Čas
Kurzy
1.01
1000
Získej Free spiny zdarma při MS v hokeji

Získej Free spiny zdarma při MS v hokeji

Hokejové nájezdy

Mezi 10. 5. a 21. 5.

2 volné točky za gól

Přihlas se a hraj

Přihlas se a získej svých pět střel!

Hokejové nájezdy jsou tu pro všechny hráče, kteří mají účet u Fortuny. Před střílením se tak musíš nejdřív přihlásit. Jestli u nás ještě účet nemáš, není to žádný problém! Stačí se v několika jednoduchých krocích zaregistrovat.

Hodně štěstí!

Užij si mistrovství světa v hokeji ještě víc. Fandi české reprezentaci a přijď si k nám pro parádní odměnu! Stačí se přihlásit do svého účtu a otevřít Hokejové nájezdy. K dispozici máš pět pokusů každý den, kdy na turnaji hrají Češi. Za každý gól dostaneš dvě volné točky do hry Fortuna Cup 243. Denně můžeš získat maximálně 10 Free spinů.

Kde si vyzvednu odměnu?

Pokud aspoň jednou překonáš hokejového brankáře, zajdi si pro odměnu do casino lobby. Otevře se ti pop up, takže stačí už pouze přijmout získané Free spiny a jít hrát Fortuna Cup 243. Hodně štěstí!

Hokejové nájezdy se spustí vždy ve dnech zápasů českého týmů v základní skupině (10. 5., 11. 5., 13. 5., 15. 5., 17. 5., 18. 5. a 21. 5.). Celá pravidla promoakce najdeš TADY.

K šampionátu v Praze a Ostravě toho nabízíme samozřejmě mnohem víc. Vybrat si můžeš z pečlivě sestaveného hokejového menu. Fandi s Fortunou českým hokejistům!