Čas
Kurzy
1.01
1000

Otevřené pobočky

Otevřené pobočky

Větší část poboček stále otevřena!

V této turbulentní době se nás často ptáte, jak je to s našimi kamennými pobočkami. Máme pro vás dobrou zprávu. Více než polovina našich poboček je aktuálně stále otevřena a plně připravena nabídnout Vám servis, na který jste zvyklí.

Bohužel situace okolo uzavírání restauračních zařízeních dle nařízení vlády způsobila, že pobočky naší sázkové kanceláře, které se nacházejí v barech a hospodách, budou též nedostupné.

Protože se situace může měnit, připravili jsme pro vás denně aktualizovanou mapu aktuálně otevřených poboček, tak abyste kdykoliv byli plně informovaní, kde naše služby můžete využít.

U našich online službeb se samozřejmě nic nemění. Vsadit si, vložit peníze anebo vybrat výhru převodem na bankovní účet můžete i nadále skrz mobilní aplikaci nebo web tak, jak jste zvyklí.

Pro nové klienty je stále spuštěna online registrace zde. Tu už nemusíte dokončit pouze návštěvou poboček, ale i díky ověření přes bankovní účet. Tato služba je aktuálně dostupná pro klienty České spořitelny, ČSOB, Komerční banky, Air Banky, Monety, Poštovní spořitelny a Equa Bank.