Čas
Kurzy
1.01
1000
Pobočky v plném provozu!

Pobočky v plném provozu!

Pobočková síť v plné síle zpět!

Éra okénková je u konce, vracíme se, pomalu, do normálu. Naše výdejová okénka si našla spoustu příznivců, ale je čas opět celý systém posunout k vyššímu standardu, tak jak jste byli zvyklí. Proto jsme rádi, že od 10.5. můžeme drtivou většinu našich poboček otevřít skoro bez omezení, v pobočkách můžete vyřídit veškeré náležitosti týkající se vašeho konta, provést registraci, vybrat či vložit peníze, podat tiket na sport či vsadit loterii.

Zásadní je pro nás bezpečnost jak vás, zákazníků, tak i personálu poboček. Proto prosíme o ohleduplnost a dodržování následujících bezpečnostních pokynů:

1) Rozestupy 2 metry, a to i při čekání před provozovnou 
2) Omezený maximální počet zákazníků vně provozovny dle velikosti pobočky. Tento údaj bude vždy uveden u vchodu a prosíme o jeho dodržování
3) Vstup pouze v respirátoru a se zakrytými dýchacímu cestami
4) Návštěvu pobočky minimalizujte na co nejkratší čas Jste-li fanoušci Lucky Six, je možno losováni sledovat i na mobilu. Obsluha vám poradí jak na to. Své tikety si prosím též v ideálním stavu předpřipravte již doma

Z poboček prozatím zmizely stolečky se židličkami. Věřte, že jakmile to situace dovolí, navrátíme je zpět, abyste si své tikety mohli sestavit v pohodlí a třeba v družném hovoru s ostatními sázkaři.

Aktuální seznam otevřených poboček a partnerských provozoven naleznete zde.