Čas
Kurzy
1.01
1000
Zavřít
Vážení klienti, ve úterý 21. září proběhne od 3:00 do 8:00 plánovaná odstávka našeho webu se sportovními sázkami. Během odstávky si sice žádné tikety nevsadíte, ale můžete to roztočit v našem online casinu, které stále běží. Díky za pochopení a hodně štěstí ve hře.
Otázky a odpovědi „Získej repre dres“

Otázky a odpovědi „Získej repre dres“

Odpovědi na nejčastější dotazy

Hrajeme fair-play a chceme, abys věděl o akcích „Získej repre dres“ a „Ulov si svůj repre dres“ všechno podstatné. Teď a tady ti servírujeme odpovědi na nejčastější dotazy. 

Do kdy poběží kampaň “Získej repre dres“?

Odpovíme stručně: do rozebrání zásob. Rozdáváme přesně 2021 dresů. Až budou pryč, kampaň skončí. Kdo zaváhá, na toho lví trikot nezbude.

Z jakých dresů si mohu vybírat?

V tuto chvíli pro tebe máme fajnový výběr ze tří repre dresů. Sáhnout můžeš po červeném originálu, červené oficiální replice a také originálu v barvě lipového květu. Co si zvolíš, to ti pošleme.

Mohu si zvolit velikost?

Jasně. Na e-shopu, kam dostaneš odkaz, si vybereš nejen variantu repre dresu, ale také jeho velikost. Od každé máme různý počet kusů, výběr se tedy bude postupně tenčit. Opět platí, že meškat se nevyplácí.

Jak a kde si dres vyberu?

Až splníš podmínky některé kampaně, přijde ti do 3 pracovních dnů SMS s promokódem a také email s odkazem na e-shop. Tam vyplníš promokód, zvolíš si variantu a velikost dresu a zadáš doručovací údaje.

Jak a kdy mi bude dres odeslán?

Kompletní distribuci dresů má na starost společnost 11teamsports, veškeré informace najdeš v jejich Obchodních podmínkách.

Kolik repre dresů mohu získat?

Pro každého nováčka, kdo splní podmínky kampaně „Získej repre dres“, máme nachystaný právě jeden dres. Pro hráče, kteří si vybrali jiný vstupní bonus, nebo se zaregistrovali už dříve, máme v rámci kampaně “Ulov si svůj repre dres“ taktéž jeden dres.

Můžu se zapojit do obou kampaní?

Aby co nejvíce hráčů mohlo získat svůj dres, dali jsme každému příležitost zapojit se jen do jedné z kampaní. Pokud sis vybral repre dres jako svůj vstupní bonus, pak jej můžeš získat splněním jeho podmínek.

Vstupní bonus „Získej repre dres“ mi expiroval. Můžu se zapojit do kampaně „Ulov si svůj repre dres“?

Bohužel ne. V rámci fair play má každý hráč právě jednu příležitost získat svůj dres.

Co se stane, když dresy dojdou?

Čím dřív splníš podmínky kampaně, tím líp uděláš. Rozdáváme 2021 dresů, jakmile dojdou, kampaň skončí. Registrace u Fortuny se každopádně vyplatí kdykoliv, po celý rok nabízíme zajímavé vstupní bonusy.

Pro koho je kampaň „Získej repre dres“ určena?

Všem těm, kdo se chtějí k Fortuně přidat. Zkrátka pro nové hráče. Všichni naši klienti se pak mohou těšit na soutěže o miliony korun a další ceny, včetně podepsaných repre dresů! Sleduj náš web a sociální sítě.

Pro koho je kampaň „Ulov si svůj repre dres“ určena?

Všem hráčům, kteří neměli možnost získat dres v rámci kampaně „Získej repre dres“ a „Rozdáváme repre dresy všem“.

Co musím splnit, abych získal dres v rámci kampaně „Získej repre dres“?

Zaprvé se zaregistruj s promokódem REPRE2021. Poté si do 10 dní vlož 500 Kč a přijmi bonusovou nabídku.

Pak dostaneš 14 dní na to, aby sis vsadil AKO tikety s kurzem 1,6 a víc celkem za 1500 Kč (první tiket si vsaď do dvou dnů). A celých 30 dní budeš mít na získání plnohodnotného účtu. Kompletní pravidla najdeš tady.

Co musím splnit, abych získal dres v rámci kampaně „Ulov si svůj repre dres“?

Vlož si online 1 000 Kč na svoje konto spolu s promokódem „cesidotoho“. Po pár minutách se ve tvém Přehledu bonusů objeví bonusová nabídka na symbolických deset haléřů pro štěstí. Ale nemusíš se bát, po jejím splnění tě dres nemine!

Abychom tě nezdržovali, bonusová nabídka bude rovnou aktivní a v tu chvíli dostaneš 24 hodin na to, aby sis vsadil předzápasové či live AKO tikety s kurzem 1,8 a víc celkem za 1 500 Kč (první tiket si vsaď do 3 hodin). Kompletní pravidla najdeš tady.

Dostanu v rámci kampaně „Získej repre dres“ kromě dresu také další odměny?

Ano, pokud splníš podmínky kampaně „Získej repre dres“, tak pro tebe máme kromě repre dresu také bonus ve výši 300 Kč! S ním se bude sázet jedna radost.

A máme pro tebe i jednu lehce úsměvnou odměnu. Až budeš mít vsazeny všechny potřebné tikety, dostaneš od nás symbolické znamení. Připíšeme ti na konto deset haléřů. Ale znáš to, halíře dělají talíře.

Nepřišel mi promokód, co mám dělat?

Otevři si na našem webu sekci „Můj účet“ a mrkni, jestli máš splněné všechny podmínky bonusu a také zda se ti podařilo získat plnohodnotný účet.

Obojí sedí? V tom případě počkej, do 3 pracovních dnů ti dorazí SMS s promokódem a mail s odkazem na eshop. Komunikaci pošleme na telefonní číslo a email, jaké máš u Fortuny registrované.

I přes trpělivost ti SMS a email nepřišly? Obrať se na infolinku (+420 267 218 218). Zastihneš nás od 8:00 do 22:00.

Dres mám vybraný a objednaný, ale stále mi nedorazil. Co s tím?

Určitě se obrať na našeho dodavatele, společnost 11teamsports.

Přišla mi špatná varianta či velikost dresu.

Kontaktuj distributora, společnost 11teamsports.