Čas
Kurzy
1.01
1000
Tiket týdne

Tiket týdne

Jeden výsledek ze tří vždy vyšel a radost mohla propuknout!

V posledních týdnech je už tradicí, že se na Tiketu týdne objevují sázky na zápasy ze světového šampionátu.Ani tentokrát tomu není jinak. Sázející, který se mohl radost z dechberoucí výhry, si vsadil za tisícovku, a nakonec z toho vzešla díky kurzu 277.23 úchvatná suma 277 230 korun!

Na Tiket týdne přišly sázky na čtyři duely osmifinále fotbalové turnaje v Kataru. Ve všech případech se jednalo o sázku Multiskóre. V ní jde o to, že se sází na přesný výsledek zápasu se třemi možnostmi. Sázka je výherní, pokud zápas v základní hrací době skončí jedním ze tří tipnutých výsledků. Mrkni na náš Slovník sázkaře, kde se dozvíš i o dalších zajímavostech.

A teď už na samotné mače! Nejdramatičtější příběh se odehrál během střetnutí Francie versus Polsko. Parta kolem Mbappého se dostala do vedení 3:0 v nastavení druhé půle. Vlastník Tiketu týdne si vsadil, že tento zápas skončí výsledkem 2:1, 3:1 nebo 4:1, takže už to docela zavánělo průšvihem. Jenže stále ještě v nastavení přišla penalta pro Poláky. Kanonýr Lewandowski se rozběhl, kopl, ale neproměnil… A průšvih byl fakt na světě. Ale jen na chvilku! Pentle se opakovala, protože Francouzi vběhli do vápna příliš brzy. Útočník Barcelony druhý pokus proměnil, úřadující šampioni porazili Polsko 3:1 a sázka na tento duel se zazelenala!

Emiliano Martinéz. Hlavní postava další story. Argentinský gólman, který zachránil jak svou reprezentaci, tak Tiket týdne. Že banda Lionela Messiho v osmifinále Austrálii porazí, tomu věřila drtivá většina tipérů. Ale o kolik? Na Tiketu se objevila sázka na výsledky 2:1, 3:1 či 4:1. Tím prvním také zápas skutečně skončil! V nastavení, konkrétně v 97. minutě, však přišel do vápna Argentiny dlouhý centr. Australan Kuol se s míčem bleskově otočil, vypálil, leč brankář Martínez byla na místě a stal se hrdinou!

Nizozemci proti Spojeným státům americkým i Angličané se Senegalem také potvrdili role jasných favoritů. A co je hlavní – v obou případech výhry evropských celků skončily vytouženými výsledky, jak se dozvíš z Tiketu týdne. Na závěr ti řekneme ještě o jedné fajnové výhře! Jednalo se o epesní částku 266 tisíc, která na kontě přistála díky akovce. Tady se vyplatila sázka na outsidery

Vsaď si u Fortuny také ty. A třeba za věrnostní body, ať si třeba příště počteš v tomto článku o svém tiketu. Hodně štěstí!