Čas
Kurzy
1.01
1000
Kdo lépe sázka, který z jednotlivců (týmů) se umístí lépe 1 2 datum
Madsen L. - Lambert R. 130048 2020
1.32 3.10 15.07. 19:00
Lambert R. - Michelsen M. 130052 2020
1.72 2.00 15.07. 19:00
Lahti T. - Woryna K. 130097 2020
1.70 2.03 15.07. 19:00
Milik V. - Kudriashov A. 130113 2020
1.55 2.29 15.07. 19:00
Madsen L. - Michelsen M. 130680 2020
1.25 3.56 15.07. 19:00
Madsen L. - Pedersen N. 130682 2020
1.22 3.83 15.07. 19:00
Michelsen M. - Pedersen N. 130683 2020
1.75 1.96 15.07. 19:00
Michelsen M. - Laguta G. 130684 2020
1.60 2.19 15.07. 19:00
Pedersen N. - Laguta G. 130685 2020
1.65 2.11 15.07. 19:00
Pedersen N. - Lambert R. 130686 2020
2.19 1.60 15.07. 19:00
Laguta G. - Lambert R. 130687 2020
2.65 1.42 15.07. 19:00
Vítěz sázka na vítěze závodu (soutěže) Vítěz datum
Leszno 130178 2020
1.60 17.07. 18:00
Czestochowa 130179 2020
3.40 17.07. 18:00
Gorzow W. 130207 2020
65.00 17.07. 18:00
Grudziadz 130352 2020
30.00 17.07. 18:00
Zielona Gora 130354 2020
20.00 17.07. 18:00
Lublin 130355 2020
8.00 17.07. 18:00
Wroclaw 130356 2020
13.50 17.07. 18:00
Rybnik 130392 2020
1 500.00 17.07. 18:00
Celkové umístění sázka na celkové umístění v závodě (soutěži) V 1-3 datum
Zmarzlik B. 130050 2020
4.00 1.50 15.07. 19:00
Madsen L. 130149 2020
3.00 1.30 15.07. 19:00
Sajfutdinov E. 130150 2020
4.00 1.50 15.07. 19:00
Woffinden T. 130157 2020
9.00 2.75 15.07. 19:00
Lindgren F. 130158 2020
15.00 3.75 15.07. 19:00
Doyle J. 130159 2020
15.00 3.75 15.07. 19:00
Janowski M. 130160 2020
16.00 4.00 15.07. 19:00
Vaculik M. 130161 2020
25.00 6.25 15.07. 19:00
Dudek P. 130162 2020
25.00 6.25 15.07. 19:00
Laguta A. 130163 2020
12.00 3.15 15.07. 19:00
Iversen N.K. 130164 2020
150.00 35.00 15.07. 19:00
Zagar M. 130166 2020
60.00 18.00 15.07. 19:00
Fricke M. 130167 2020
150.00 35.00 15.07. 19:00
Lindback A. 130168 2020
150.00 35.00 15.07. 19:00
Celkové umístění sázka na celkové umístění v závodě (soutěži) V 1-3 datum
Madsen L. 130053 2020
1.65 1.08 15.07. 19:00
Michelsen M. 130072 2020
6.50 1.77 15.07. 19:00
Laguta G. 130125 2020
10.00 2.25 15.07. 19:00
Pedersen N. 130586 2020
6.75 1.85 15.07. 19:00
Lambert R. 130660 2020
5.00 1.55 15.07. 19:00
Jensen M.J. 130661 2020
200.00 40.00 15.07. 19:00
Kasprzak K. 130662 2020
250.00 50.00 15.07. 19:00
Woryna K. 130663 2020
100.00 20.00 15.07. 19:00
Smektala B. 130664 2020
25.00 4.50 15.07. 19:00
Ljung P. 130665 2020
200.00 40.00 15.07. 19:00
Milik V. 130667 2020
100.00 20.00 15.07. 19:00
Bellego D. 130668 2020
150.00 27.00 15.07. 19:00
Huckenbeck K. 130669 2020
500.00 100.00 15.07. 19:00
Kudriashov A. 130670 2020
150.00 27.00 15.07. 19:00
Lahti T. 130679 2020
75.00 15.00 15.07. 19:00