Čas
Kurzy
1.01
1000

FORTUNA:LIGA je zpět

FORTUNA:LIGA je zpět

FORTUNA:LIGU nezastavíš!

Česká nejvyšší soutěž se díky rozhodnutí drtivé většiny klubů bude dohrávat, byť bez diváků. Sázkaři Fortuny ale o českou nejvyšší soutěž nepřijdou. Mají jedinečnou šanci sledovat všechny zápasy prostřednictvím FORTUNA TV! Kromě toho mohou využít celou řadu výhodných nabídek, které navýší výhru nebo nabídnou další atraktivní benefity.

Co dalšího pro vás máme u příležitosti restartu FORTUNA:LIGY?

Navýšený vstupní BONUS

Pro nové hráče jsme si připravili vstupní BONUS až 1300 Kč. Hned na úvod tak získáte zajímavou hotovost na účet, kterou můžete při sázkách nejen na FORTUNA:LIGU náležitě zhodnotit.

Megatrefa na prihraj.cz o 2 000 000 Kč

Vrací se i populární tipovací soutěž Megatrefa, kterou můžete hrát zcela ZDARMA na zábavním portálu prihraj.cz. JACKPOT jsme pro vás navýšili na 2 000 000 Kč, přibyla také celá řada možností, jak získat další výhry, třeba v dlouhodobých nebo klubových soutěžích.

Kurzové zvýhodnění

V rámci sázek live můžete získat kurzové zvýhodnění na tiket v hodnotě 1,1, při splnění podmínky trojakovky a kurzu 1,3 na každou sázkovou příležitost. Navýšit si výhru o 10 % není rozhodně špatná volba.

Happy hours

Oblíbenou „šťastnou hodinku“, která vám nabízí navýšení výhry, ponecháváme v kurzové nabídce i po restartu fotbalových soutěží. 30 % navíc si na svůj předzápasový tiket můžete po splnění podmínek přidat každý den od 11:00 do 12:00 a v „odpolední směně“ od 15:00 do 16:00.

Analýzy na všechny zápasy

Na všechny zápasy FORTUNA:LIGY máme pro vás připravené analýzy od našeho experta. Informace, které vám možná utekly a které vám mohou pomoci při rozhodování, jestli radši vsadit na domácí nebo hosty.

Nejširší nabídka sázkových příležitostí

Na FORTUNA:LIGU se můžeme pochlubit nejširším setem sázek, který nikde jinde nenajdete, a to jak počtem sázkových příležitostí, tak typem sázek. Dvojitá šance, asistence, žluté karty a mnoho jiných příležitostí u konkurence nenajdete.

Expert českého fotbalu

Věříte, že jste skutečným expertem českého fotbalu? Sestavte si tiket ze zápasů nejvyšších českých soutěží a přidejte si zajímavé kurzové zvýhodnění až ve výši 33 %. Speciální rubriku „Expert českého fotbalu“ najdete v kurzové nabídce zde.