Čas
Kurzy
1.01
1000

Megatrefa

Megatrefa

Megatrefa v novém! Hrajte o 2 200 000 Kč a bojujte za svůj klub

Ukažte se jako fotbalový expert a už ve středu večer z vás může být milionář. Jak na to? Jděte na Prihraj.cz, trefte v Megatrefě všech osm výsledků 29. kola FORTUNA:LIGY a jackpot ve výši 2 200 000 Kč je váš. Ještě než na Prihraj.cz vyrazíte, přečtěte si, jak jsme naši legendární tipovačku vylepšili. Budete nadšení, čestný pionýrský.

Megatrefu jsme oblékli jsme do nového, okázalejšího kabátu. Chtěli jsme přivítat FORTUNA:LIGU zpátky na stadionech ve velkém stylu.

Začněme u toho nejzásadnějšího.

Jackpot jsme s návratem nejlepšího českého fotbalu navýšili na dva miliony. A po každém kole, kdy nepadne, přisypeme dalších padesát tisíc. Jackpot tak momentálně činí vskutku luxusních 2 200 000 Kč.

Hrát o něj může úplně každý, kdo je zaregistrovaný u Fortuny a také na Prihraj.cz. Ještě nemáte některý z účtů založený? Hravě to napravíte tady a tady.

Kromě tučnějšího jackpotu se můžete těšit také na další novinky. Přibyly žebříčky jednotlivců a také klubový žebříček.

Pojďme pěkně postupně.

Po každém kole odměňujeme tipéry s největším bodovým ziskem. Body sbíráte nejen za přesné výsledky, ale také za uhodnutí počtu branek nebo třeba vítěze.

Buďte mezi nejlepší čtyřicítkou daného kola a odměna vás nemine. Těšit se můžete na O2 TV na tři měsíce zdarma nebo peněžní výhry.

Ještě zajímavější ceny pak čekají na ty, kteří tipují pravidelně a umístí se na předních místech měsíčního žebříčku. Král tipérů za daný měsíc dostane 10 000 Kč a pěkné sumy čekají i na další úspěšné fotbalové experty. Ostře sledovaným žebříčkem se rychle stalo dlouhodobé pořadí hráčů Megatrefy za celou sezonu. Kdo bude po závěrečném hvizdu FORTUNA:LIGY na špici, přilepší si o rovných 50 000 Kč. Odměníme i další čtyři borce.

Fotbal ale není o jednotlivcích. Je to týmový sport. A tak jsme se rozhodli, že za své oblíbené kluby budete bojovat i vy.

Vaše body, které získáte v Megatrefě, se připisují také do klubového žebříčku. Komu? No přece mančaftu, který jste si vybrali, nebo si teprve vyberete, při registraci na Prihraj.cz.

Klubový žebříček je dlouhodobý. Stejně jako FORTUNA:LIGA. Jedno vítězství ještě nikomu mistrovský titul nepřineslo, proto odměňujeme nejlepší týmy za celou sezonu.

Šestnáctce tipérů s největším počtem bodů z prvních třech klubů dáme fajnové ceny.

Jaké? Takové, které jedině prohloubí jejich pouto k milovanému "SK", "AC" nebo třeba "FK". Dresy, šály, případně obojí. Zapojte se do Megatrefy a radujte se z výher. Třeba už ve středu večer z vás bude milionář.