1000
Tiket týdne

Tiket týdne

Asijská fotbalová klika vykouzlila tři sta tisíc!

Na Tiketu týdne najdeš grandiózní trefy z hodně vzdálených koutů! Šikovný sázející si na něj naházel tipy na duely první a druhé nejvyšší fotbalové soutěže v Japonsku, jihokorejské i vietnamské ligy. Celkový vklad byl 125 Kč a fantastická výhra se díky celkovému kurzu 2 381.97 vyšplhala na dechberoucích 297 746 korun!

Nabádá tě vítězný tiket, abys daleké asijské soutěže sledoval podrobnější optikou? I ony totiž umí pobavit skvělými zápasy! Začni s námi v Jižní Koreji, kde tým Gimcheon Sangmu, který se chce vzdálit poslední příčce, bojoval na hřišti celku Pohang. Domácí byli favority, ale náš tipující věřil v remízu, na tiket tak přilétla 0, a ta také dokonale vyšla!

Přeskočíme do Vietnamu. FC Hanoj chtěl navázat na dvě výhry, mužstvo Nam Dinh ale bylo proti. Mač skončil plichtou 1:1, o čemž sázející nepochyboval a mohl se radovat z dalšího úspěšného tipu! Možná kdyby Hanoj měla ve svých řadách jednoho bravurního vietnamského střelce z populárního českého seriálu z prostředí fotbalu, výhra by přišla. Naštěstí pro našeho vítěze se vyvedla další remíza…

Putovaní s námi zakonči v zemi vycházejícího slunce. V něm se extrémně zajímavý výsledek, který náramně přispěl k vyhrané částce, urodil v Kobe. Zde totiž vyhrál tým Urawa 1:0, přesně to náš sázející tipoval. A co je na tom tak interesantního? Rozhodující trefu si připsal bývalý sparťan David Moberg Karlsson v 90. minutě zápasu! Na hřišti byl přitom teprve dvacet minut. Štěstí, že se švédský záložník z Prahy vypravil právě do Japonska. A ty si tak nyní můžeš počíst o parádním Tiketu týdne!