1.01
1000

Bournemouth – Man. United: Padne gól-minuta: 76+

13.04.2024 18:30,

Bournemouth nezvládl závěr utkání s Lutonem (1:2) a v minulém kole přišel o sérii pěti zápasů bez prohry (4-1-0). Manchester United pak doma remizoval s Liverpoolem (2:2) a z předchozích šesti ligových duelů vyhrál jen jediný (1-2-3). Šestou pozici však stále drží.

Bournemouth prožil v tomto ročníku dvě skvělé vítězné šňůry, kdy během té první vyhrál překvapivě i na půdě Manchesteru United 3:0, což mu zatím vyneslo 41 bodů a prakticky jistotu záchrany. Cherries mají rozhodně splněno, ale v jejich případě se nezdá, že by to mělo dopad na jejich motivaci, jak naznačují tři výhry z předchozích tří domácích zápasů.

Manchester United se ještě kvůli boji o šesté místo nadře. V posledních třech utkáních navíc inkasoval už sedm branek (0-2-1), což naznačuje jisté potíže v defenzivě. Na půdě Chelsea, v minulém venkovním utkání, pak dostal dva góly v samotném závěru nastaveného času a celkově dostali United už 15 gólů po 76. minutě – téměř třetinu všech inkasovaných branek.

💰 Na co vsadit:

Manchester United ale v posledních 15 minutách svých zápasů také 13 branek sám dokázal dát a úplně přesvědčiví v tomto ohledu nejsou ani domácí, jak naznačuje skóre 12:14. Minimálně jeden přesný zásah bychom tedy v závěru duelu mohli vidět i tentokrát.