Čas
Kurzy
1.01
1000

Naše partnerské provozovny jsou i nadále otevřeny

Naše partnerské provozovny jsou i nadále otevřeny


Naše partnerské provozovny jsou i nadále otevřeny

Bohužel kvůli vládnímu nařízení, které vstupuje v platnost v pátek 18.12.2020 00:00, jsme nuceni větší část našich poboček opět uzavřít. K dispozici vám nicméně zůstává část partnerské sítě, kde naše služby můžete využít. Pro všechny, kteří preferují osobní návštěvu našich provozoven, jsme připravili interaktivní denně aktualizovanou mapu provozoven, které můžete využít i po 18.12.2020. Na té si najdete vám nejbližší provozovnu a zároveň zjistíte i bližší informace o poskytovaných službách na daném obchodním místě. Mapu najdete níže

Existuje i druhá možnost, jak si bezpečně a z pohodlí domova denně vsadit svůj oblíbený sport – podat sázku online. V následujících řádcích najdete postup pro aktivaci hráčského účtu pro online sázení:

Prvním krokem je přihlásit se do svého účtu. Loginem je vaše uživatelské jméno (přezdívka). Neznáte heslo? Použijte funkci „zapomenuté heslo“. Na ověřený mail, který máte zadaný u svého účtu, vám přijdou pokyny ke změně hesla. Hledejte i ve složce „nevyžádaná pošta“ nebo „spam“.

Mail nedorazil? Zřejmě nemáte ověřenou mailovou adresu. Kontaktujte prosím naši zákaznickou podporu na tomto telefonním čísle +420 267 218 218 (provozní doba je 8:00 - 22:00), pomohou vám problém vyřešit.

Po přihlášení je potřeba nastavit uživatelské limity, pokud jste tak již neučinili v minulosti – Nastavení najdete v sekci Nastavení – Nastavení uživatelských limitů.

Dle zákona je pro online sázení potřeba mít i doplněnou platební metodu (bankovní účet, platební karta), která je vedena na vaše jméno. To provedete též v sekci „Dotace konta“. Pomůže Vám i obrázek níže.


V jakém aktuálním stavu je váš sázkařský účet a jaké kroky je třeba ještě udělat najdete v sekci stav účtu. Budete-li mít jakékoliv komplikace, kontaktujte, prosím, naše zákaznické centrum.

Máte výherní tiket z pobočky a chcete si ho nechat vyplatit? Použijte náš reklamační formulář. Vyplněný formulář, společně s originálem tiketu, zašlete na naši adresu FORTUNA GAME a.s., Italská 2584/69, 120 00 Praha 2 – Vinohrady.