Čas
Kurzy
1.01
1000
Září = měsíc mega odměn!

Září = měsíc mega odměn!

Během září zažiješ s Fortunou neskutečnou jízdu!

Dovol, abychom tě seznámili, co všechno můžeš s Fortunou během měsíce září zažít. U každého představení promoakce nalezneš prokliky na články, díky kterým se dozvíš všechny podrobné informace. Tak pojďme na to!

Maraton o milion

Oblíbená událost se vrací, a to hned s několika bezvadnými triky! Na programu je od 1. do 18. září, v tomto období si užiješ řadu dechberoucích sportovních událostí. Během maratonu je v banku připravený celý 1 000 000 korun, nově si můžeš vytvořit jak předzápasovou sázku, tak si i vsadit LIVE. Navíc se dá spolehnout na tři karty s žolíky. Doběhni si i ty pro svůj bonus při promoakci Maraton o milion!

Šťastná 13 odměn

Smolné číslo třináct? Kdepak! Ve Fortuně jsme se na celou věc podívali úplně jinou optikou, proto se můžeš těšit na 13 šťastných dní a stejný počet tajemných překvapení! Odhalovat je lze od 6. do 18. září. Co myslíš, můžeme aspoň naznačovat, jaké odměny se dají získat? Ale ano! Jde o volné točky, peníze pro tvé konto nebo věrnostní body! Odtajňuj každý den svou šťastnou 13 bonusů!

Vítr do plachet

Napni plachtu a vyraz za těmi nejlepšími výhrami! Fortuna ti k tomu přidá parádní kurzové navýšení. V době od 22. do 27. září, kdy se hrají třeba zápasy české fotbalové repre v Lize národů, si stačí zadotovat konto, vsadit si a my tvůj zisk zvýšíme o skvostných 30 procent! Zkrátka ti přihráváme Vítr do plachet!

Soutěže o dresy Sparty a Pardubic

Hokejová extraliga hlásí v měsíci září svůj návrat. Fortuna ve spolupráci se Spartou a Dynamem, velkými adepty na mistrovský titul, připravila pro fanoušky těchto týmů exkluzivní soutěže! Ve hře je celkem 100 podepsaných dresů Pražanů, pro příznivce Východočechů je k mání také 100 dresů s velkým D na hrudi i s podpisy. Vsaď si u Fortuny, zapoj se do soutěže a získej do sbírky cennou památku!

Počkej, to ještě rozhodně není všechno, co jsme si pro tebe připravili! Senzační promoakce si užiješ i v našem Fortuna casinu.

Tech4Bet párty

V září rozjedeme takový mejdan, že na něj budeš vzpomínat ještě pěkně dlouho! Od 15. do 30. září to na něm můžeš pořádně roztočit. Svou účast potvrdila úžasná zábava, ve hře jsou fenomenální sumy a získat se dá fantastický bonus! Užij si Tech4Bet párty se vším všudy, protože tohle bude fakt velký!

Turnaje

S hrami od Tech4Betu si vychutnáš nejen párty, ale také exkluzivní turnaj. Koná se v období od 12. do 18. září a rozdělíme při něm bank v celkové hodnotě 50 000 korun! Navíc ti rádi připomeneme, že si můžeš vyzkoušet jak jedinečný Tech4Bet turnaj, tak i ty tradiční z našeho menu – Turnaj nejhranějších her a Víkendovku. Zabojuj na turnajích o nejlepší odměny!

Hra týdne

Tuhle klasiku dobře znáš. Každý čtvrtek pro tebe máme ohromně populární promo, při kterém pravidelně rozdáváme 10 volných zatočení. Nejinak tomu bude i v září! Na co se konkrétně můžeš těšit? Na piráty, dobrodružství v mayské pyramidě i žolíky. Nezapomeň si vždy ve čtvrtek zajít pro točky zdarma do Her týdne!

Novinka týdne

Tady platí to stejné jako u Her týdne. Opět se můžeš těšit na naše tradiční promo s novými mašinami, které bude na programu každé zářijové úterý. Užiješ si hry s rozpáleným ovocem i výlet do mýtického Řecka. A hlavně bonus 1 000 korun, ten můžeš získat ve všech úterních Novinkách týdne!

Během celého měsíce si prostě užiješ neuvěřitelnou jízdu! A garantujeme ti, že toho na tebe čeká ještě mnohem víc – bonusy pro naše stávající i nové klienty, jedinečné soutěže a další události, které tě bezpochyby nadchnou! Sleduj náš web, aplikace i sociální sítě, aby ti nic neuniklo. Fortuna tě rozzáří!