Čas
Kurzy
1.01
1000
Tiket týdne

Tiket týdne

Z padesáti korun tři sta tisíc!

  • Mrkni se na Tiket týdne
  • Výhra: 292 125 korun
  • Kurz: 5 842.49
  • Sázka: 50 Kč

Svými tipy náš klient procestoval celou fotbalovou Evropu. Začal na domácí půdě ve FORTUNA:LIZE, kdy byl také nejodvážnější ‒ jediný tip na více než 2.5 gólů mu v zápase Liberce se Slavií vyšel. Poté se vydal směr Anglie. Míče zde končily v sítích a šest různých příležitostí se zazelenalo.

Z Ostrovů následovala cesta do Francie. V zemi galského kohouta přišel okamžik, kdy se náš znalec nepustil do tipu na počet branek. V zápase Toulouse s Lille na Tiket poslal čistou dvojku. Tento tip mu stejně jako počet gólů u výhry Lens 3:0 vyšel. A úspěšný byl i v Německu. Dortmund rozdrtil Kolín 6:1.

Další atraktivní destinací se stalo Španělsko, kde to však nebylo složité. Atlético Madrid a Celta Vigo nasázely svým soupeřům tři banány a poslední zápas skončil vysokou remízou 2:2.

Náš klient ovšem ukázal, že se nebojí ani méně tradičních fotbalových adres. A i tady byl všude úspěšný! Fanoušci se gólových momentů dočkali i v Albánii, v Polsku či v Rumunsku a stejně tomu bylo v druhé anglické a druhé italské lize. Celý tiket tak dostal finální úspěšnou podobu!

Patříš taky mezi experty i ty? Tak vsaď svoje tipy a možná si příště v Tiketu týdne přečteme o tobě. Přejeme ti hodně štěstí, které může mít každý!