ušima a pusť si v sekci LIVE audiokomentáře! Zprostředkují ti dění na trávníku, ať už budeš kdekoliv.

Udělej si díky nim dokonalý obrázek o tom, jaký je obraz hry, a získej tak indicie pro vítězné LIVE tikety! Ano, audiokomentáře se můžou stát tuze užitečným pomocníkem při online sázení.

Zvukový přenos začíná pět minut před výkopem a ve chvíli, kdy LIVE sekci opustíš, dál poběží ve speciálním okně. Tak, aby ti neunikla ani jedna sekunda z vybraného mače. Pak už je na tobě, jestli audiokomentář stopneš.

Premiérovou soutěží, kterou ti takhle nabízíme, je Premier League. Řekli jsme si totiž, že první dojem člověk udělá jen jednou. Ve Fortuně jsme chtěli, aby byl co nejlepší. A tak byla volba jasná: top fotbalová soutěž na planetě!

Audiokomentáře jsou zatím k mání u 50 procent zápasů, včetně všech partií Liverpoolu a Manchester City. Do budoucna budou přibývat. Nejen v rámci slavné ostrovní soutěže, přibudou i z dalších lig.

Konec hlášení, teď je řada na tobě, pusť si Premier League do uší!