Čas
Kurzy
1.01
1000
Stali jsme se partnerem Bohemky

Stali jsme se partnerem Bohemky

S Bohemkou chceme ideálně atakovat evropské poháry

Fortuna bude nově zaujímat pozici jednoho z hlavních partnerů klubu. Společným cílem obou stran bude aktivace fanoušků a jejich návrat na stadion tak, aby v Ďolíčku znovu zavládla unikátní atmosféra a linula se vůně od grilu s klobásami. K tomu je připravena celá řada programů a soutěží nejenom na sociálních sítích, ale i přímo na místě.

„Pokud jsme se na prahu nového ročníku zaměřili na užší spolupráci s největšími českými kluby, pak je další naše zastávka v Ďolíčku naprostou nutností. Bohemka nemá největší a nejmodernější stadion, nemá největší rozpočet, ale co se týče velikosti srdce, tak je jedním z největších klubů v Evropě. Propojení s fanoušky zde funguje jako nikde jinde v Česku, konečně i proto Fortuna Klokany podporovala řadu let a její logo fanoušci vídali i na dresech. Jsme proto velmi rádi, že se díky novému kontraktu můžeme vrátit a přispět k dalšímu rozvoji klubu a týmu, který už dávno nemá záchranářské starosti, ale dokáže bodovat i s nejsilnějšími mužstvy v lize a třeba i atakovat evropské poháry,“ uvedl David Vaněk, generální ředitel Fortuny.

Naše partnerství nemůžeme zahájit lepším zápasem, než který čeká Klokany v neděli. Na legendárním Ďolíčku přivítají domácí Klokani svého vršovického rivala a náš další partnerský klub, Slavii Praha. Ukončí svěřenci trenéra Klusáčka neuvěřitelnou sérii neporazitelnosti? Nebo naopak Sešívaní prodlouží svoji již tak nekonečnou řadu zápasů bez ztráty bodů?

Vsaď si na zápas a sleduj ho živě na Fortuna TV. Stejně jako všechny další zápasy FORTUNA:LIGY. Teď hraješ ty!Nenalezeny žádné položky!