Čas
Kurzy
1.01
1000

Happy Hours na tikety!

Happy Hours na tikety!

Happy Hours na tikety! Sázkaři, navyšte si své výhry

Buďte ve správný čas na správném místě a užijte si naše Happy Hours. Vydejte se během šťastných hodinek na www.ifortuna.cz a využijte náramné kurzové zvýhodnění! Kurzy na AKO tiketech si můžete vylepšit o 30 procent!

Do naší nabídky právě přidáváme další a další ligy a soutěže, kurzové příležitosti pro vás sháníme po celém světě.

Přece v těžkých časech všichni nepropadneme trudomyslnosti a nepřestaneme se bavit. Právě teď je dobrá nálada potřeba víc než kdy jindy.

Sázení si nyní u nás užijete ještě víc díky Happy Hours.

Mezi 11. až 12. hodinou a mezi 15. až 16. hodinou si můžete navýšit kurzy o 30 procent! A to na všech akovkách s alespoň šesti tipy, každým s kurzem 1,3 a více.

Jen pamatujte, že minimální sázka je 50 korun a že kurzové zvýhodnění neplatí pro LIVE tikety.

Každý den si můžete takhle vylepšit tikety za celkem 2 500 Kč. Sestavte si krásnou sázenku se šesti sázkovými příležitostmi, nebo klidně ještě hezčí plachtu, kam naskládáte klidně 20 tipů.

Je to jen na vás. Pokaždé od nás dostanete 30 procent navrch. Stačí si přidat na tiket bonus „Happy Hours,“ který najdete vlevo nahoře na liště, a všechno trefit.

Na závěr jen dvě malé připomínky.

Jako vždy platí, že zvýhodněné akovky nejde předem vyplácet, nechte každou z vybraných sázkových příležitostí doběhnout.

Také upozorňujeme, že pokud dojde ke zrušení události, například fotbalového či hokejového zápasu, kterou máte na zvýhodněném tiketu, nárok na vylepšení celkového kurzu o 30 procent zaniká.

Přejeme hodně štěstí a parádní výhry.