Čas
Kurzy
1.01
1000
Vítr do plachet

Vítr do plachet

50% navýšení každý prodloužený víkend!

Nyní máš o důvod víc se těšit na víkend! Vychutnej si s Fortunou další chvíle napětí a využij náš svěží vítr pro tvůj tiket.

O co jde?

Každý pátek, sobotu a neděli do konce října od nás můžeš v čase 15:00 až 17:59 získat 50% navýšení svého tiketu. Taková akce tady dlouho nebyla! Stačí si v dané dny a v daném časovém úseku vložit na svůj účet, ať už online, nebo na pobočce, alespoň 500 Kč. Po vkladu nezapomeň přijmout kurzové navýšení v sekci Bonusy, máš na to 12 hodin. Jakmile přijmeš, náš vítr popožene tvůj tiket. POZOR! Takhle si můžeš vylepšit sázky každý den naší akce.

Cítíš šanci na vyšší výhru?

Na svůj tiket si vlož alespoň čtyři AKO příležitosti, každou s minimálním kurzem 1,4. Rázem uvidíš pod svými sázkami „Vítr do plachet“ a to znamená jediné – automaticky jsme ti navýšili výhru o 50 %! Na využití tohoto bonusu ti dáme krásných 24 hodin.

Víkend začíná? Pohoda. O den později můžeš totiž ve stejném čase celou akci zopakovat. Během prodlouženého víkendu tak získáš možnost svůj tiket navýšit našim bonusem hned třikrát. Takže nezapomeň, ve tři odpoledne se vidíme znovu.

Tři říjnové víkendy, devět dní, devět bonusů. Tak na co ještě čekáš? Teď hraješ ty!

Kompletní podmínky akce najdeš na této stránce.