Čas
Kurzy
1.01
1000
Soutěž o 100 dresů Dynama

Soutěž o 100 dresů Dynama

100 let = 100 dresů! Získej podepsaný trikot Pardubic

Dynamo si ve velkém stylu připomíná sté výročí a Fortuna u oslav nemůže chybět: ke gratulacím přihazujeme soutěž o 100 podepsaných dresů Pardubic! A to pro všechny! Šanci mají jak sázkařští veteráni, tak ti, kteří se teprve zaregistrují.

Pardubické Dynamo patří mezi stálice na české hokejové mapě. V nejvyšší lize už dokázali Pardubičtí zvítězit šestkrát a o sedmý titul budou chtít zabojovat právě ve výroční sezoně.

Dres s logem Dynama Pardubice bude oblékat řada zvučných posil. A právě o trikoty východočeského klubu budeme soutěžit! Vyšperkují je podpisy hráčů.

Cesty k náramnému hokejovému suvenýru vedou dvě: jedna pro nové a druhá pro zkušené sázkaře.

Chci se k Fortuně přidat

Ještě nemáš u Fortuny účet? Tak naskoč na palubu! Zaregistruj se s promokódem PARDUBICE1300, do konce září dokonči kompletní registraci k online sázení a vsaď si do stejné chvíle aspoň jednou na extraligový zápas Dynama.

Minimálně za stovku, a to SOLO tiket, Malou domů nebo akovku. Celkový kurz tiketu je potřeba přehoupnout přes 1.5, toť veškeré podmínky. Žádná věda, zato parádní zábava.

Když uvedený postup zmákneš včas, umístíme tvé jméno do slosování o 50 dresů pro sázkařské nováčky. Když se na tebe usměje štěstí, ozveme se ti a v průběhu října ti dorazí nový dres až domů!

Už u Fortuny sázím

Už pravidelně sázíš a toužíš po novém trikotu Dynama? Je to snadné! Stačí si do konce září vložit na účet minimálně 1 000 Kč s promokódem DYNAMO100 a vsadit si aspoň za stovku.

Do slosování ti započítáme každý SOLO tiket, Malou domů nebo akovku s celkovým kurzem přes 1.5, na kterém bude figurovat mač extraligových Pardubic. Logika je jasná, čím víckrát si vsadíš na Dynamo, tím větší bude tvoje šance vyhrát.

Když tě „trenér vybere do sestavy“ a staneš se jedním z 50 výherců, kontaktujeme tě a do konce října ti domů přikluše fungl nový trikot Dynama.

Kompletní pravidla najdeš tady.