Čas
Kurzy
1.01
1000
Stali jsme se partnerem hokejové Sparty

Stali jsme se partnerem hokejové Sparty

Fortuna vstoupila do hokeje, stala se partnerem HC Sparta Praha.

Sázková kancelář Fortuna je široké veřejnosti známá zejména svými aktivitami ve fotbalovém prostředí. Na prahu nové sezony se nicméně rozhodla rozšířit své pole působnosti a razantně vstupuje i do hokeje. Fortuna nově bude zaujímat pozici hlavního partnera v HC Sparta Praha, klubu, který patří mezi největší u nás, vždy má ty nejvyšší ambice, úspěšně reprezentuje český hokej na mezinárodních soutěžích, domácí zápasy hraje v nejmodernější aréně a disponuje jednou z největších fanouškovských základen. Spolupráce je koncipována jako dlouhodobé partnerství, detaily ani finanční podmínky po vzájemné dohodě nebudou zveřejněny.

Fortuna po zkušenostech z fotbalového prostředí přinese i do hokeje trochu jiný aktivní rozměr sponzoringu, který je postaven na ještě užším propojení a vazbě mezi fanoušky a jejich oblíbeným klubem a sportem.

„V rámci všech našich sponzoringových projektů je pro nás vždy zásadní interakce s fanoušky a prostor se podílet na tom, aby návštěva či sledování zápasů bylo skutečným zážitkem. Sparta je v tomto směru velmi aktivní, proto jsme při našich jednáních poměrně snadno nalezli společnou řeč. Jsem přesvědčen, že přínos našeho spojení pocítí všichni, bez ohledu na to, zda jde o skalního příznivce, který nevynechá jediný zápas, nebo toho, kdo s klubem žije spíše na dálku prostřednictvím sociálních sítí,“ uvedl David Vaněk, generální ředitel sázkové kanceláře Fortuna.

Ostrý start je naplánován na domácí utkání 26. září s Kometou Brno, kdy bude kromě jiného pro prvních 5000 fanoušků připraven speciální dárek. Přímo v Aréně bude všem k dispozici pobočka Fortuny, hned několik tipovaček a soutěží třeba o podepsané dresy.

Ruku v ruce s tím bude připraven také unikátní obsah pro sociální sítě, který atraktivním způsobem přiblíží fungování prvního týmu i samotného klubu, chybět nebudou ani soutěže o vstupenky, dresy, šály a další klubové předměty.

Sparta je před startem nové sezony bookmakery v kursu 4:1 pasována na největšího favorita na titul, hlavním soupeřem by pro ni měl být Třinec (4,5:1) a Liberec (7,5:1). Podobný pohled a velkou důvěru mají i samotní sázkaři. Triumf Sparty na tiketech dominuje ze 45 %, na Třinec připadá 35 % a na Liberec 15 %.