Čas
Kurzy
1.01
1000

Tiket týdne

Tiket týdne

Za 2 pětky 29 litrů

Abyste vyhráli 29 litrů, nemusíte vsadit hned několikery Hradčany nebo pár Palackých. Někdy stačí dvě pětky, dvacíáš, dvacka, dvacetikačka a je vymalováno. Pro ty, kteří se nechytají, přeložíme: pro výhru 29 000 Kč nemusíte sázet stovky a tisíce. Někdy stačí pouhých 20 Kč a máte hotovo. Jen vybrat ty správné zápasy.

Přesně takový majstrštych se povedl minulý týden. Jeden z našich sázkařů umístil na tiket pouhých 7 zápasů, ale celkový kurz dokázal vykouzlit na výši 1455. Jak by taky ne, když nejnižší kurz na tiketu byl 2,05 na vítězství Walesu nad Finskem. Vůbec celý tiket se točí převážně okolo Ligy národů. Tak třeba Srbsko – Rusko. Domácí nebyli favorité, ale své „slovanské bratry“ zaskočili znamenitě. Pět nula o půlce a zápas prakticky rozhodnutý – v tomhle případě byl kurz 2,72 doslova dárkem od bookmakerů.

Nebo Rakousko – Norsko. Dlouho se vůbec nevědělo, jestli se utkání kvůli nákaze v táboře hostů uskuteční. Nakonec oslabení Vikingové nastoupili….a šokovali Rakušany. Ti sice měli herní a střeleckou převahu, ale blamáž v podobě porážky odvrátili gólem až ve čtvrté minutě nastavení. Zajímavostí je, že si v norském dresu odbyl svoji reprezentační premiéru Sparťan Andreas Vindheim, byť na pouhé čtyři minuty. Ale to našeho sázkaře nemuselo zajímat – on měl políčeno na neprohru Seveřanů a ta vyšla znamenitě.

Skotsko a Izrael byli na tom hodně podobně jako naši a Slováci. Jedni bojovali o postup, druzí o záchranu. A domácím Izraelcům asi ani nevadilo, že uhráli hubené vítězství 1:0, poslali tak do skupiny C Slováky a zároveň přidali další střípek na našem tiketu v kurzu 2,55.

Duel Maďarsko – Turecko byl, trošku nadneseně řečeno, zopakováním bitvy u Moháče v roce 1526. Tenkrát trumfovali Turci a českého krále Ludvíka Jagollenského to stálo krk. Tentokrát byl výsledek opačný. Maďaři vyhráli 2:0 v kurzu 3,2 a krk to nestálo nikoho.

Sedm zápasů, sedm příběhů. V souhrnu je to ale jeden krásný tiket s výhrou 29 113 Kč vsazeného za „dvacku“. Krásná práce.


Celý výherní tiket si zobrazíte zde.


https://www.ifortuna.cz/ticketdetail?id=MTM2MDQwMzIzMTkyMzgwMDoBdZqAJ3BUS6FI_uE%3D&kind=M