1.01
1000
Typy sázek
Zápas Favorit PLUS: zápas Počet branek Oba týmy dají gól Zápas/počet branek Dvojitá šance 1.poločas 1.poločas počet branek Handicap 1:0 Handicap 2:0 Zápas/oba týmy dají gól Přesný výsledek 1.tým dá gól 2.tým dá gól Gól v obou poločasech Zápas bez remízy Poločas/zápas 1.tým dosáhne branek 2.tým dosáhne branek 1.tým rozmezí branek 2.tým rozmezí branek 1.tým 1.poločas počet branek 2.tým 1.poločas počet branek 1.branka 1.branka/zápas 2.poločas 2.poločas počet branek 1.tým 2.poločas počet branek 2.tým 2.poločas počet branek 1.poločas/2.poločas Poločas s více brankami Padne přesně branek 1.tým přesně branek 2.tým přesně branek 1.poločas přesný výsledek 2.poločas přesný výsledek 1.poločas padne branka 2.poločas padne branka Oba dají gól v obou poločasech 1.tým dá gól v obou poločasech 2.tým dá gól v obou poločasech Oba týmy dají gól ve stejném poločase Oba dají gól v 1.poločase Oba dají gól v 2.poločase 1.tým dá gól v 1.poločase 2.tým dá gól v 1.poločase 1.tým dá gól v 2.poločase 2.tým dá gól v 2.poločase Penalta Červená karta (Červené karty pro trenéry a členy realizačního týmu se nezapočítávají.) Počet žlutých karet (Žluté karty pro trenéry a členy realizačního týmu se nezapočítávají.) 1.poločas počet žlutých karet (Žluté karty pro trenéry a členy realizačního týmu se nezapočítávají.) 2.poločas počet žlutých karet (Žluté karty pro trenéry a členy realizačního týmu se nezapočítávají.) Počet rohů 1.tým počet rohů 2.tým počet rohů 1.poločas počet rohů 1.tým 1.poločas počet rohů 2.tým 1.poločas počet rohů 2.poločas počet rohů 1.tým 2.poločas počet rohů 2.tým 2.poločas počet rohů Vše
Více
Méně
Zápas sázka na výsledek zápasu 1 0 2 10 02 12 více datum
Parnu Jalgpalliklubi - FC Elva 1530 3.90 4.00 1.65 1.97 1.17 1.16 +6 05.07. 18:00