1.01
1000
Typy sázek
Zápas Favorit PLUS: zápas Postup Počet branek Oba týmy dají gól Zápas/počet branek Zápas/1.tým počet branek Zápas/2.tým počet branek Dvojitá šance 1.poločas 1.poločas počet branek Handicap 0:1 Handicap 1:0 Handicap 0:2 Handicap 0:3 Zápas/oba týmy dají gól Přesný výsledek 1.tým dá gól 2.tým dá gól Oba týmy dají gól a počet branek více než 2.5 Oba týmy dají gól a počet branek více než 3.5 Oba týmy dají 2 a více branek Gól v obou poločasech Zápas bez remízy Poločas/zápas 1.poločas /zápas/počet branek zápas 1.tým dosáhne branek 2.tým dosáhne branek Rozmezí branek 1.tým rozmezí branek 2.tým rozmezí branek Zápas/1.poločas počet branek 1.tým 1.poločas počet branek 2.tým 1.poločas počet branek 1.tým 1.poločas přesně branek 2.tým 1.poločas přesně branek 1.poločas přesně branek 1.branka 1.branka-minuta Čas 1.branky 1.tým 1.branka-minuta 2.tým 1.branka-minuta 1.branka/zápas 2.poločas 2.poločas počet branek 1.tým 2.poločas počet branek 2.tým 2.poločas počet branek 1.tým 2.poločas přesně branek 2.tým 2.poločas přesně branek 2.poločas přesně branek 1.poločas/2.poločas Poločas s více brankami 1.poločas počet branek/2.poločas počet branek Padne přesně branek 1.tým přesně branek 2.tým přesně branek 1.poločas přesný výsledek 2.poločas přesný výsledek Nastane skóre Nenastane skóre Padne branka-minuta Nepadne branka-minuta 0-15 minuta zápasu 0-30 minuta zápasu 0-60 minuta zápasu 0-75 minuta zápasu 1.poločas padne branka 2.poločas padne branka Oba dají gól v obou poločasech 1.tým dá gól v obou poločasech 2.tým dá gól v obou poločasech Oba týmy dají gól ve stejném poločase Oba dají gól v 1.poločase Oba dají gól v 2.poločase 1.tým dá gól v 1.poločase 2.tým dá gól v 1.poločase 1.tým dá gól v 2.poločase 2.tým dá gól v 2.poločase 1.tým vyhraje s čistým kontem 2.tým vyhraje s čistým kontem 1.tým vyhraje oba poločasy 2.tým vyhraje oba poločasy 1.tým vyhraje alespoň jeden poločas 2.tým vyhraje alespoň jeden poločas 1.poločas 1.branka 2.poločas 1.branka Penalta Červená karta (Červené karty pro trenéry a členy realizačního týmu se nezapočítávají.) Počet žlutých karet (Žluté karty pro trenéry a členy realizačního týmu se nezapočítávají.) 1.tým počet žlutých karet (Žluté karty pro trenéry a členy realizačního týmu se nezapočítávají.) 2.tým počet žlutých karet (Žluté karty pro trenéry a členy realizačního týmu se nezapočítávají.) 1.poločas počet žlutých karet (Žluté karty pro trenéry a členy realizačního týmu se nezapočítávají.) 1.tým 1.poločas počet žlutých karet (Žluté karty pro trenéry a členy realizačního týmu se nezapočítávají.) 2.tým 1.poločas počet žlutých karet (Žluté karty pro trenéry a členy realizačního týmu se nezapočítávají.) 2.poločas počet žlutých karet (Žluté karty pro trenéry a členy realizačního týmu se nezapočítávají.) 1.tým 2.poločas počet žlutých karet (Žluté karty pro trenéry a členy realizačního týmu se nezapočítávají.) 2.tým 2.poločas počet žlutých karet (Žluté karty pro trenéry a členy realizačního týmu se nezapočítávají.) Počet rohů 1.tým počet rohů 2.tým počet rohů 1.poločas počet rohů 1.tým 1.poločas počet rohů 2.tým 1.poločas počet rohů 2.poločas počet rohů 1.tým 2.poločas počet rohů 2.tým 2.poločas počet rohů Počet ofsajdů Počet střel na bránu 1.tým počet střel na bránu 2.tým počet střel na bránu Počet faulů Zápas skončí v prodloužení Zápas skončí po penaltovém rozstřelu 1.tým postoupí po prodloužení 2.tým postoupí po prodloužení 1.tým postoupí po penaltovém rozstřelu 2.tým postoupí po penaltovém rozstřelu Střídající hráč dá gól (vč.prodl.. hráč nenastoupí v základní sestavě) Dá gól (vč.prodl.. hráč musí nastoupit v základní sestavě) Vše
Více
Méně
Přečíst analýzu Sevilla – AS Řím: 02
Sevilla – AS Řím: 02

Série mezi Sevillou a AS Řím se nestihla před koronavirovou pauzou ani rozehrát, a tak se nyní uskuteční pouze na jeden zápas na neutrální půdě v německém Duisburgu. Papírovým favoritem je Sevilla,...

Statistiky pro zápas FC Sevilla - AS Roma
6.8. 18:55
FC Sevilla - AS Roma Duisburg / živě na ČT Sport
Přečíst analýzu Leverkusen – Rangers: 1
Leverkusen – Rangers: 1

Rozdíl mezi kvalitou německé bundesligy a skotské nejvyšší soutěže je jasně dán, což se ukázalo i v prvním vzájemném duelu. Leverkusen vyhrál v Glasgow poměrně snadno poměrem (3:1), jednou nohou je...