Čas
Kurzy
1.01
1000
Tvou výhru zvýšíme o 30 %

Tvou výhru zvýšíme o 30 %

Dobij si konto a získej kurzové navýšení!

Český fotbalový nároďák načal na jaře své putování Ligou národů sympatickými výkony. V září se ostré mezinárodní zápasy opět vrátí a na týmy čekají odvetné duely proti skupinovým soupeřům! Naše reprezentace bude potřebovat podporu od fanoušků aspoň 130%, aby v náročných mačích uspěla!

A jak se dá nejlépe fandit? Přece s fantastickým dárkem od Fortuny, který vám vžene vítr do plachet! Češi hrají domácí utkání proti Portugalsku 24. září a venkovní klání sehrají ve Švýcarsku 27. září. Na programu budou i další parádní střetnutí, Anglie se třeba utká s Německem a Francií. Proto jsme pro naše hráče připravili speciální akci s kurzovým navýšením 30 %!

Vše funguje jednoduše. Promoakce probíhá v termínu od 22. 9. do 27. 9. 2022, během této doby si na svůj hráčský účet vlož minimálně 300 korun s promokódem PLACHTA a 30% navýšení je tvoje! Využít ho můžeš na AKOvkách s minimálně třemi příležitostmi s kurzem aspoň 1.5.

Navýšení můžeš získat každý den promoakce! Naši nabídku je vždy potřeba do 24 hodin přijmout, pak máš stejnou dobu na to, abys kurzový bonus využil.

Kurz 1.3 se ti automaticky přidá na první tiket, který bude splňovat podmínky. Vsadit si s ním lze na webu, v aplikaci, a i na tvé oblíbené pobočce. Jen pozor, tvůj tiket nesmí být cashoutovaný.

Tak hurá do toho, napni svou plachtu, vypluj za oblíbenými tipy, které si nasázíš na svůj tiket, a zabojuj o krásné výhry. Hodně štěstí!

Kompletní pravidla promoakce najdeš TADY.