Čas
Kurzy
1.01
1000
Milionový maraton

Milionový maraton

Milionový maraton! Ukaž sázkařské srdce a protni cíl

Leden? K protinožcům jedem! To je železné pravidlo nejlepších tenistů světa. My ve Fortuně máme taky jedno. Jaké? Mimořádný turnaj žádá mimořádné promo!

Během Australian Open si tak můžeš užít maraton s milionovým bankem, garancí 300 Kč a jedním žolíkem.

Začínáme, stejně jako tenisová sláva v Melbourne, 17. ledna. Díky žolíkovi smíš naskočit i o den později. A kdy je finiš? 30. ledna. V den, kdy Rod Laver Arena pozná, kdo na granslamovém trůnu vystřídá „Djokera".

Komu se to povede? A povede se tobě protnout cíl? Ukaž sázkařské srdce!

Třeba si z banku ukousneš ještě mnohem víc než garantované tři stovky. Tradičně jej dělíme rovným dílem mezi všechny úspěšné maratonce.

Jak se mezi ně zařadit?!

Vsaď si v uvedeném období každý den aspoň jeden soutěžní tiket. Akovku aspoň za 200 Kč s předzápasovými tipy a celkovým kurzem aspoň 1.8. A pozor, bereme taky Malé domů!

Neláká tě tenis? Vyber si z naší bohaté nabídky dalších sportů či společenských událostí! Do Milionového maratonu ti každý den automaticky započítáme první tiket, co splní výše uvedené podmínky.

Pojí se tím jedna logická okolnost, ona započítaná akovka či Malá domů nepůjde stornovat. Říkáš si, že je to snad nad slunce jasné? Chtěli jsme se o tom zmínit, protože pořádek dělá přátele.

Ještě připomeneme, že žolíka můžeš využít kdykoliv během maratonu. Jednoduše si daný den nevsadíš a díky „Jokerovi“ se udržíš ve hře o fajnovou odměnu.

Teď už víš všechno, vychutnej si sázkařský vytrvalostní závod o 1 000 000 Kč a zařaď se mezi vítěze!

Kompletní pravidla soutěže nalezneš zde.