Čas
Kurzy
1.01
1000
Otázky a odpovědi „Bojuj jako lev“

Otázky a odpovědi „Bojuj jako lev“


Odpovědi na nejčastější dotazy

Pro všechny naše klienty jsme si opět připravili oblíbenou akci s reprezentačními dresy. Abys znal všechny detaily projektu „Bojuj jako lev“, sepsali jsme to nejdůležitější na jedno místo. Teď a tady ti servírujeme odpovědi na nejčastější dotazy.

Do kdy poběží kampaň “Bojuj jako lev“?

Naše akce s dresy běží do 12. října, či rozebrání zásob. Rozdáváme přesně 2 000 dresů. Až budou pryč, kampaň skončí. Kdo zaváhá, na toho lví trikot nezbude.

Z jakých dresů si mohu vybírat?

V tuto chvíli pro tebe máme fajnový výběr ze tří repre dresů. Sáhnout můžeš po červeném originálu, červené oficiální replice a také originálu v barvě lipového květu. Co si zvolíš, to ti pošleme.

Mohu si zvolit velikost?

Jasně. Na e-shopu, kam dostaneš odkaz, si vybereš nejen variantu repre dresu, ale také jeho velikost. Od každé máme různý počet kusů, výběr se tedy bude postupně tenčit. Opět platí, že meškat se nevyplácí.

Jak a kde si dres vyberu?

Nejdříve musíš splnit podmínky kampaně. Ta končí 12. 10. a my nejpozději do třech dnů od tohoto data rozešleme SMS s promokódem a také email s odkazem na e-shop. Tam vyplníš právě ten zaslaný „Fortuna promokód“, zvolíš si variantu a velikost dresu a zadáš doručovací údaje. Poté už bude dres na cestě k tobě.

Jak a kdy mi bude dres odeslán?

Kompletní distribuci dresů má na starost společnost 11teamsports, veškeré informace najdeš v jejich Obchodních podmínkách.

Kolik repre dresů mohu získat?

Pro každého, kdo splní podmínky kampaně „Bojuj jako lev“, máme nachystaný právě jeden dres. Do akce se může zapojit úplně každý, třeba i ty. I když jsi už dříve od nás dres v podobné akci získal.

Co se stane, když dresy dojdou?

Čím dřív se zaregistruješ, tím líp uděláš. Rozdáváme 2 000 dresů, jakmile dojdou, kampaň skončí.

Pro koho je kampaň „Bojuj jako lev“ určena?

Všem těm, kteří se chtějí s Fortunou bavit, reprezentačním fandům, soutěživým klientům – prostě všem!

Co musím splnit, abych získal dres?

Vlož si online jednorázově 1 000 Kč na svoje konto spolu s promokódem „repredres“. Po pár minutách se ve tvém Přehledu bonusů objeví bonusová nabídka na symbolických deset haléřů pro štěstí. Ale nemusíš se bát, po jejím splnění tě dres nemine!

Abychom tě nezdržovali, bonusová nabídka bude rovnou aktivní a v tu chvíli dostaneš 48 hodin na to, aby sis vsadil předzápasové či live AKO tikety s kurzem 1,8 a víc celkem za 1 000 Kč (první tiket si vsaď do 3 hodin). Kompletní pravidla najdeš tady.

Nepřišel mi promokód, co mám dělat?

Otevři si na našem webu sekci „Můj účet“ a mrkni, jestli máš splněné všechny podmínky bonusu a také zda se ti podařilo získat plnohodnotný účet.

Všechno sedí? SMS s promokódem pro výběr dresu a e-mail s odkazem na e-shop budeme hromadně posílat nejpozději třetí den po skončení naší akce „Bojuj jako lev“, ta běží do 12. října. Vše pošleme na telefonní číslo a email, jaké máš u Fortuny registrované.

I přes trpělivost ti SMS a email nepřišly? Obrať se na infolinku (+420 267 218 218). Zastihneš nás od 8:00 do 22:00.

Dres mám vybraný a objednaný, ale stále mi nedorazil. Co s tím?

Určitě se obrať na našeho dodavatele, společnost 11teamsports.

Přišla mi špatná varianta či velikost dresu.

Kontaktuj distributora, společnost 11teamsports.