Čas
Kurzy
1.01
1000

Otázky a odpovědi „Získej repre dres“

Otázky a odpovědi „Získej repre dres“

Odpovědi na nejčastější dotazy

Hrajeme fair-play a chceme, abys věděl o akci „Získej repre dres“ všechno podstatné. Teď a tady ti servírujeme odpovědi na nejčastější dotazy. 

Do kdy poběží kampaň “Získej repre dres“?

Odpovíme stručně: do rozebrání zásob. Rozdáváme přesně 2021 dresů. Až budou pryč, kampaň skončí. Kdo zaváhá, na toho lví trikot nezbude.

Z jakých dresů si mohu vybírat?

V tuto chvíli pro tebe máme fajnový výběr ze tří repre dresů. Sáhnout můžeš po červeném originálu, červené oficiální replice a také originálu v barvě lipového květu. Co si zvolíš, to ti pošleme.

Mohu si zvolit velikost?

Jasně. Na e-shopu, kam dostaneš odkaz, si vybereš nejen variantu repre dresu, ale také jeho velikost. Od každé máme různý počet kusů, výběr se tedy bude postupně tenčit. Opět platí, že meškat se nevyplácí.

Jak a kde si dres vyberu?

Až splníš podmínky kampaně, přijde ti následující pracovní den SMS s promokódem a také email s odkazem na e-shop. Tam vyplníš promokód, zvolíš si variantu a velikost dresu a zadáš doručovací údaje.

Jak a kdy mi bude dres odeslán?

Kompletní distribuci dresů má na starost společnost 11teamsports, veškeré informace najdeš v jejich Obchodních podmínkách.

Kolik repre dresů mohu získat?

Pro každého, kdo splní podmínky kampaně „Získej repre dres“, máme nachystaný právě jeden dres.

Co se stane, když dresy dojdou?

Čím dřív se zaregistruješ, tím líp uděláš. Rozdáváme 2021 dresů, jakmile dojdou, kampaň skončí. Registrace u Fortuny se každopádně vyplatí kdykoliv, po celý rok nabízíme zajímavé vstupní bonusy.

Pro koho je kampaň „Získej repre dres“ určena?

Všem těm, kdo se chtějí k Fortuně přidat. Zkrátka pro nové hráče. Všichni naši klienti se pak mohou těšit na soutěže o miliony korun a další ceny, včetně podepsaných repre dresů! Sleduj náš web a sociální sítě.

Co musím splnit, abych získal dres?

Zaprvé se zaregistruj s promokódem REPRE2021. Poté si do 10 dní vlož 500 Kč a přijmi bonusovou nabídku.

Pak dostaneš 14 dní na to, aby sis vsadil AKO tikety s kurzem 1,6 a víc celkem za 1500 Kč (první tiket si vsaď do dvou dnů). A celých 30 dní budeš mít na získání plnohodnotného účtu. Kompletní pravidla najdeš tady.

Dostanu kromě dresu také další odměny?

Ano, pokud splníš podmínky kampaně „Získej repre dres“, tak pro tebe máme kromě repre dresu také bonus ve výši 300 Kč! S ním se bude sázet jedna radost.

A máme pro tebe i jednu lehce úsměvnou odměnu. Až budeš mít vsazeny všechny potřebné tikety, dostaneš od nás symbolické znamení. Připíšeme ti na konto deset haléřů. Ale znáš to, halíře dělají talíře.

Nepřišel mi promokód, co mám dělat?

Otevři si na našem webu sekci „Můj účet“ a mrkni, jestli máš splněné všechny podmínky bonusu a také zda se ti podařilo získat plnohodnotný účet.

Obojí sedí? V tom případě počkej do následujícího pracovního dne, dorazí ti SMS s promokódem a mail s odkazem na eshop. Komunikaci pošleme na telefonní číslo a email, jaké máš u Fortuny registrované.

I přes trpělivost ti SMS a email nepřišly? Obrať se na infolinku (+420 267 218 218). Zastihneš nás od 8:00 do 22:00.

Dres mám vybraný a objednaný, ale stále mi nedorazil. Co s tím?

Určitě se obrať na našeho dodavatele, společnost 11teamsports.

Přišla mi špatná varianta či velikost dresu.

Kontaktuj distributora, společnost 11teamsports.