Čas
Kurzy
1.01
1000
Gigantická výhra ze dvou akovek!

Gigantická výhra ze dvou akovek!

Mrkni se na první i druhý Tiket týdne!

  • Výhry: 2 031 332 Kč | 1 458 545 Kč
  • Kurzy: 10 156.66 | 2 917.09
  • Sázky: 200 Kč | 500 Kč

Dokážeme ti, že ve světě sázení se může stát úplně všechno. Zvlášť, když víš, že Fortuna ti přeje! Jednomu z našich klientů totiž vyšly dva fantasticky složené tikety, které vsadil ve stejný čas. Nejprve si ukážeme ten, na kterém ze dvou stovek vykouzlil přes dva míče!

Příležitost na tiketu spojuje jeden společný znak – náš znalec sázel na fotbalové zápasy a vybíral si vždy favority. Tím padá jedna z „pověr“, tedy že s nízkými kurzy nelze hrát velké divadlo.

Mrkni s námi na konkrétní zápasy. Nezklamali fotbalisté Liverpoolu, francouzské PSG, Inter Milán, Dinamo Záhřeb či Slovan Bratislava. Objeli jsme tak celou fotbalovou Evropu! Ve všech náš šťastný výherce sbíral jednu zelenou fajfku za druhou. Náramná práce!

A jak jsme již zmínili, tento tiket má i svého o trochu menšího kamaráda, z toho padlo jeden a půl milionu. Taktika našeho tipéra byla stejná – opět fotbal a důvěra ve favority.

A i tady všechno vyšlo podle plánu a na lístek se dostal i zápas z našich luhů a hájů – Plzeň zpražila Pardubice šesti góly, a navíc tento zápas náš sázkař označil jako favorita plus. A díky všem svým tahům je z něj dneska milionář. Koukni na všechny příležitosti, které na plachty naládoval

Neváhej na svou akovku nasázet také hodně zápasů? Zkus to a třeba taky vyhraješ balík! Věř, že Fortuna ti přeje.