Čas
Kurzy
1.01
1000
Novinky pro naše klienty

Novinky pro naše klienty

Už žádné čekání! Spouštíme bleskové vyhodnocení tiketů i lepší sázky na střelce

Říká se, že trpělivost každý chválí, ale málokdo ji má. Také bobříka z této ctnosti lovíš marně a pokaždé se nervuješ u nevyhodnocených tiketů? Nebo na začátku fotbalového zápasu při čtení základních sestav?

Máme pro tebe dvě vychytávky, co tě zaručeně potěší. A navrch další parádní novinky.

Začněme, když už tu máme evropský šampionát se silnou českou repre, u fotbalu. Zavedli jsme lepší sázky na střelce. Teď už nemusíš poslouchat komentátora, jak hlásí, kdo nastoupí od první minuty. Je to totiž jedno.

Góly jsme začali počítat i střídajícím hráčům, aby se šance na tvůj úspěch zvýšila. Krásná práce, co říkáš?

My jsme z tohohle zlepšováku nadšení. Věříme, že přinese spoustu vítězných tiketů se střelci navíc. A naopak vymýtíme nepopulární situace, kdy se vyhodnocovalo s kurzem 1.0.

Jak asi tušíš, náš krok přináší ještě jednu, logickou změnu. Odpadá možnost vsadit si na fotbalistu, že branku nedá.

Další novinkou je mnohem rychlejší vyhodnocování tiketů.

Hlavní předzápasové tipy nyní zvládáme vyhodnotit už během dané sportovní události, třeba rozehraného mače. Ty krušné chvíle, kdy čekáš, až se konečně objeví zelená fajfka, jsou ve spoustě případů minulostí.

Co pro tebe máme dál?

Už pár dní funguje lepší filtrace sázek u jednotlivých událostí. V záložce Kombinovatelné hravě zjistíš, jaké tipy k sobě pasují a jdou spolu vsadit. Příjemný detail.

Čtvrtou novotou jsou dopředu spojené sázky u největších akcí, včetně evropského šampionátu ve fotbale!

Chystáme pro tebe pro jednotlivé zápasy různá "komba", třeba si můžeš na tiket hodit předpřipravenou sázku na výsledek, počet gólů a rohů. Najdeš je v sekci Kombinace.


Prozkoumej naši kurzovou nabídku a zjisti víc! Teď hraješ ty!