Čas
Kurzy
1.01
1000

Systém sázka

Systém sázka

Až 210 tiketů v jednom. Hrajte loterie jako expert a vsaďte si Systém

Naše online loterie se bleskově staly hitem! Jsme nadšení, že se tisíce z vás už vydalo do galaxie okamžitých výher a hraje až o pět milionů korun.

Možná si cestou za kosmickým dobrodružstvím říkáte, jak vyhrávat co nejčastěji. Všechny cesty vedou do Říma, my však pro vás máme náramnou zkratku. Vyzkoušejte na zlaté planetě Lucky Six jedinečné Systém tikety!

Hrajte s fištrónem a pošlete do hry až 210 kombinací šesti čísel najednou! Každá se vyhodnocuje samostatně, a tak budete mít mnohem víc želízek v ohni a mnohem víc šancí vyhrát.

Právě v tom spočívá kouzlo Systému. Funguje podobně jako „kombík“ v kurzovém sázení.

Jak si vsadit Systém?

Vyberte si místo šesti čísel rovnou sedm, osm, devět nebo dokonce deset a přidejte si je na tiket. My vám automaticky propočítáme možné kombinace a nabídneme Systém.

Vsazených číselPočet kombinací
77
828
984
10210


Když si zvolíte sedm čísel, připravíme pro vás Systém 6/7, tedy tiket za 20 Kč se sedmi kombinacemi. Na každou připadne stejný podíl vašeho vkladu. Vklad samozřejmě můžete zvýšit až do maximální částky 500 Kč.

V každém případě budete mít na zlaté planetě Lucky Six hned sedm šancí vyhrát a pěkně vynásobit vsazené peníze!

Chcete ještě více šancí na zisk pořádného balíku? Osm čísel na tiketu se o to postará. Počet kombinací se zvýší na 28! Systém 6/8 je k mání už za 28 Kč.

Ještě zajímavější jsou hrátky s devíti čísly. Z čísel, které si vyhlédnete, vytvoříme závratných 84 kombinací! To už je hodně slušná munice k trefení luxusní výhry! Systém 6/9 můžete vsadit od 84 Kč.

Královskou disciplínou je Systém 6/10. Už za 210 Kč budete mít 210 šancí vyhrát! Otevře se vám spousta stezek k pokladnici zlaté planety Lucky Six.

Kolik si z ní odnesete? Vydejte se do galaxie okamžitých výher a jděte štěstí naproti s našimi Systém tikety.

Hraj Systém!